Skocz do zawartości


Zdjęcie

Muzyka...


1255 odpowiedzi w tym temacie

#41 szalony kolarz

szalony kolarz
  • Użytkownik
  • 57 postów
  • SkądBolesławiec

Napisano 17 wrzesień 2008 - 12:17

JAk na trasę to tylko ACDC

Noo wreszcie swój chłop :D 20 października nowa płyta :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:


nie gadaj!! nie wiedziałem, ale teraz już wiem....... muszę ja mieć :mrgreen:

szalony kolarzu mam dla Ciebie smutną wiadomość, zmarł Richard Wright :/


Wiem, szkoda :roll: . Już wcześniej dostałem smsa od mojego taty (nie wiem kto tu jest ich większym fanem, ja czy on) i od kumpla

#42 Bruce

Bruce
  • Użytkownik
  • 260 postów
  • SkądToruń

Napisano 24 wrzesień 2008 - 17:22

Pewnie niektórzy z was oglądają program "Mam talent". Ostatnio był fajny zespół AudioFeels, udają paszczami instrumenty i takie tam, http://pl.youtube.co...h?v=LhwDwvs4-2U tu kawałek występu w roli Bee Gess. Ale ja nie o tym chciałem. Przeglądając filmiki z ich występami znalazłem to:

http://pl.youtube.co...h?v=LpNfRub3oUk

dziewczyna świetnie daje radę i ma wg mnie super głos. Chciałem wam tylko pokazać :)

#43 merckx

merckx
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • SkądSanok

Napisano 26 wrzesień 2008 - 18:45

Nie słucham żadnej muzyki w trakcie treningu. Wole odpocząć od miejskiego zgiełku i się wyciszyć, co czasami wcale nie jest łatwe ;-) Unikam ruchliwych dróg 8-)

#44 petruss1990

petruss1990
  • Użytkownik
  • 47 postów
  • SkądHrubieszów/Lublin

Napisano 18 grudzień 2008 - 09:31

na trasie też nie słucham muzyki. nie ma jak szum opon..........
ale jak wroce... to Polski rok: happysad, kult, perfect, lady pank. No i Metalica, Omega, scorpions,

#45 maciejg

maciejg
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 grudzień 2008 - 12:54

Jazda bez trzymanki - niesamowity utwór.
Trzeba sie wsłuchać, zeby go zrozumieć.
>>>Flobots - Handlebars<<<

#46 Gosc_magda_*

Gosc_magda_*
  • Gość

Napisano 27 grudzień 2008 - 13:32

A ja słucham polskiego hip-hopu. Na rowerze najlepiej sie słucha :)

#47 luka92

luka92
  • Użytkownik
  • 103 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 27 grudzień 2008 - 14:41

ja staram sie sluchac ciezkich brzmien na rowerze poniewaz ja uwazam ze zeby przezyc na drodze trzeba pokazac co sie potrafi a w moim przypadku przy takiej muzyce potrafie niedosc ze sie szybko naladowac co daje wiecej sily to nawet w czasie jednej jazdy potrafie kilku kierowcow doprowadzic do szalu i juz sie zatrzymuja zeby sie bic :P mnie to troche smieszy bo to zazwyczaj jakies dresy w bmw albo staruszki ktore rutyna juz gubi i uwazaja ze sa panami drog skoro maja wiekszy sprzet ale to moja ideologia nie kazdy musi uwazac za stosowne to co ja :D

#48 ERDE

ERDE
  • Użytkownik
  • 1010 postów
  • SkądLublin

Napisano 27 grudzień 2008 - 14:55

ehhh... za kilka lat spokorniejesz, jeżeli dożyjesz

#49 luka92

luka92
  • Użytkownik
  • 103 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 27 grudzień 2008 - 20:01

JESLI :D to dobre okreslenie moze i tak chociaz watpie bo taki od dziecka uparty jestem i nerwowy :D pozyjemy zobaczymy

#50 Gosc_bettafanatic_*

Gosc_bettafanatic_*
  • Gość

Napisano 27 grudzień 2008 - 20:15

dojrzejesz to zmadrzejesz :D

#51 Miguel

Miguel
  • Użytkownik
  • 840 postów
  • SkądGOP - Będzin

Napisano 27 grudzień 2008 - 20:43

JESLI :D to dobre okreslenie moze i tak chociaz watpie bo taki od dziecka uparty jestem i nerwowy :D pozyjemy zobaczymy


Spowodujesz wypadek, może akurat przez ciebie umrze jakaś młoda, ładna kobieta i wtedy się zastanowisz co robisz. Ja też jestem młody, głupi, ale na drodze staram się zachowywać, bo tak naprawdę to nie ja mam władzę tylko obleśni faceci albo piękne kobieta za kierwonicą. Ekstra..

#52 Von Munchhausen

Von Munchhausen
  • Użytkownik
  • 273 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 grudzień 2008 - 20:50

luka92, mam tylko nadzieję że nikt przez ciebie nie będzie cierpieć, łącznie z tobą samym, bo takie są często konsekwencje kozactwa na drodze. Poza tym podpisuję się pod tym, co napisał Daki.

Tylko pamiętaj o jednym - jako ochronę masz wyłącznie swoje umiejętności i kask. Nie masz ABS, blach dokoła, poduszki powietrznej, pasów. A ciało ludzkie jest kruche.

#53 baboo

baboo
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 grudzień 2008 - 22:02

Zależy czy trening czy wyścig czy długi dystans czy krótki. Ale najczęściej U2, pink floyd, queen, coldplay....

#54 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 27 grudzień 2008 - 23:56

uwazam ze zeby przezyc na drodze trzeba pokazac co sie potrafi a w moim przypadku przy takiej muzyce potrafie niedosc ze sie szybko naladowac co daje wiecej sily to nawet w czasie jednej jazdy potrafie kilku kierowcow doprowadzic do szalu i juz sie zatrzymuja zeby sie bic

A może byś gąski popasał ?

#55 luka92

luka92
  • Użytkownik
  • 103 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 28 grudzień 2008 - 11:28

po pierwsze jestem takim samym uczestnikiem ruchu jak samochod wiec moge sobie jechac nawet srodkiem pasa jedyne czego nie moge to wjezdzac na autostrade i droge szybkiego ruchu a pozatym co mnie bedzie obchodzic osoba ktora przez swoja nieumiejetnosc jazdy samochodem spowoduje wypadek juz raz bylem w szpitalu przez 3 lata wiem co to znaczy cierpiec ale sprawiedliwosc musi byc i nie boje sie a jak ktos nie umie wyprzedzac rowerzysty na drodze to moze niech sie nauczy a nie jezdzi wypasioną fura za 200 patykow a jak co do czego jezdzi jak emeryt :P. Niektorych kierowcow trzeba uczyc niestety nie oszukujcie sie takie sa realia jazdy po drogach w polsce

#56 Gosc_soko_*

Gosc_soko_*
  • Gość

Napisano 28 grudzień 2008 - 11:50

moge sobie jechac nawet srodkiem pasa

chyba masz jakiś stary Kodeks Ruchu Drogowego

#57 krzysztof1985

krzysztof1985
  • Użytkownik
  • 1682 postów
  • SkądWLKP

Napisano 28 grudzień 2008 - 11:54

po pierwsze jestem takim samym uczestnikiem ruchu jak samochod wiec moge sobie jechac nawet srodkiem pasa drogach w polsce



Ja jak mam wolny caly pas na drodze to z niego korzystam i jade nie poboczem a srodkiem ta dobra nalewka moze i to zle ale fajnie sie jedzie ale trzeba to kontrolowac :mrgreen:

SPT_20130518_SOT_053_27640268_I1.jpg


#58 thorian

thorian
  • Użytkownik
  • 858 postów
  • SkądRoztocze

Napisano 28 grudzień 2008 - 11:55

luka92 co innego kultura jazdy w Polsce i podejście kierowców do rowerzystów a co innego cwaniactwo i celowe prowokujące zachowanie, którym narażasz nie tylko siebie ale jak wspomnieli wyżej koledzy i innych. Uwierz, że takim zachowaniem na drodze na pewno nie poprawisz wizerunku rowerzystów wśród kierowców. Wiem, że to brzmi jak umoralniająca gadka, ale kiedyś możesz trafić na kierowcę, który będzie miał podobny do Twojego sposób myślenia a w starciu rower samochód chyba wiesz kto wygra...
Pozdrawiam!

#59 luka92

luka92
  • Użytkownik
  • 103 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 28 grudzień 2008 - 14:04

wiedziec to wiem a co do kodeksu to prawo pozwala jechac srodkiem pasa jesli pobocze jest do dupy w skrocie mowiac ( czyli mozna praktycznie zawsze bo w polsce innych drog nie ma i nawet czasami jadac po srodku trafia sie na dziury)

thorian moze i masz racje ale ja mam taki charakter moze kiedys sie zmienie jesli dozyje :D ale widze ze moje posty wzbudzaja wiele kontrowersji

#60 emixnt

emixnt
  • Użytkownik
  • 28 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 28 grudzień 2008 - 14:42

NIe kontrowersje tylko powszechne oburzenie, bo twoje zachowanie jest irracjonalne, do tego tłumaczysz się że masz taki charakter i kropka nic nie zmienisz, nie rozumiem dlaczego zamiast myśleć o tym żeby poprostu jeździć, to musisz koniecznie innym uczestnikom ruchu robić na opak.



Dodaj odpowiedź