Skocz do zawartości


Zdjęcie

PĘTLA TORUŃSKA - Toruń, 20.05.2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
94 odpowiedzi w tym temacie

#1 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 30 marzec 2012 - 19:37

Zapraszamy do Torunia na maraton w niedzielę 20.05.2012. Pętla Toruńska jest trasą szybką, dla miłośników roweru z nizin pierwsza połowa Pętli będzie terenem pagórkowatym, dla górali nic nieznaczące "fałdki"... Druga część trasy jest płaska. Maraton odbędzie się na dwóch dystansach: 125km i 78km.
W najbliższych dniach na naszej stronie http://www.ttc.torun.pl/ załączymy komplet materiałów dotyczących maratonu.
Do zobaczenia na imprezie.
Pozdrawiam

#2 garenge

garenge
  • Użytkownik
  • 862 postów
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 30 marzec 2012 - 20:47

No ja będę i na rakietowej, i na pętli :)

Zastanawiam się nad dystansem tylko...

Grube kolarstwo, BMI fighter :)


#3 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 30 marzec 2012 - 20:58

Za długi czy za krótki?
Pozdrawiam

#4 garenge

garenge
  • Użytkownik
  • 862 postów
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 30 marzec 2012 - 23:39

Oba są ok, tylko nie wiem na który się zapisać :D
Ale podejrzewam, że długi.
Chciałbym jechać z "elitą" także pewno długi ;)

Grube kolarstwo, BMI fighter :)


#5 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 31 marzec 2012 - 06:05

Nie ma wyboru dystansów. Wszystko zależy od kategorii wiekowych. Dłuższy 125km kategorie A,B,C,D, krótszy 78km K1,K2,H,E.
Pozdrawiam

#6 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 31 marzec 2012 - 06:35

Dorzućcie jakieś namiary na noclegi,w sensownej cenie,jeśli macie taka możliwość.

#7 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 31 marzec 2012 - 07:00

Jest bogata baza turystyczna od niskich do astronomicznych cen. Rzecz gustu co do zakwaterowania i oczywiście kasy. Najlepiej sprawdzić to w internecie, co komu pasuje. Poniżej kilka adresów. A i tak warto sprawdzić to telefonicznie, bo sam wielokrotnie spotkałem się z niską ceną "internetową", a rzeczywistość była, oczywiście, wyższa...
www.noclegi-online.pl
www.nocowanie.pl
www.e-turysta.pl
www.eholiday.pl
www.hotelewtoruniu.pl
Pozdrawiam

#8 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 31 marzec 2012 - 10:12

Przekrój trasy maratonu można zobaczyć na http://ttc.jade.pl/f...php?p=1280#1280
Pozdrawiam

#9 garenge

garenge
  • Użytkownik
  • 862 postów
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 31 marzec 2012 - 11:29

To trochę słabo, że nie mogę na długim ;/
Szaman jak jakiś problem z noclegiem to odezwij się na PV

Grube kolarstwo, BMI fighter :)


#10 BUBUs

BUBUs
  • Użytkownik
  • 335 postów
  • SkądPabianice

Napisano 31 marzec 2012 - 13:28

Szkoda, że nie można wybrać dłuższej trasy :-/

#11 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 31 marzec 2012 - 14:04

Thx za pomoc, nie omieszkam zagaić,jesli nic nie znajdę sensownego ;-)

#12 Tomek Wójcik

Tomek Wójcik
  • Użytkownik
  • 75 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 kwiecień 2012 - 23:31

W regulaminie " Pętli Toruńskiej " nie ma podanego konta organizatora.
Rozumiem, że jest to samo co to podane przy "Rakietowej Jeździe na Czas", ledwo je wypatrzyłem na tym formularzu zgłoszeniowym.

Pytanie dodatkowe, może na jednym przelewie zapłacić za obydwie imprezy?

Wiem,wiem, że na stronie orga w zakładce Kontakt jest nr.konta, ale po coś są te regulaminy ;-)
Może na potrzeby imprezy uruchomiono jakieś pomocnicze?

#13 Gosc_emt81_*

Gosc_emt81_*
  • Gość

Napisano 05 kwiecień 2012 - 21:17

Cześć. Chciałem trochę dopytac się osób, które już takie maratony mają za sobą o kilka rzeczy. Przeczytałem już regulamin, przejrzałem trasę i zacząłem myśleć o zgłoszeniu. Jeśli chodzi o dystans to jestem pewny, że dam radę, ale jednak kilka pytań się nasuwa :-) Dokładnie dwa:
Jakie jest tempo takiego wyścigu? Ja raczej nastawiam się na objechanie trasy i dobrą zabawę, więc czy to odpowiednia impreza dla mnie? Czas kończy się o g. 16, ale czy dużo uczestników kończy dystans w okolicy ostatniej godziny?
Wszystko się odbywa przy otwartym ruchu drogowym, więc jak wygląda kwestia organizacji i zasad np. peletonu?
Pozdrawiam

#14 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 09 kwiecień 2012 - 09:15

Cześć. Chciałem trochę dopytac się osób, które już takie maratony mają za sobą o kilka rzeczy. Przeczytałem już regulamin, przejrzałem trasę i zacząłem myśleć o zgłoszeniu. Jeśli chodzi o dystans to jestem pewny, że dam radę, ale jednak kilka pytań się nasuwa :-) Dokładnie dwa:
Jakie jest tempo takiego wyścigu? Ja raczej nastawiam się na objechanie trasy i dobrą zabawę, więc czy to odpowiednia impreza dla mnie? Czas kończy się o g. 16, ale czy dużo uczestników kończy dystans w okolicy ostatniej godziny?
Wszystko się odbywa przy otwartym ruchu drogowym, więc jak wygląda kwestia organizacji i zasad np. peletonu?
Pozdrawiam

Sądzę, że spokojnie zmieścisz się w limicie czasu. Jak nie wystartujesz, to się nie przekonasz, jak Ci pójdzie. Maratony są takimi imprezami, gdzie każdy może spróbować swoich sił, a atmosfera na nich panująca jest nieporównywalna (na plus oczywiście) w stosunku do innych "licencjonowanych" imprez kolarskich. To, że nastawiasz się na przejazd trasy i dobrą zabawę jest jak najbardziej prawidłowe. Tak ma być i satysfakcja murowana. A jak jeszcze przy okazji i od strony sportowej poprawisz swoje osiągnięcia... Zapraszamy!

#15 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 09 kwiecień 2012 - 10:01

W regulaminie " Pętli Toruńskiej " nie ma podanego konta organizatora.
Rozumiem, że jest to samo co to podane przy "Rakietowej Jeździe na Czas", ledwo je wypatrzyłem na tym formularzu zgłoszeniowym.

Pytanie dodatkowe, może na jednym przelewie zapłacić za obydwie imprezy?

Wiem,wiem, że na stronie orga w zakładce Kontakt jest nr.konta, ale po coś są te regulaminy ;-)
Może na potrzeby imprezy uruchomiono jakieś pomocnicze?

Tak skonstruowany został nasz regulamin (ten w interaktywnym pdf), aby zapisując się, konto było po ręką i dlatego jest na formularzu zapisów. Jest to zakładka, gdzie każdy zapisujący musi się "spotkać" z naszym kontem obsługującym imprezę. I stąd nie zostało zawarte w regulaminie. Dalsze czynności z naszej strony powinny odbywać się automatycznie, jak tworzenie listy startowej, czy generowanie informacji o dokonanej wpłacie. Ale ponieważ z Michałem uzgodniliśmy, że zgłoszenia na stronie RM i u nas są równoważne, stąd czeka nas mimo wszystko trochę manualnej roboty.
Nie przesadzaj, że konto ledwo wypatrzyłeś na formularzu zgłoszeniowym. Konto jest jedynym tekstem pogrubionym i kolorystycznie odbiegającym od pozostałego na formularzu i nie trzeba go szukać. ;-)
Konto jest jedno dla obu imprez.
Co do możliwości wpłaty. Każda wpłata powinna mieć dopisek "Rakietowa" lub "Pętla Toruńska". Jeżeli płacisz łącznie zaznacz po prostu "Rakietowa + Pętla Toruńska" i będzie O.K.
I jeszcze jedno. Jako regulamin Rakietowej załączony został kompletny materiał w pdf, gdzie jednym z elementów jest regulamin. W przypadku Pętli Toruńskiej dysponujemy takim samym materiałem, ale informacyjnie podwieszony został tylko sam regulamin. W trakcie informowania o trasie na forum zrodziły się pewne okoliczności, o których poniżej
Pozdrawiam

#16 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 09 kwiecień 2012 - 10:12

UWAGA!!
Informujemy, że jesteśmy zmuszeni zmienić trasę "Pętli Toruńskiej" z 20.05.2012.
Spowodowane jest to przeniesieniem terminu XXX Maratonu Toruńskiego (chodzi o biegaczy!), imprezy międzynarodowej, na dzień 20.05.2012. Ponieważ na pierwszym odcinku trasy obie imprezy pokrywają się, my jako młodsi tradycją i stażem musimy, niestety, ustąpić (zgoda odpowiednich służb na organizację może dotyczyć tylko jednej imprezy).
Przepraszamy za konieczność dokonania zmian nie zawinionych w żadnej mierze przez nas - Organizatorów Pętli. Rakietowa 19.05.2012 - oczywiście jest bez zmian!
Wycofamy regulamin Pętli "Pętli Toruńskiej" i w ciągu najbliższego tygodnia zamieścimy nowy regulamin uwzględniający nowe warunki trasy.
O dokonaniu zmian i załączeniu nowego regulaminu powiadomię na forum.
Pozdrawiam

#17 [email protected]

[email protected]
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SkądTczew

Napisano 13 kwiecień 2012 - 13:45

Witam,
Chciałbym się spytać o kilka podstawowych rzeczy:
1) jaki będzie koszt udziału w maratonie toruńskim
2) czy będzie jakiś pamiątkowy medal, dyplom uczestnictwa.
Jeśli tak to czy wręczany będzie zaraz po dojechaniu do mety?
3) W jakich odstępach czasowych poszczególne grupy startują?
4) Czy będzie zestawienie wyników czasowych z tego maratonu umieszczone na waszej stronie?

#18 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 13 kwiecień 2012 - 17:31

Witam,
- Opłata startowa wynosi 60 zł. Ale musi być płatna na konto do 14 maja, po tym terminie 80 zł.
- Każdy uczestnik po przejechaniu mety otrzyma pamiątkowy medal.
- Sprawa startu poszczególnych grup to sprawa na odprawę techniczną. Wszystko zależy od ilości zgłoszeń. Na pewno podział będzie na dwie podstawowe związany z kategoriami wiekowymi. A,B,C,D jadą na dystansie dłuższym, na zmienionej trasie będzie to 156km, K1,K2,H,E na krótszym, w nowym wydaniu będzie to 117km. Start pierwszej planowany jest na godz. 9.00, drugiej na 9.10. Przy bardzo dużej ilości uczestników nie wykluczamy startu z podziałem na poszczególne kategorie.
- Wyniki będą umieszczone na naszej stronie jak i na stronie RM.
Proponuję się powstrzymać jeszcze kilka dni, w pierwszej połowie przyszłego tygodnia podwiesimy komplet materiałów maratonu z nową trasą. Trasa objechana, wymierzona, regulamin jest w trakcie kończenia. Całość odbędzie się na rundzie długości 39km.
Pozdrawiam

#19 Gosc_łukasz_*

Gosc_łukasz_*
  • Gość

Napisano 15 kwiecień 2012 - 12:40

Witam Toruń , mam pytanko czy mozna zapisać się na maraton przed startem, znaczy tego samego dnia rano wpłacic wpisowe odebrac numer startowy to bym sobie przyjechał na maraton rowerem a i jeszcze mam takie pytanko czy pętla to znaczy ze caly maraton odbędize sie w mieście czy poza miastem i czy start wspólny dla wszystkich bo troszke boje się takiej szybkiej jazdy w takim tłumie na wąskich uliczkach , niby to maraton zabawa ale wiadomo ze będzie ściganie i będzie ostro a wolalbym nie przywalic gdzieś w krawęznik :-)

#20 Cycling

Cycling
  • Użytkownik
  • 119 postów
  • SkądGóry Świętokrzyskie

Napisano 15 kwiecień 2012 - 18:04

Witam,
- Opłata startowa wynosi 60 zł. Ale musi być płatna na konto do 14 maja, po tym terminie 80 zł.
Pozdrawiam


A jak się ma podniesiona opłata do regulaminu RM ?

&5. Opłaty startowe
1. Maratony, imprezy jednodniowe - maksymalnie 60 zł brutto
2. Jazda na czas - maksymalnie 30 zł brutto