Skocz do zawartości


GARB DYLEWSKI 2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gosc_popławski_*

Gosc_popławski_*
  • Gość

Napisano 30 wrzesień 2012 - 07:56

GARB DYLEWSKI BGŻ 2012 wyniki & zdjęcia ; http://memorialpoplawski.pl/

#22 asedio

asedio
  • Użytkownik
  • 260 postów
  • SkądTczew

Napisano 01 październik 2012 - 08:04

Start wspólny to było to! Jednak w grupkach dziesięcioosobowych może nie być tak ciekawie :)
Wszyscy przeklinali ten bruk a w sumie to on zadecydował o całym wyścigu.
Bardzo efektownie wyglądało pobocze tego bruku usłane różnokolorowymi bidonami ;)

#23 Gosc_popławski_*

Gosc_popławski_*
  • Gość

Napisano 01 październik 2012 - 17:37

Raz jeszcze Krzysiu gratuluję ci doskonałego trzeciego miejsca w kategorii.;) Myślę że start masowy stanie się na tym wyścigu tradycją. Trasa jest tak selektywna że z największej nawet grupy na mecie są strzępy.:)
Pozdrawiam

#24 asedio

asedio
  • Użytkownik
  • 260 postów
  • SkądTczew

Napisano 02 październik 2012 - 10:01

Dzięki. Co do jakości dróg. Widziałem na starcie pełne spectrum kół karbonowych od 38 do 60.
Sam jechałem na ksyriumach SL i nie słyszałem, żeby ktoś sobie coś połamał.
Prawdę mówiąc po tych niusach o trasie, myślałem, że będzie dużo gorzej.

#25 radny

radny
  • Użytkownik
  • 177 postów
  • Skąd3City

Napisano 06 październik 2012 - 16:27

Wyscig ma sznasę stać się naszym "piekłem północy" Trasa bardzo selektywna ze względu na nawierzchnie i odcinek po "kamolach" bo brukowany pokonalismy w tempie neutralnym jeszcze w Ostródzie :) Nie ma co tego ukrywać gdyż inaczej byłby to zwykły wyścig jakich wiele. Warto jednak ostrzec uczestników by szczególnie zwrócili uwagę na swój sprzęt. Dobrze sprawdzić wszystkie śrubki czy są aby napewno dokręcone. Ja niestety pominąłem te ukryte i skończyłem wyścig po pierwszej rundzie z całkowicie wykręconą prawą klamką.

#26 asedio

asedio
  • Użytkownik
  • 260 postów
  • SkądTczew

Napisano 07 październik 2012 - 13:14

Wyscig ma sznasę stać się naszym "piekłem północy" Trasa bardzo selektywna ze względu na nawierzchnie i odcinek po "kamolach" bo brukowany pokonalismy w tempie neutralnym jeszcze w Ostródzie :) Nie ma co tego ukrywać gdyż inaczej byłby to zwykły wyścig jakich wiele. Warto jednak ostrzec uczestników by szczególnie zwrócili uwagę na swój sprzęt. Dobrze sprawdzić wszystkie śrubki czy są aby napewno dokręcone. Ja niestety pominąłem te ukryte i skończyłem wyścig po pierwszej rundzie z całkowicie wykręconą prawą klamką.

Właśnie się dowiedziałem od Kuby. Myślałem, że się połamała i jednak były jakieś szkody.
Wrzuciłem do stravy trzy odcinki Garbu. Dwa podjazdy i bruk.
Na bruku zostałem za Tobą 17 sekund :(

#27 Gosc_popławski_*

Gosc_popławski_*
  • Gość

Napisano 07 październik 2012 - 19:55

Paradoksalnie tylko jeden defekt :-) Żadnej gumy,wyciętej szprychy...W przyszłym roku nie puszczam wozu technicznego :evil: Żartowałem :lol:

#28 radny

radny
  • Użytkownik
  • 177 postów
  • Skąd3City

Napisano 07 październik 2012 - 20:10

Asedio, Ja tez jestem zawiedziony ze swojej postawy na bruku ... zupełnie byłem nieprzygotowany na taki wstrząs, tym bardziej że nie jeżdżę na mtb ;) Na przyszłość musze trochę potrenować na takiej nawierzchi.