Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szosówka dla nowicjusza :) - do ... no wlasnie


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 dzwonekn

dzwonekn
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 sierpień 2012 - 09:19

Nie bede sie rozpisywal bo wszyscy wiedza o co chodzi. Chce kupic szosówke. Budżet. No cóż do 8 tys. Znalazłem używanego felta. poradzcie czy jest wart swojej ceny.
http://allegro.pl/fe...2579846253.html

Jesli nie to poradzcie cos innego. Pozdro

#2 danielasu2

danielasu2
  • Użytkownik
  • 523 postów
  • Skądirlandia

Napisano 23 sierpień 2012 - 09:27

Jeśli jest faktycznie tak jak podaje sprzedawca to warto kupić , rama przyzwoita, osprzet tez ok . Cenę można jeszcze potraktować .

#3 falacior90

falacior90
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 23 sierpień 2012 - 21:20

to pierwsza szosówka?

#4 severall

severall
  • Użytkownik
  • 690 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 23 sierpień 2012 - 21:53

Felt na pewno wart swojej ceny. Polecałbym przejrzeć ofertę Canyona bo za te pieniądze które masz do dyspozycji można od nich kupić naprawdę znakomity sprzęt.
Ja osobiście za 8000 zł polowałbym na jakąś fajną włoską ramke, osprzęt Athena/Ultegra/Force, fajne koła i jeszcze by starczyło na komplet ciuchów ;)

#5 dzwonekn

dzwonekn
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 sierpień 2012 - 23:10

Tak to pierwsza szosowka. Dostane na nia gwarancje w serwisie felta

#6 Gosc_paulsen_*

Gosc_paulsen_*
  • Gość

Napisano 27 sierpień 2012 - 19:07

Nie mam nic przeciwko Feltom, choć podana waga wydaje mi się niezbyt realna, bo miałem dokładnie identyczny rower w ręce. Ale tak jak piszą inni może warto:
1) poczekać aż wyprzedaże rozkręcą się na dobre i obserwować Aledrogo, ponegocjować także cenę
2) przejrzeć oferty zagranicznych sklepów
Nie wiem czy doszła do Ciebie wysłana na priva wiadomość o roseversand.com (tam za 1900 euro można kupić porządną maszynkę do ścigania na Sram Force z bardzo dobrą ramą) lub
przejrzeć parę innych sklepów.



Dodaj odpowiedź