Skocz do zawartości


GARB DYLEWSKI 2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gosc_popławski_*

Gosc_popławski_*
  • Gość

Napisano 30 maj 2012 - 16:45

Jest jeszcze sporo czasu,nie mniej zapraszam już teraz do zapoznania się z regulaminem,profilem i opisem trasy http://www.memorialpoplawski.pl

#2 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 30 maj 2012 - 20:47

Tak, zapraszamy na Garb Dylewski - dla ścisłości tegoroczna edycja ma formę imprezy towarzyszącej w ramach cyklu ROAD Maraton.

Punkty nie są zaliczane do generalki.

#3 asedio

asedio
  • Użytkownik
  • 260 postów
  • SkądTczew

Napisano 22 lipiec 2012 - 08:40

Jest jeszcze sporo czasu,nie mniej zapraszam już teraz do zapoznania się z regulaminem,profilem i opisem trasy http://www.memorialpoplawski.pl

Tak trzymaj Arek.
To może być jeden z najlepszych wyścigów.
Mam nadzieję, że plany z realizacją postępują prawidłowo?

#4 Gosc_popławski_*

Gosc_popławski_*
  • Gość

Napisano 24 lipiec 2012 - 21:16

Witaj Krzysiu!:) Wszystko jak na razie ok. Mam nadzieję że się zobaczymy w Brodnicy to o projekcie GB porozmawiamy.
Pozdrawiam

Ps.
Jeśli trochę kojarzysz okolice Ostródy,to wiesz że są to piękne tereny. Bardzo spokojne. O niewielkiej gęstości zaludnienia. Trochę jak w Bieszczadach:) Dobre do uprawiania kolarstwa czy w ogóle turystyki rowerowej bo ruch samochodowy niewielki a i sporo górek dookoła.

#5 asedio

asedio
  • Użytkownik
  • 260 postów
  • SkądTczew

Napisano 12 sierpień 2012 - 22:09

Właśnie zajarzyłem, że start w grupach 15 osobowych. W takim trybie trochę szkoda tych podjazdów. Może dałoby się zrobić tam premie górskie?
Trochę to trudne do zrealizowania w trybie startowym maratonu, gdyż trzeba by zainstalować na początku i końcu tego 5-kilometrowego podjazdu czytniki chipów i potem wyłapać tych, którzy wybrany odcinek pokonali najszybciej.

#6 Gosc_popławski_*

Gosc_popławski_*
  • Gość

Napisano 14 sierpień 2012 - 07:54

Pomiar elektroniczny czasu będzie na 99%. Z premiami na Wysokiej Wsi można pomyśleć. Pomysł jest dobry. Jeśli w tym roku wszystko wypali to przy następnej edycji będziemy starać się robić imprezę na zasadzie wyścigu ze startu wspólnego przy częściowo ograniczonym ruchu. Wszystko zależy od debiutu:)

#7 asedio

asedio
  • Użytkownik
  • 260 postów
  • SkądTczew

Napisano 14 sierpień 2012 - 09:55

Pomiar elektroniczny czasu będzie na 99%. Z premiami na Wysokiej Wsi można pomyśleć. Pomysł jest dobry. Jeśli w tym roku wszystko wypali to przy następnej edycji będziemy starać się robić imprezę na zasadzie wyścigu ze startu wspólnego przy częściowo ograniczonym ruchu. Wszystko zależy od debiutu:)

Na taką świetną trasę to start wspólny, nawet wszystkich kategorii byłby najlepszym rozwiązaniem. Górki zrobią selekcję a finisz z całej grupy pod górę to już kwintesencja kolarstwa ;) Nie ma cwaniakowania tylko moc i walka :)
W grupach 15 osobowych to nawet nie ma sensu mocniej na podjazdach przyciskać bo zrobi się z tego indywidualna jazda na czas ;)

#8 Gosc_popławski_*

Gosc_popławski_*
  • Gość

Napisano 14 sierpień 2012 - 12:10

Forma przeprowadzenia startu jest jeszcze do pewnego stopnia sprawą otwartą. Jest szansa aby wystartować całe kategorie wiekowe (pod warunkiem że w którejś z nich nie będzie np.40-50 zawodników ;)). Myślę że start grup do 30 cyklistów co 1 min jest realny. Szczegóły odnośnie startu wkrótce. Po spotkaniu z kierownikiem WPiRD KPP w Ostródzie;)

Z drugiej strony jazda w grupach nie jest taka zła. Jesteś mocny-narzucasz tempo i lecisz. Kilku harpaganów zawsze się z tobą zabierze. Zresztą nawet jeśli start w grupach 15 os. będzie konieczny to ustawimy go w ten sposób że na trasę wyjeżdżać będą wpierw teoretycznie najsilniejsze kategorie. Starsi zawodnicy,kobiety i młodzież na końcu.

Ps. Fajna zabawa z tymi wirtualnymi wyścigami. Jesteś pionierem:) Bardziej propagandowo powinieneś to dopracować;)

#9 yaki

yaki
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 02 wrzesień 2012 - 19:44

Miałem dziś okazję przejechać testowo trasę tego wyścigu i powiem krótko ...Wyścig ma szansę wygrać ten kto najmniej będzie oszczędzał i dobrze jeździ slalomy. Nie mam na myśli bynajmniej odcinka brukowego.
Mimo wszystko szczerze życzę powodzenia wszystkim śmiałkom.

#10 yaki

yaki
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 03 wrzesień 2012 - 09:06

Jako że nie można już edytować postu uzupełnię niniejszym wpis bo chochlik zjadł jeden wyraz. Powinno być " będzie oszczędzał ROWER" . Pozdrowienia ;-)

#11 Gosc_popławski_*

Gosc_popławski_*
  • Gość

Napisano 03 wrzesień 2012 - 20:45

Wyścig wygra twardziel bo trasa jest wymagająca i ciężka. Rozumiem że robisz aluzje do dziur w nawierzchni..Nie wiem skąd te narciarskie skojarzenia? Stan nawierzchni w 70% jest b.dobry. Z naciskiem na BARDZO DOBRY. Pozostałe 30% typowe polskie drogi z pęknięciami,tarką itp. Ewidentnie słaba nawierzchnia (tarka nie dziury) występuje na dwóch odcinkach (zjazd Wysoka Wieś) oraz Ornowo. Wielkie dzięki za tę "wyjątkowo obiektywną" relację z rekonesansu. :lol:

#12 Gosc_popławski_*

Gosc_popławski_*
  • Gość

Napisano 10 wrzesień 2012 - 15:34

Miałem dziś okazję przejechać testowo trasę tego wyścigu i powiem krótko ...Wyścig ma szansę wygrać ten kto najmniej będzie oszczędzał i dobrze jeździ slalomy. Nie mam na myśli bynajmniej odcinka brukowego.
Mimo wszystko szczerze życzę powodzenia wszystkim śmiałkom.


Odcinki dróg powiatowych nr 1235N Smykówko-Klonowo (odcinek Klonowo-Wysoka Wieś), nr 1239N (Rudno-Smykowo), nr 1237N (Brzydowo-Ornowo) zostały poddane remontowi który zakończy się do dnia 20 września.

#13 TSZ64

TSZ64
  • Użytkownik
  • 37 postów
  • Skądw-wa

Napisano 22 wrzesień 2012 - 20:27

Czy impreza odbędzie się wg planu . Zapisanych jest niewiele osób /mysle ,że czytałem właściwą listę zgłoszonych /. Ciekawe czemu tak mały odzew . Zdjęcia trasy wygladają zachęcająco .Czy przy małej liczbie zawodników trasa bedzie dobrze oznakowana pętla ma ponad 60 km . Tak na koniec wybiera się ktoś z W-wy .

#14 Gosc_popławski_*

Gosc_popławski_*
  • Gość

Napisano 22 wrzesień 2012 - 21:12

Proszę być o wyścig całkowicie spokojnym. Impreza odbędzie się bez względu na frekwencję,pogodę,notowania Franka szwajcarskiego itp. Na chwilę obecną zarejestrowało się ok. 30 zawodników. rejestracja on line trwa do 27.09 do godz.22.00. Po tym terminie udział w wyścigu jest również możliwy jednakże wiąże się z koniecznością opłacenia wyższego wpisowego (50zł). Debiutujemy poza cyklem RM stąd być może niewielkie zainteresowanie. Doświadczeni zawodnicy patrzą na nizinną Ostródę z pobłażaniem,bo gdzie tam Mazurom do Beskidów czy Bieszczadów. :lol:
Trasa będzie znakowana dzień wcześniej oznaczeniami poziomym (żółte strzałki na asfalcie). Na trasie zlokalizowany jeden bufet. Koniec wyścigu zabezpieczał będzie samochód techniczny oraz ratownik. Pomiar czasu na podstawie profesjonalnego fotofiniszu który w wyścigach szosowych jest jedynym,sprawdzonym i niezawodnym systemem,pozwalającym ustalić kolejność zawodników na mecie.

#15 TSZ64

TSZ64
  • Użytkownik
  • 37 postów
  • Skądw-wa

Napisano 23 wrzesień 2012 - 07:02

Dzieki za odpowiedz do 27 IX mam czas na zgłoszenie . Pytałem o oznakowanie bo jak dotąd nie rozwijam jakiś kosmicznych przecietnych i może mnie czekać samotne pokonywanie dystansu a nie mam gps . Czy jest przewidywany jakiś depozyt na czas jazdy ? Pzdr

#16 Gosc_popławski_*

Gosc_popławski_*
  • Gość

Napisano 23 wrzesień 2012 - 09:45

Oznakowanie będzie proste,czytelne i jednoznaczne. Nie będzie problemów z właściwym kierunkiem jazdy:) W depozycie będzie można przechować dokumenty,kluczyki samochodowe itp.
Pozdrawiam

www.memorialpoplawski.pl

#17 Linker

Linker
  • Użytkownik
  • 58 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 24 wrzesień 2012 - 12:15

Pilnie szukam transportu z Bydgoszczy lub okolic, okazało się że powrót mam z 4 przesiadkami i 13godzin pociągiem.

#18 Gosc_popławski_*

Gosc_popławski_*
  • Gość

Napisano 24 wrzesień 2012 - 12:42

Proponuję skontaktować się z chlopcami z TTC Jade Toruń. Udział deklaruje Włodek Czyżniewski. Myślę że z ekipą toruńską byłoby najbardziej po drodze. Możesz zabrać się również ze mną z Brodnicy,zaznaczam jednak że wyjeżdżam już w piątek i nocuję w agroturystyce w Ostródzie. W razie czego dzwoń po 20.00 na 697943996.

#19 wlodek111

wlodek111
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądToruń

Napisano 24 wrzesień 2012 - 15:12

Chętnie bym kolegę zabrał ale jadę z kolegą jego samochodem.Nie wiem jeszcze kto będzie
jechać z Torunia i czy będą wolne miejsca .Ale proszę być w kontakcie.

#20 Gosc_popławski_*

Gosc_popławski_*
  • Gość

Napisano 26 wrzesień 2012 - 14:45

Przypominam że jutro (27.09.2012) o godz. 22.00 mija termin zgłoszeń on line do wyścigu GARB DYLEWSKI 2012. Rejestracja on line nie zwalnia od osobistego stawienia się w biurze wyścigu,które mieścić się będzie w amfiteatrze miejskim przy ul.Adama Mickiewicza w Ostródzie. Biuro pracować będzie w godz. 9.00-10.45.

http://memorialpopla...rejestracja.php