Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szosowcy z południowej wielkopolski


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 14 październik 2008 - 20:30

Witam serdecznie :*
Troszke już tu jestem ,ale wciąż nie widze ludzi chetnych do jazdy w moich okolicach. Moze sie wstydzą same napisac ( :lol: ) wiec ja wychodze z inicjatywą... czy jest ktoś chetny do pojeżdżenia na szosie ? ;)
do tematu sklonila mnie dzisiejsza wiadomość od: adisikora mieszkającego nieopodal mnie.

Dołączona grafikaDołączona grafika

myśle ,że z tego obszaru można by zebrac sporą grupke..
jest to promień ok 25km.. więcej sądze ze nie ma sensu... bo wiekszośc zdązy sie juz zmęczyć gdy będziemy jechac po innych itd.. więcej by było problemów..

#2 Gosc_Tompoz_*

Gosc_Tompoz_*
  • Gość

Napisano 15 październik 2008 - 08:30

po pierwsze

masz w Trzebnicy Szerszenie
http://szerszenietrz...a.republika.pl/

po drugie masz w Ostrowie wlk. inrerkol

www.interkol.osw.pl


oprócz tego masz w Żmigrodzie zawody kolarskie



Tompoz

#3 artitu

artitu
  • Użytkownik
  • 51 postów
  • SkądWlkp. [M4]

Napisano 15 październik 2008 - 10:43

> Troszke już tu jestem ,ale wciąż nie widze ludzi chetnych do jazdy w moich okolicach.

Nie szukasz dokładnie. Amatorsko kolarstwo szosowe najbliżej Krotoszyna uprawia Interkol w Ostrowie, do którego mam przyjemność należeć. Choć określenie "amatorsko" dla Interkolu może być już dyskusyjne... ;)



> myśle ,że z tego obszaru można by zebrac sporą grupke..

Trochę nas tu jeździ, tylko jest problem zorganizować taką grupę, która skrzyknie się w jednym miejscu, o jednej godzinie i co najważniejsze będzie skłonna jechać ~70 km w równym tempie. Co by nie mówić, w Ostrowie, a z tego co mi wiadomo również i w Trzebnicy z tym nie ma problemu.

Pozdrowienia

--
@rtur

#4 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 15 październik 2008 - 13:49

artitu,

Spotkania treningowe odbywają się (już ponad 20 lat). Obecnie spotykamy się w każdą niedzielę o godz. 1000, przed Ratuszem na Rynku Ostrowskim.


to prawda ? jeszcze aktualne ??

#5 artitu

artitu
  • Użytkownik
  • 51 postów
  • SkądWlkp. [M4]

Napisano 17 październik 2008 - 13:09

artitu,

Spotkania treningowe odbywają się (już ponad 20 lat). Obecnie spotykamy się w każdą niedzielę o godz. 1000, przed Ratuszem na Rynku Ostrowskim.


to prawda ? jeszcze aktualne ??


Wiesz, te spotkania odbywają się podczas dobrej pogody, co nie znaczy że i przy nie sprzyjającej aurze nie spotkasz się z kimś chętnym do wspólnej jazdy.

Tylko zastanów się, czy nie warto Ci w tej chwili potrenować bliżej domu. Nie znam Twojego poziomu wytrenowania, ale nawet jeśli jest on wysoki, to przy tej pogodzie jaka jest teraz za oknem sił Ci na długo nie wystarczy. Masz 16 lat, więc autem nie podjedziesz. Policz sobie 30 km na rowerze w jedną stronę. Z Interkolem pojedziesz 70 km, a jeszcze trzeba wrócić... Co daje 130 km przy ~8 st. C. Choć z drugiej strony - do odważnych świat należy :)

#6 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 15 marzec 2009 - 11:36

Interkolowców już dorwałem ;-)
Podbijam temat na nowy sezon.. Może parę osób go zobaczy i ktokolwiek da znać.. :-)



Dodaj odpowiedź