Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Pruszków


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 aserth

aserth
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 04 wrzesień 2008 - 08:23

No właśnie, wczoraj oficjalnie rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym na welodromie w Pruszkowie - BGŻ Arena. A ma forum szosowym ani słowa o tym wydarzeniu (przynajmniej ja nic nie znalazłem). Więcej info tu
Bardzo fajnie sie ogląda, dużo ciekawiej niż w TV. Wstęp bezpłatny. A jak ktoś nie może przyjechać osobiście to jest transmisja na żywo w TVP Sport.

pozdrower

#2 Gosc_felipe_*

Gosc_felipe_*
  • Gość

Napisano 04 wrzesień 2008 - 08:31

Dzięki za info. Postaram się podjechać do Pruszkowa w sobotę lub niedzielę na finały.

#3 Gosc_Kaczan_*

Gosc_Kaczan_*
  • Gość

Napisano 04 wrzesień 2008 - 11:34

Ja wpadam jak tylko mam czas.
Dziś wybrałem się tam z synkiem przed jego lekcjami. No i niestety wtopa, bo musieliśmy wychodzić zanim wystartował polak :-? .
Warto wpaść chociażby tylko po to by pooddychać powietrzem skażonym light-rowerów.

Wczoraj, jak wchodziłem na BGŻ Arena, miałem przyjemność przywita się z Czesławem Langiem. Był w towarzystwie niezłej kobiałki ( :shock: :oops: )

#4 Gosc_MusicMan_*

Gosc_MusicMan_*
  • Gość

Napisano 06 wrzesień 2008 - 22:27

Warto sie wybrac, na mnie zrobilo wraznie. Na zywo mozna poczuc ta predkosc a te zakrety sa pod niezlym katem!

Nie obylo sie bez upadkow. Dwie babeczki ktore sie przewrocily wstaly z mocno skrzywiona mina ale pierwsze co zrobily to zlapaly za rowery, jedna wyprostowala kierownice i dalej na rower ... sledzilem ja potem i nie miala wesolej miny ale podziwiam ze chciala dojechacdo konca. A to bylo w sumie 100 okrazen.

#5 Gosc_@ndy_*

Gosc_@ndy_*
  • Gość

Napisano 15 wrzesień 2008 - 16:42

Najlepsze było jak z kolegą się zapytałem reprezentanta polski, czemu tylu kolarzy jeździ po mieście z plecakami. Powiedział, że na impreze przyjechało ok 400 osób, a w Pruszkowie jest tylko jeden Hotel :D

#6 Gosc_Kaczan_*

Gosc_Kaczan_*
  • Gość

Napisano 17 wrzesień 2008 - 17:09

Najlepsze było jak z kolegą się zapytałem reprezentanta polski, czemu tylu kolarzy jeździ po mieście z plecakami. Powiedział, że na impreze przyjechało ok 400 osób, a w Pruszkowie jest tylko jeden Hotel :D


No jasne.
Bo "reprezentant Polski" dysponuje wszechwiedzą na temat bazy hotelowej Pruszkowa.
Z tych większych, jest przecież nowootwarty hotel przy BGŻ Arena. Jest też hotel przy stadionie ZNIcza Pruszków IDEAL Pruszków.
W tych napewno zakwaterowani zawodnicy torowi, obsługa a nawet rodziny i osoby towarzyszące.
Sam też widzałem zawodnika z Hiszpani jak pomykał do IDEAL Pruszków po zmroku tak koło 21:00. I był całkiem NIEOŚWIETLONY. IMO nie chciało mu się czakac na "podwózkę zbiorową".


BTW.
Teamy z Tour de Pologne też korzystały z bazy noclegowej Pruszkowa.
W hotelu przy BGŻ Arena były: Quik step, Liquigaz, AG2R i jeszcze któraś z ekip.

#7 Gosc_@ndy_*

Gosc_@ndy_*
  • Gość

Napisano 21 wrzesień 2008 - 18:24

co nie zmienia faktu, że miejsca i tak było za mało...



Dodaj odpowiedź