Skocz do zawartości


Zdjęcie

Canyon Ultimate AL Jaki osprzęt?


26 odpowiedzi w tym temacie

#21 camilsoze

camilsoze
  • Użytkownik
  • 38 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 czerwiec 2012 - 13:07

Czekam na UPS'a z paczka. Ma byc w piatek. Opisze wrazenia.

#22 martinelli

martinelli
  • Użytkownik
  • 121 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 czerwiec 2012 - 13:09

a jak długo czekasz od momentu zamówienia?
Czas oczekiwania ze strony ma odzwierciedlenie w rzeczywistości?

#23 1415chris

1415chris
  • Użytkownik
  • 4482 postów
  • SkądSurrey

Napisano 13 czerwiec 2012 - 14:25

Nie wiem jak to jest w sytuacji calych rowerow, moja rama doszla, z tego co pamietam, w ciagu 2-3 dni.

#24 martinelli

martinelli
  • Użytkownik
  • 121 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 czerwiec 2012 - 15:12

a widzisz, a np. na dzień dzisiejszy strona pokazuje, że czas oczekiwania na rower w popularnym rozmiarze to 10 tygodni... sporo

#25 1415chris

1415chris
  • Użytkownik
  • 4482 postów
  • SkądSurrey

Napisano 13 czerwiec 2012 - 15:21

Ooooh, za 10 tygodni to bedzie juz zima :-|
Strasznie dlugo, camilsoze daj znac kiedy skladales zamowienie.

#26 camilsoze

camilsoze
  • Użytkownik
  • 38 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 czerwiec 2012 - 19:05

Zamowilem w zeszly poniedzielek 04.06. Wtedy strona pokazywala, ze moj model jest dostepny natychmiast. Faktura przyszla w srode i zrobilem przelew. W tym tygodniu w ponidzialek dostalem potwierdzenie otrzymania przelewu i informacje, ze teraz beda procesowac moje zamowienie. Z ciekawosci sprawdzilem dostepnosc roweru i okazalo sie, ze zmienil sie na CW 30. Napisalem, wiec do nich ktora data jest wazna: ta w czasie zamowienia czy ta w momencie otrzymania przelewu. Na szczescie wazny jest moment zamowienia. Takze jeszcze tego samego dnia wyslali paczke.

Takze niezly wynik biorac pod uwage, ze czwartek 07.06 byl wolny i banki nie robily ptrzelewu.

#27 cox

cox
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SkądKraków

Napisano 19 sierpień 2012 - 14:34

Widzę długą dyskusję na temat rozmiaru i czasu realizacji zamówienia.

Przy wzroście 175 i inseam 81 + inne wymagane parametry, który niestety w tej chwili nie pamiętam, PPS zasugerował ramę S (53 cm). Pomierzyłem sobie mój poprzedni rower, na którym czułem się komfortowo i wyszło na to, że te wymiary powinny się zgadzać. Właśnie wróciłem z pierwszej dłuższej przejażdżki (73 km) i mogę potwierdzić, że rozmiar S w moim przypadku doskonale pasuje :mrgreen:

Jeżeli chodzi o termin realizacji, to u mnie od zamówienia do odebrania roweru mineło 2 tygodnie (rower był dostępny 'od ręki'/'ab Lager'). Częściowo wynikało to z czasu realizacji przelewu SEPA - po sprawdzeniu kursów i opłat ta opcja była najkorzystniejsza.

No i mogę jeszcze potwierdzić opinie z jakiegoś forum angielskojęzycznego - rower prezentuje się ciekawiej w realu niż na zdjęciach na stronie canyona :-).



Dodaj odpowiedź