Skocz do zawartości


Zdjęcie

PĘTLA TORUŃSKA - Toruń, 20.05.2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
94 odpowiedzi w tym temacie

#21 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 15 kwiecień 2012 - 18:06

Witaj Łukaszu,
Zgłoszenie powinno odbywać się tak, jak już odpowiedziałem w poprzednim poście. Dlaczego? Bo to pozwala organizatorowi na przygotowanie się do imprezy i uniknąć możliwych błędów. Poza tym daje to pogląd o ilości startujących i wówczas możemy podjąć działania co do sposobu zorganizowania startów.
W wyjątkowych przypadkach można dokonać zapisu i wpłaty startowego w przeddzień imprezy. W dniu imprezy nie ma zapisów. Postaram się jutro lub pojutrze załączyć regulamin nowej trasy, tam jest wszystko opisane. A kilka dni później komplet materiałów z animacją trasy oraz formularzem zgłoszeniowym.
Proponuję załatwić sprawę zapisu i opłaty startowego przed imprezą, a później przyjechać spokojnie 20.05.2012 po odbiór numeru i wystartować. Z Włocławka co prawda jest blisko, ale nie ma sensu specjalnie dla rejestracji przyjeżdżać w sobotę. Chyba, że chcesz wystartować w Rakietowej...
No i jeszcze jedno. Nowa trasa, którą pojedziemy, jest poza miastem i prowadzi po drogach gminnych. Krawężnik oczywiście występuje w mijanych miejscowościach, ale jest go niewiele.
Załączam link, abyś mógł obejrzeć przekrój trasy (rundy) http://ttc.jade.pl/f...php?p=1285#1285
Na pierwszych kilometrach rzeczywiście może być tłok, ale wierz mi, że pierwszy podjazd w znakomitej części problem rozwiąże...
Pozdrawiam

#22 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 15 kwiecień 2012 - 18:36

Witam,
- Opłata startowa wynosi 60 zł. Ale musi być płatna na konto do 14 maja, po tym terminie 80 zł.
Pozdrawiam


A jak się ma podniesiona opłata do regulaminu RM ?

&5. Opłaty startowe
1. Maratony, imprezy jednodniowe - maksymalnie 60 zł brutto
2. Jazda na czas - maksymalnie 30 zł brutto

Cycling wyluzuj. Wszystko jest zgodne z regulaminem RM. Masz 60zł i jest 60zł. Załatwiasz formalności do tej daty i wszystko gra. Nikt Ci nie każde płacić wyższe startowe!!! Jako organizatorzy jesteśmy też tym terminem zobligowani. Jeżeli kiedykolwiek organizowałeś imprezy sportowe (??) to wiesz, jak duży jest zakres działań, aby impreza się odbyła. A ilość uzgodnień, zezwoleń i konsultacji z urzędami i organizacjami zewnętrznymi jest przeogromna. Także w ostatnim przed imprezowym tygodniu.
Nikt nie każe płacić komukolwiek więcej. Jest to tylko furtka dla pojedynczych spóźnialskich a nie zarobienia kasy. I liczymy, że takowych będzie maksymalnie kilku. A najlepiej wcale. Bo inaczej mamy do wyboru puścić na żywioł zapisy i startowe nawet w dniu imprezy, na co od strony organizacyjnej w żaden sposób się nie zgadzamy, albo zakończyć formalności z dniem 14 maja.
Jak się spotkamy na Pętli Toruńskiej, zapraszam, porozmawiamy...
Pozdrawiam

#23 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 15 kwiecień 2012 - 19:22

Cycling, przecież tak było i zeszłym roku. Było max 50PLN ale jak załatwiałeś na "ostatni dzwonek" to było wiecej.

#24 Cycling

Cycling
  • Użytkownik
  • 119 postów
  • SkądGóry Świętokrzyskie

Napisano 16 kwiecień 2012 - 16:40

Nic nie muszę luzować, bo mnie takie tematy nie spinają, natomiast lubię poszukać nieścisłości w regulaminach itp :-P
Nigdzie też nie napisałem o jakimkolwiek zarabianiu - zwłaszcza że nie ta skala problemu
Wystarczyło wprowadzić odpowiedni zapis w regulaminie RM o takim rozwiązaniu lub decyzji orgów.
Z drugiej strony dlaczego karać wyższą opłatą tych, którym w ostatniej chwili udało się wygospodarować czas na udział w imprezie ?
Niby te 20 dyszki to niedużo, ale jak masz w ciągu sezonu kilkanaście płatnych startów + przejazd + noclegi to każdy grosz na wagę złota ... ale to taka luźna uwaga uczestnika ... a u mnie dodatkowo wszytko x2 bo jeszcze syn jeździ ...
Do Torunia za daleko więc z zaproszenia nie skorzystam ale serdecznie dziękuję, a poza tym i tak wolę się skatować w górach ;-)

A Ty się Michu nie wymądrzaj co do opłat, podliczę Cię w Orzeszu :-)

#25 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 16 kwiecień 2012 - 18:59

i tak wolę się skatować w górach ;-)

A Ty się Michu nie wymądrzaj co do opłat, podliczę Cię w Orzeszu :-)


A poza górami można gdziekolwiek się skatować?? Tak pytam bo nie zorientowany jestem ...

Obawiam się Cyclingu, że to jednak Mickrz Ciebie w Orzeszu "podliczy", nie Ty Jego ;-)
Ciekawe czy podejrzewasz co mam na myśli ;-)

#26 piatekan

piatekan
  • Użytkownik
  • 158 postów
  • SkądMysłowice

Napisano 16 kwiecień 2012 - 20:23

A ja wiem, ja wiem i nie powiem !!!
Wczoraj to testowałem

#27 Rebe

Rebe
  • Użytkownik
  • 661 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 16 kwiecień 2012 - 20:37

Wiesiek , skatowac można się wszędzie , niekoniecznie musi to być 270 w Beskidach . Czasem jest to 20 km. po płaskim , czasem wystarczy 10 zjazdu .

#28 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 16 kwiecień 2012 - 20:47

Witaj Rebe! Pamiętasz te 270 km ....to był chyba rok 2007?
Może to kiedyś powtórzymy ....?
Mam też wielką ochotę z Wami w końcu więcej pojeździć, nie tylko orgować tu i tam ;-)

#29 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 16 kwiecień 2012 - 20:48

A ja wiem, ja wiem i nie powiem !!!
Wczoraj to testowałem



No toś się wygadał Mistrzu ;-)

#30 piatekan

piatekan
  • Użytkownik
  • 158 postów
  • SkądMysłowice

Napisano 16 kwiecień 2012 - 21:00

ale to wie tylko trzech ludzi !!!
takich trzech jak nas dwóch to nie ma ani jednego

#31 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 16 kwiecień 2012 - 22:10

Wczoraj więcej osób testowało to i owo ;-)

#32 piatekan

piatekan
  • Użytkownik
  • 158 postów
  • SkądMysłowice

Napisano 16 kwiecień 2012 - 22:46

cicho bo się wyda

#33 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 17 kwiecień 2012 - 23:46

Regulamin Pętli Toruńskiej po zmianie trasy.
http://ttc.jade.pl/f...php?p=1286#1286
Pozdrawiam

#34 szalony ¶limak1

szalony ¶limak1
  • Użytkownik
  • 385 postów
  • SkądZabrze

Napisano 18 kwiecień 2012 - 11:43

To może tak:
Adaś ty z synkiem wsiadaj do autka i do Torunia.
Jak nie masz autka, to możemy pogadać w Orzeszu by ślimak zabłądził w Skarżysku po drodze do Torunia.
Andrzej ty się nie chwal że coś testowałeś, bo było was nieco więcej niż trzech ;-).
Podliczaniem to się zajmę Ja, was wszystkich na koniec sezonu. ;-)
Wiesiek przejedź płaski Parczew w 3 godziny 122km to pogadamy o katowaniu się.
Zapisywać się na maratony i jeździć, a nie narzekać ;-)
PS
Adamie i jeszcze jedno na twojej stronce nie ma nic o imprezach rodzinnych, a były mi pomocne w poprzednich latach ;-)

Pzdr. Tomek

#35 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 19 kwiecień 2012 - 12:50

Link do pobrania plakatu Rakietowej i Pętli Toruńskiej ;-)
http://ttc.jade.pl/f...php?p=1287#1287
Pozdrawiam

#36 mjdunker

mjdunker
  • Użytkownik
  • 123 postów
  • SkądPolska

Napisano 23 kwiecień 2012 - 19:28

witam
czy na trasie za wyscigiem bedzie jechac jakies auto ktore w momencie defektu lub gdy nie bedzie mozna kontynuowac jazdy bedzie zabierac zawodnika na linie mety?

#37 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 23 kwiecień 2012 - 21:04

Witam,
Mówimy oczywiście o każdej poważnej sytuacji, która uniemożliwia kontynuowanie jazdy uczestnikowi maratonu. W tak skrajnym przypadku należy wykonać telefon podany w regulaminie (będzie również na numerze na kierownicę). Samochód stać będzie w pogotowiu w pobliżu mety/linii kończącej rundę.
Pozdrawiam

#38 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 25 kwiecień 2012 - 21:55

Załączam link do kompletu materiałów dotyczących PĘTLI TORUŃSKIEJ, w tym ze szczegółowym opisem trasy i możliwością zapisywania się także na naszej stronie.
http://ttc.jade.pl/w...orunska2012.pdf
Pozdrawiam

#39 [email protected]

[email protected]
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SkądTczew

Napisano 27 kwiecień 2012 - 08:07

Witam, mam pytanie do organizatora gdzie można bezpiecznie i najlepiej darmowo :) zostawić auto na czas maratonu , gdzie są w pobliżu parkingi w okolicy.
Jeśli nie ma owych darmowych miejsc parkingowych gdzie są najbliższe parkingi, płatne na jaką mniej więcej opłatę można liczyć...
Pytanie trochę może szczegółowe ale nie jestem z okolic Torunia i nie mam pojęcia o tamtej infrastrukturze...

#40 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 01 maj 2012 - 18:12

Witam,
Najbliższy parking strzeżony najprawdopodobniej jest dopiero w Toruniu. Prawdopodobnie będzie można skorzystać z uprzejmości właścicieli pobliskich posesji i wprowadzić na ich posesję samochód, co byłoby czymś w rodzaju parkingu strzeżonego.
Przewidujemy parkowanie (niestrzeżone) samochodów na placu przy szkole i na innych wyznaczonych miejscach w najbliższej okolicy.
Pozdrawiam