Jump to content


czy ktoś spawał obręcze mavic??


2 replies to this topic

#1 Gosc_karas83_*

Gosc_karas83_*
  • Gość

Posted 21 April 2012 - 19:35

Witam mam pytanie czy ktoś spawał lub dawał spawać obręcze mavic ksyrium elite??
widzę często pęknięte koło szprych.
czy da się to pospawać jak aluminium??

#2 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4,694 posts
  • SkądKraków

Posted 21 April 2012 - 20:16

materiał Maxtal, ścianka tak cienka że zapomnij , wyrzuć do kosza nie chycisz żadną spawarką

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#3 Gosc_karas83_*

Gosc_karas83_*
  • Gość

Posted 21 April 2012 - 20:24

ok dzięki
na szczęście jeszcze nie kupiłem ;) bo miałem taki zamiar



Reply to this topic