Skocz do zawartości


Zdjęcie

RAKIETOWA Indywidualna Jazda na Czas - Toruń, 19.05.2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 30 marzec 2012 - 19:24

Zapraszamy do Torunia do uczestniczenia w Rakietowej Jeździe na Czas. W ciągu kilku najbliższych dni na naszej stronie http://www.ttc.torun.pl/ zamieścimy komplet materiałów Rakietowej.
Jazda na 17 kilometrowej rundzie nie powinna stanowić problemu dla nikogo, choć "fałdkę" przed samą metą niejeden odczuje... ;-)
Pozdrawiam

#2 garenge

garenge
  • Użytkownik
  • 862 postów
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 30 marzec 2012 - 20:48

Panie Andrzeju, wrzucicie profil traski?

Grube kolarstwo, BMI fighter :)


#3 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 30 marzec 2012 - 21:12

Wszystko jest w regulaminie, będzie też mała animacja na naszej stronie. Rakietową prawdopodobnie zamieścimy w ten weekend i wszystko będzie jasne...
Trasa Łążyn- Bierzgłowo-Zamek Bierzgłowski-Zarośle Cienkie-Doły Łążyńskie-Łążyn.
Całkowite przewyższenie ok.30m, a więc niewiele. Trasa płaska ze zjazdem 5% o długości 600m, a więc nic trudnego, można powiedzieć, że "z górki" ;-) . Problemem może być podjazd na 15,8km przed Łążynem. W normalnych warunkach 700 metrowy podjazd o nachyleniu 4% to żaden problem, ale kiedy każdy będzie maksymalnie wyjechany, może dać się odczuć :-P
Pozdrawiam

#4 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 31 marzec 2012 - 10:02

Nie wiem, dlaczego nie mogę załączyć profilu trasy. Zamieściłem ją na forum TTC, można podejrzeć na http://ttc.jade.pl/f...php?p=1279#1279
Pozdrawiam

#5 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 31 marzec 2012 - 15:32

17 km

Dołączona grafika

78 km
Dołączona grafika

125 km
Dołączona grafika

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#6 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 31 marzec 2012 - 19:11

Dzięki...
Pozdrawiam

#7 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 01 kwiecień 2012 - 19:30

Zapraszamy na naszą stronę http://www.ttc.torun.pl/ gdzie zamieściliśmy komplet informacji na temat Rakietowej. Uruchomiliśmy formularz zapisów.
Pozdrawiam

#8 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 02 kwiecień 2012 - 22:26

Jaki formularz,gdzie??? rejestrowałem się/zgłaszalem na Roadmaraton.pl, mam to robić ponownie?

#9 Gosc_solid_crank_*

Gosc_solid_crank_*
  • Gość

Napisano 02 kwiecień 2012 - 22:44

Piotrze, spoko ;-) na witrynie RoadMaraton się nie rejestrowałeś do żadnej imprezy. Tam tylko poinformowałeś, że masz zamiar tu i tam startować. Nie podawałeś tam nawet 1/3 tego co jest wymagane do zarejestrowania się w konkretnej imprezie. Zatem zapraszamy - wypełnij formularz zgłoszeniowy i wszystko będzie ok :-D

#10 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 02 kwiecień 2012 - 22:57

solid_crank, masz ciekawe dane tylko trochę się minąłeś z prawdą ;-) na stronie roadmaraton.pl są prowadzone oficjalne zapisy do wszystkich imprez.

Kwesitię zapisów wyjaśniam właśnie z orgiem z Torunia. Proszę o chwilę cierpliwości.

pozdrawiam
prowadzący zapisy do wszystkich imprez
Michał
Road Maraton Team

#11 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 04 kwiecień 2012 - 00:16

Uzgodniliśmy z Andrzejem, że osoby pragnące wystartować w Toruniu mogą dokonać zapisów albo na stronie TTC albo na stronie roadmaraton.pl. Obie formy są równoznaczne.

Jedna uwaga osoby pragnące wziąć udział w Mistrzostwach Bankowców, proszone są o dokonanie zapisu poprzez stronę TTC.

#12 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 09 kwiecień 2012 - 10:22

Potwierdzam uzgodnienia z Michałem.
Dla uzupełnienia informacji: konto Organizatora jest podane w załączonych materiałach dotyczących Rakietowej - zakładka "zapisy".
Ponieważ przy okazji Pętli Toruńskiej pojawiło się pytanie o możliwość przelania startowego dla obu imprez potwierdzam, że można taką czynność dokonać z dopiskiem na przelewie "Rakietowa + Pętla Toruńska".
Pozdrawiam

#13 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 03 maj 2012 - 08:32

Dobra informacja. Powiatowy Zarząd Dróg dotrzymał słowa i połatał dziury na zjeździe z Zamku Bierzgłowskiego na trasie Rakietowej.
Pozdrawiam

#14 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 18 maj 2012 - 08:18

Wczoraj trasę czasówki mechanicznie oczyścił specjalistyczny pojazd. Pas prawy na szerokości 2m został oczyszczony. Mam nadzieję, że jeżdżące tam samochody do jutra nam asfaltu nie zabrudzą.
"Dziurawy" zjazd w Zamku Bierzgłowskim został załatany, ale uwaga :!: : zjeżdżając należy mocno trzymać kierownicę (lemondka!) - szybka jazda po łatach asfaltu nie należy do najprzyjemniejszych... :-(
Zamówiona dostawa dobrej pogody właśnie jest realizowana - za oknem pojawiło się słońce i zaczyna być coraz cieplej... :-)
Przypominam, biuro imprezy (Szkoła Podstawowa w Łążynie) jest otwarte 19.05.2012 w godz.12.00-13.30. Otwarcie imprezy i odprawa techniczna 14.00, start pierwszego zawodnika godz.14.30.
Do zobaczenia jutro na Rakietowej! :-P
Pozdrawiam

#15 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 20 maj 2012 - 20:30

link z wynikami z Rakietowej z 19.05.2012
http://ttc.jade.pl/wyniki/
Pozdrawiam

#16 [email protected]

[email protected]
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SkądTczew

Napisano 24 maj 2012 - 22:54

Witam, chciałbym się podzielić opinią na temat organizacji imprezy.
Generalnie impreza na dość dobrym poziomie, sportowo(dobry poziom) przede wszystkim.
Jednak kilka uwag można mieć co do aspektów organizacyjnych i na tym chcialbym się skupić.
- brak jakieś pamiątki właściwie osoba która inwestuje troszke pieniazkow (dojazd, nie raz nocleg, przygotowanie roweru chciała by mieć chociaż dyplomik z czasem, jakiś medalik myśle ze dalo by sie to zrobic w przyszlosci)
- widziałbym wczesniejsze informacje na temat poszczegolnych startow konkretnych zawodnikow (wczesniejsze tzn np. dwa dni z dokladnoscia ok 15 minut) pozwoliloby to bardziej sie przygotowac...
z kolega zrobilismy trening zdecydowanie za wczesnie, miesnie zastygly i klapa nie bylo mocy :)
- drobna uwaga na temat przypinania numerów agrafkami ....troszke nie porozumienie...może podziurawić koszulkę....
Zapraszam kolarzy na Żuławy Wokoło KaszubeRounda to jest dopiero święto rowerowe około 500 uczestników dystanse do 220km bufety,masaze,dyplomy,medale dla wszystkich kto dojechał:)
Oczywiście IMPREZA RAKIETOWA MI SIE PODOBAŁA ALE Z KOLEGĄ NA NEGATYWNE ASPEKTY ZWRÓCILIŚMY UWAGĘ.
Pozdrawiam,
i do zobaczenia na szosie....

#17 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 25 maj 2012 - 05:55

Witam,
jackisa, każdy ma prawo mieć własne zdania, więc nie odbieram Ci prawa do własnego.
Czasówka jest to specyficzna impreza, zdecydowanie różniąca się od pozostałych kolarskich specjalizacji. I na czasówce powinni być promowani najlepsi. Dlatego moim subiektywnym zdaniem dawanie wszystkim medali jest bezcelowe (w maratonie jest to inna sprawa - za uczestnictwo - tak). Może przemawia przeze mnie rutyna i pewna niechęć do nich, bo nie wiem, co mam zrobić z tymi, które walają się w domu po szafach? Sentyment mam tylko do tych, które zdobyłem za pudło, a nie do otrzymanych za uczestnictwo. Cieszyły mnie tylko te pierwsze...
Co do dyplomów z określeniem czasu? Może jest to pomysł, nad którym warto się zastanowić? Kwestia do rozważenia. Ale z drugiej strony z dyplomami to jest tak, że swoje pierwsze chciałem wieszać na ścianach, a teraz wszystkie (zapomniane - także te z czasami!) wrzucone do segregatora czekają na decyzję, co z tym robić...
Tak jak było można przydzielić każdemu numer przed startem, tak nie można podać dla ogółu minutowej listy startowej. To co się podaje jest obowiązujące. Była jeszcze możliwość zapisania się w biurze przed imprezą i wielu z tego skorzystało. Jak by się to miało do ogłoszonej listy, która byłaby poddana wielokrotnym modyfikacjom? Poza tym należy pamiętać, że ma również do odegrania swoją rolę sędzia główny zawodów. Ma prawo ingerować w listę i dokonać zmian w starcie kolejności zawodników. W naszym przypadku sędzią głównym była pani, która jest sędzią międzynarodowym (PZKol) i dopiero po jej akceptacji listy ujrzały światło dzienne. Co do rozgrzania. Ja starowałem wcześniej niż Twoja kategoria. Mimo, że jestem jednym z organizatorów o czasie swojego startu dowiedziałem się również w momencie opublikowania listy i wykorzystałem ten okres tak, jak powinienem, stosownie do posiadanego czasu do startu.
I ostatnia poruszona kwestia - przypinanie numerów. Jest pewien istniejący standard. Nawet na wyścigach elity. Masz przypięty numer do roweru (jaki profesjonalizm), a dają ci dwa numery do przypięcia na plecy - na agrafki! Co w zamian w amatorskim ściganiu się? Numer na kierownicę na czasówce??!! Moja koszulka był "kłuta" setki razy i ma się dobrze... ;-)
Można by było jeszcze dłużej na powyższe tematy...
Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych imprezach
Pozdrawiam

#18 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 25 maj 2012 - 07:15

Tak sobie czytam odpowiedz jackisa i oczy mi na wierzch wyszły ze zdziwienia :shock: :mrgreen: :shock: :shock: :shock: dwa dni wcześniej lista startowa? i pretensje o numer z agrafkami>??? a gdzie kolega sie uchował z takim podejściem do ścigania? bez obrazy,ale dawno sie tak nie uśmiałem :mrgreen: , zapraszam na normalny wyscig,może z elitą chociaż na "ogórku" i zmianę poglądów tych kwestiach

#19 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 25 maj 2012 - 10:45

- brak jakieś pamiątki właściwie osoba która inwestuje troszke pieniazkow (dojazd, nie raz nocleg, przygotowanie roweru chciała by mieć chociaż dyplomik z czasem, jakiś medalik myśle ze dalo by sie to zrobic w przyszlosci)


- drobna uwaga na temat przypinania numerów agrafkami ....troszke nie porozumienie...może podziurawić koszulkę....


To nie są negatywne aspekty, to jest kompletny brak pojęcia o tym jak to wszystko wygląda.
Co do pamiątek: czytam regulaminy i czytam punkt o nagrodach/pamiątkach także (chyba jak każdy). Jak jadę to z innych powodów: chęć spotkania się ze znajomymi, ścigać się czy po to aby odetchnąć od życia rodzinnego chociaż na dzień czy dwa. Jakby o moim wyjeździe miały decydować nagrody/pamiątki to pojechałbym na max 2 imprezy w roku.

Co do numerów i agrafek: ogarnij się :lol:
Można spróbować: ślina, super glue czy jeszcze coś tam. Ewentualnie jechać bez koszulki :shock:
A jakby zamiast numeru na plecach był numer na kierownicę to co ? Jak można dawać numer na kierę i niszczyć ją opaskami zaciskowymi ??? Tak źle i tak nie dobrze...

#20 [email protected]

[email protected]
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SkądTczew

Napisano 25 maj 2012 - 14:28

To była opinia nowego, nowych (byłem z kolegą wyraził podobne lecz jeszcze bardziej wyostrzone zdanie) uczestników wyścigów na czas. Ogólnie impreza mi się podobała.
Większość Waszych argumentów przemawia.
Imprezy tego typu muszą być i gratuluje organizacji. Zgadzam się, że aspekt oderwania się od życia rodzinnego jest nie powtarzalny.Mnie osobiście zabrakło pamiątki.
Dosyć marudzenia:) zamykam temat było fajnie:)
Proszę za rok o maratony w pomorskim:)koniecznie.. zapotrzebowanie jest:)a jakie ładne terneny:) Kaszuby Żuławy:), Trójmasto:)
Pozdrawiam.