Skocz do zawartości


Zdjęcie

Licznik z wysokościomierzem ATECH ATD25 Co sądzicie?


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 abdulek4

abdulek4
  • Użytkownik
  • 14 postów
  • SkądKalisz

Napisano 26 wrzesień 2012 - 17:30

Witam.Jak w temacie,co sądzicie o tym liczniku http://moto.allegro....2638490353.html Czy ktoś z was używa takiego?Proszę o opinie.Dzięki.

#2 nick

nick
  • Użytkownik
  • 2246 postów
  • Skądkrakow

Napisano 26 wrzesień 2012 - 17:54

Mam taki i nie polecam. Przynajmniej mój ma die wady, ale może to tylko mój. Co jakiś czas / dość często/ pokazuje zawyżoną prędkość o 5-6 km/h. Za moment wraca do normalności. Po przyjezdzie okazuje się, że moja vmax to między 70-80 km/h. Reszta w tym funkcje wysokościomierza są ok, z tym, że np prawdziwą wysokość czy procent nachylenia pokazuje z opóznieniem ok 100m. Ale to podobno norma przy wysokościomierzach ciśnieniowych. Ponieważ vmax mnie specjalnie nie kręci, to go używam. Poza tym mozna się pochwalić :mrgreen: pozdr

#3 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 26 wrzesień 2012 - 19:06

wczesniejsze modele bezprzewodowe reagowały na pętle na skrzyzowaniu ( mój testowy jechał jak stałem ) , od dwóch lat ponoć poprawiono , ale nie miałem najnowszej wersji, zapytam dostawce czy ma to można sprawdzić .

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#4 nick

nick
  • Użytkownik
  • 2246 postów
  • Skądkrakow

Napisano 26 wrzesień 2012 - 21:48

Mój zmienia prędkość nawet jak żadnego skrzyżowania nie ma w pobliżu. No i jazda na stojąco, oczym zapomniałem. pozdr

#5 janekws

janekws
  • Użytkownik
  • 56 postów
  • Skądddz

Napisano 26 wrzesień 2012 - 21:55

ja mam go i sprawuje się bardzo dobrze, może wysokości nie są pokazywane idealnie, ale pozostałe funkcje są ok. Prędkości mi nie zawyża i nie dzieje się nic takiego jak koledzy piszą



Dodaj odpowiedź