Witam. Mam pytanie. Mianowicie czy łańcuch Campagnolo C9 będzie współpracował z kasetami na 8 i przy okazji czy kaseta 8 wejdzie na bębenek 9/10. Z góry dziękuję za informację.
�ańcuch Campagnolo
Started By
tomekm
, 23 Sep 2008 13:22
1 reply to this topic
#2
Posted 23 September 2008 - 20:24
Witam. Mam pytanie. Mianowicie czy łańcuch Campagnolo C9 będzie współpracował z kasetami na 8 i przy okazji czy kaseta 8 wejdzie na bębenek 9/10. Z góry dziękuję za informację.
C9 będzie chodził poprawnie po ósemce. Natomiast...
"Jeśli chce się użyć 8-biegowej kasety Campagnolo na 9-biegowej piaście tego samego producenta należy dodać podkładkę o grubości 1.2 mm aby wypełnić "brakujące" miejsce na 9-biegowym bębenku."*
*http://www.kolarstwo-szosowe.gda.pl/kasety.html


