Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niesprawiedliwe dzialania moderatorow!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bartosz

Bartosz
  • Użytkownik
  • 998 postów
  • Skądwa-wa

Napisano 11 październik 2012 - 12:42

Chcialem tylko powiedziec ze powoli zaczynam miec dosc tego forum, a w szczegolnosci sposobu w jaki jest ono rzadzone! Mam wrazenie ze to co tu sie dzieje to jakas samowolka i jeden wielki absurd, takze ja mam juz tego dosc i chyba przestane odwiedzac to miejsce, jesli to sie nie zmieni, zreszta tak jak juz zrobilo wiele osob. Moze niektorzy powinni sie zastaniwic czy powinni byc moderatorami. Mianowicie ostatnio bez zdania racji dostalem ostrzezenie za post nie na temat. Wedlug mnie post byl na temat, ok moze to byc dyskusyjne, ale zeby od razu dostawac za to ostrzezenie, bez zadnego uprzedzenia ze post moze byc nie na temat?? To chyba lekka przesada! Nie widzialem aby na jakimkolwiek forum tak postepowano. Dodam tylko ze watek ktory zaczalem byl kontynuowany przez innych, takze przez autora tematu i te osoby nie dostaly ostrzezenia i wedlug nich watek byl na temat! To ma byc sprawiedliwosc! Tak wiec skrytykowalem to dzialanie, pojechalem moderatorowi za to ostrzezenie, wiec jak mozna sie spodziewac dostalem kolejne ostrzezenie i uwaga blokade pisania na forum! Za dwa ostrzezenia, nie za trzy! Gdy opisalem to w temacie post zostal usuniety. Napisalem w tej sprawie do Malika i takze nie dostalem odpowiedzi. Najwyrazniej kazdy ma to w dupie i nikt nie poniesie odpowiedzialnosci! I na forum dalej bedzie panowala samowolka!

No ale niezrazony tym faktem dalej pisalem na forum. Miedzy innymi wystawem temat w dziale gielda, ale ze jako nie mam internetu w domu i wystawilem go z telefonu nie mialem jak dodac zdjec, wiec napisalem ze jak mi sie uda dodam nastepnego dnia, nie udalo sie, patrze a temat wyladowal w koszu! Juz na prawde nie mozna bylo poczekac?? To po to ja sie mecze i trace czas aby skonstruowac rzetelny opis, zeby za przeproszeniem jakis idiota, byc moze znow ten sam, wyrzucil go do kosza??? To na prawde nie mozna poczekac jeden dzien wiecej?? Przeciez pisalem ze nie mam dostepu do neta! A gdzie szacunek do cudzej pracy!

Zaczyna mnie juz irytowac praca moderatorow na tym forum, z for ktore odwiedzam to jest najgorsze od strony moderki i przypadkie jakie tu sie dzieje gdzie indziej - na normalnym forum - bylyby nie do pomyslenia! Zreszta nie jest to pierwszy raz i nie tylko ja mam takie przygody. Takze radze sie zastanowic nad sposobem prowadzenia tego foru
, bo niedlugo wszyscy co sa na forum dluzej sie z niego wypisza, jak zreszta juz zrobilo wielu!

Pozdrawiam i licze na komentarz chociaz tu, skoro na pw nie dostaje zadnej odpowiedzi od admina!

#2 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 październik 2012 - 13:26

Ode mnie dwa zdania, napisałem w danym wątku żeby nie kontynuować OT, po czym Ty nie zrażony moim postem dalej pisałeś swoje. Nawet nie zdążyłem stworzyć osobnego tematu i przenieść tych postów, a taki miałem zamiar.
I za to dostałeś ostrzeżenie.
Na co Twoja reakcja była jaka była więc dostałeś zakaz pisania na określony czas...
Ostatni post został usunięty, bo był nie na temat.

O giełdzie nic nie wiem, więc się nie wypowiadam...

pozdrawiam

#3 grzybu_blaz

grzybu_blaz
  • Użytkownik
  • 118 postów
  • SkądRzeszów k. Błażowej

Napisano 11 październik 2012 - 14:16

Bartosz, taki długi ten post że wypadałoby choć od czasu do czasu wcisnąć tego ALTA. Aż głowa boli. A to że moderatorzy wywalili twój temat z giełdy dla tego że nie było zdjęć (ortografia domyślam się pewnie też taka jak tu) to już twoja wina.

A gdybym miał zacytować to z czym się nie zgadzam to musiałbym cały post.

Chciałbym też dodać że i tak jest tu w miarę luźno. Porównując to Forumszosowe do innego pewnego forum, to tam moderatorzy się nie cackają z takimi. A skoro nie umiesz się dostosować to możesz mieć wyrzuty tylko do samego siebie.

#4 kris91

kris91
  • Użytkownik
  • 1314 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 11 październik 2012 - 17:32

Bartosz, spoko... nie Ty pierwszy i nie ostatni... Takie mamy tutaj władze...

Ostatnio jak zwróciłem uwagę spike'owi ze sam nie przestrzega regulaminu i złamał go chyba kilkurotnie w jednym temacie o swoich kołach [a zakazano sklepikarzom handlu na forum - sam spike był przeciwny] to mój post został usunięty i sprawa ucichła..

ludziom już tutaj zwisa jak jest na forum chyba, sporo ludzi stąd ucieka, sporo ludzi przychodzi nowych i tylko oni piszą, większość już tylko pisze raz po raz, ja też prawie nic sie juz nie udzielam, sensu nie widzę...

#5 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 październik 2012 - 19:07

a guzik nas obchodzi z czego wystawiasz giełde, masz regulamin i przeczytaj sobie łaskawie, a nie ustawiaj swoich zasad.

Teamt o kolach został przyjety na plus jak widze .
O Kris jak Ci tu niedobrze to zmykaj, dostałeś sznse na istnienie tutaj i nie życzymy sobie zadnej agitacji , idź gdzie indziej , nikt Ci nie trzyma , miałeś władze i gówno zrobiłeś .

pozdrawiam

Jeśli ktoś ma problem prosze pisaś do Macieja1986, Malik rzadko zagląda

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#6 Bartosz

Bartosz
  • Użytkownik
  • 998 postów
  • Skądwa-wa

Napisano 11 październik 2012 - 19:09

kris91, No wlasnie, dokladnie, mam takie same odczucie. Szkoda tylko ze do modow w ogole tO nie dociera! No ale dzialaja sobie sami na szkode, trudno. Niedlugo srednia osob korzystajacych z tego forum to beda ludzie z 10-20 postami a oprocz tego sami moderatorzy. A szkoda, bo gdyby nie to forum mogloby byc na prawde fajne.

grzybu_blaz, No wlasnie o takich jak ty z 20 postami mowie. A co do alta to mam angielska klawiature wiec nie mam polskich liter madralo, a pisze z telefonu. Jak nie masz nic do powiedzenia to sie nie udzielaj ;-) . A bledow ort nie robie, co najwyzej literowki bo nie korzystam z autopoprawy.

Virenque, A co do twoich uwag, to nie masz racji bo ostrzezenie dostalem wczesniej, poza tym jak bys sie zorientowal to pisalismy tego posta w tym samym czasie (twoj wpis aby nie robic ot, i moj wpis), spojrz na godziny jest minuta roznicy, a moj tekst jest na cwierc strony, wiec raczej w minute bym go nie napisal - czasem wystarczy pomyslec ;-)
Potem zreszta wyjasnilem ci ze moj post jest na temat i ze nie masz racji i wtedy dostalem ostrzezenie, mimo ze inni dalej watek kontynuowali. To nie jest w porzadku. A jak chciales watek przeniesc do oddzielnego tematu to trzeba bylo to zrobic, a nie rozdajesz ludziom ostrzezenia! Zreszta jak widze do tej pory tego nie zrobiles - jak do pilnowania innych to pierwszy, ale zeby od siebie wymagac to juz gorzej - typowa polska mentalnosc!

#7 kris91

kris91
  • Użytkownik
  • 1314 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 11 październik 2012 - 19:12

9.Na forum są akceptowane jedynie ogłoszenia prywatne, nieprofesjonalne.


a spike ma sklep :-? jednemu można więcej a drugiemu mniej ?! najeżdżałes na zawiszę że handluje i pewnie ma sklep a to ty handlujesz mając sklep, zlikwidowałes sobie konkurencje i dzialasz co ?! :roll:

#8 garenge

garenge
  • Użytkownik
  • 862 postów
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 11 październik 2012 - 19:13

SPIKE, nie żeby coś, ale większości osób Zawisza też nie przeszkadzał, bo miał fajne rzeczy i to tanio, więc... Wysuńcie wnioski sami :P

I nie mam tu nic przeciwko kołom forumowym, bo to fajny pomysł, po prostu nie pasuje mi to co zrobiliście z Zawiszą.

Grube kolarstwo, BMI fighter :)


#9 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 październik 2012 - 19:15

Zreszta jak widze do tej pory tego nie zrobiles - jak do pilnowania innych to pierwszy, ale zeby od siebie wymagac to juz gorzej - typowa polska mentalnosc!


Sprawdź najpierw dobrze, a potem pisz...
Jak dostałeś ostrzeżenie to mogliśmy sobie to na spokojnie wyjaśnić, ale Ty popłynąłeś, przypomnij sobie swojego posta, który był całkowicie poniżej pewnego poziomu kultury - nie miałem innego wyjścia jak dać Ci bana, bo chamstwa to my tu tolerować nie będziemy.

#10 garenge

garenge
  • Użytkownik
  • 862 postów
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 11 październik 2012 - 19:18

A wracając do tematu Bartosz... Śledziłem tamten temat. Nie miałeś w nim do końca racji, a w dodatku nie stosowałeś się do zaleceń Vire, więc IMO słuszna kara

Grube kolarstwo, BMI fighter :)


#11 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 październik 2012 - 19:20

Działanie moderatorow ocenia Administrator a nie użytkownik, dlatego dalsza dyskusja nie ma senu bo wszystko o co pytał Bartsz zostało wyjaśnione .

Kris91, nic Cie tu nie trzyma .

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#12 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 12 październik 2012 - 08:22

Trzymasz się regulaminu źle, olewasz regulamin źle, mod prosi o zaprzestanie OT użytkownik ma to w głębokim poważaniu, a później macie pretensje i jedziecie na nas jakbyśmy nie wiem co zrobili.

Bartosz, kurwa mać no co ja mam Ci odpisać? Skarżysz się na Ryśka mimo iż ten miał rację?!