Skocz do zawartości


Zdjęcie

Okularki- najtańsze uvexy


16 odpowiedzi w tym temacie

#1 marcin1212

marcin1212
  • Użytkownik
  • 66 postów
  • SkądBrzeszcze

Napisano 16 październik 2008 - 16:00

Witam, miał ktoś moze stycznośc z tymi okularkami?? Spełnią swoja funkcje czy jednak cena bedzie wyznacznikiem ich jakości??
http://allegro.pl/it..._po_zmroku.html

#2 yasiu

yasiu
  • Użytkownik
  • 310 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 październik 2008 - 16:10

polecam okulary z wymiennymi szklami (szare, pomarancz, przezroczyste)

#3 Von Munchhausen

Von Munchhausen
  • Użytkownik
  • 273 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 październik 2008 - 16:25

Jak patrzę na te okulary, to mam wrażenie że cena jest wyznacznikiem jakości... za niewiele mniejsze pieniądze można dostać jednorazowe okulary ochronne dla budowlańców, więc ten sprzęt raczej nie rzuci Cię na kolana swoją jakością.

Lepiej IMO kupić porządne, z wymiennymi szkłami. Wystarczą na lata :)

#4 Gosc_hautacam_*

Gosc_hautacam_*
  • Gość

Napisano 16 październik 2008 - 16:30

nie zgodze sie. sa bardzo trwale i dobrze wykonane. testowane nawet przez spadochroniarzy. tylko ciezkie. pozdrawiam

#5 thorian

thorian
  • Użytkownik
  • 858 postów
  • SkądRoztocze

Napisano 16 październik 2008 - 16:43

Ja podobnie jak Von Munchhausen patrząc na te okulary mam wrażenie, że bardziej nadawały by się jako okulary ochronne przy jakiś pracach niż na rower. Tak nawiasem mówiąc to sporo modeli uvex sprzedawanych jest w sklepach z artykułami BHP jako ochronne. Ponoć to dobra firma i ludzie sobie chwalą ich okulary ale mi jakoś nie podpasywały. Jeśli chcesz to za kilka zł więcej możesz kupić "wyższy" model vio choć ostrzegam, że mając mniejszą głowę pół twarzy będziesz miał zakryte.
Pozdrawiam!

#6 marcin1212

marcin1212
  • Użytkownik
  • 66 postów
  • SkądBrzeszcze

Napisano 16 październik 2008 - 16:51

czyli jednak nie warto.... w takim razie od ilu plnów można myslec o jakimś zakupie?

#7 krzysztof1985

krzysztof1985
  • Użytkownik
  • 1682 postów
  • SkądWLKP

Napisano 16 październik 2008 - 17:04

marcin1212


Ja bym ci polecil okularki juz firmy B-SKIN np takie :


http://allegro.pl/it...sky_czarne.html

SPT_20130518_SOT_053_27640268_I1.jpg


#8 emer

emer
  • Użytkownik
  • 582 postów
  • SkądGalicja

Napisano 16 październik 2008 - 17:15

A ja najprawdopodobniej kupie sobie Shimano EQUINOX

W tej cenie (180-190zł) okulary ze szkłami fotochromatycznymi to taniocha ....
a recenzje maja dobre ... i jakby nie było mam jeszcze 3 pary innych szkieł ;-)

#9 thorian

thorian
  • Użytkownik
  • 858 postów
  • SkądRoztocze

Napisano 16 październik 2008 - 17:28

Rozglądnij się za okularami Arctica, mają ciekawą ofertę a same okulary wydają się być solidne. W jakimś innym wątku o okularach kilka osób je polecało. Sam planuje kupić sobie jeden z modeli na przyszły sezon.

#10 marcin1212

marcin1212
  • Użytkownik
  • 66 postów
  • SkądBrzeszcze

Napisano 16 październik 2008 - 17:52

krzysztof1985, okularki zaproponowane przez Ciebie wydają sie dość ciekawe. Testowałeś je?? Jak jest z ich przyleganiem do twarzy??

#11 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 16 październik 2008 - 18:03

Zależy od twarzy.... :-/

#12 krzysztof1985

krzysztof1985
  • Użytkownik
  • 1682 postów
  • SkądWLKP

Napisano 16 październik 2008 - 18:08

Nom ja ci powiem ze B-SKINY nie sa najgorszymi okularkami sam mam zamiar sobie takie kupic ale bylem juz w salonie rowerowym patrzec takie same jak tam cena kolo 40zl mysle ze stosunek ceny do jakosci jest wporzadku.Xubix ma takie same okularki takze moze sie bedzie udzielal jak sie sprawuja ale zaswiadczam nie narzekal takze.

Mysle ze zakladanie tego tematu nie bylo potrzebne mogles napisac w innym temacie bylo poruszana kwestia okularkow ale kto pyta nie bladzi .


Jak masz u siebie sklep to podjedz ocen czy ci sie spodobaja bo jak kolega wyzej nadmienil okularki fimry Arctica sa tez bardzo dobre bo znam kilka osob tez maja juz kilka sezonow i nie narzekaja ;-)

SPT_20130518_SOT_053_27640268_I1.jpg


#13 xGx

xGx
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 październik 2008 - 18:35

Ja sie zastanawiam nad tymi http://www.allegro.p...jace_clear.html

Cena odpowiadająca i niby nie parujące,choć powątpiewam zapewne następny "chłyt małketgowy" ale są zabudowane i to najważniejsze.
Ostatnio kupiłem okulary BBB z wymiennymi szkłami w sklepie wyglądały ok ale po przejechaniu sie stwierdziłem ze nadal wieje mi w oczy(SIC!) niestety nie mogłem ich oddać bo zgubiłem paragon ;/

#14 thorian

thorian
  • Użytkownik
  • 858 postów
  • SkądRoztocze

Napisano 16 październik 2008 - 18:46

xgarfildx te wspomniane przeze mnie vio też były nieparujące i faktycznie coś tan dawało, podejrzewam że ten model ma identyczne szkła. Problem natomiast był w czym innym, szkieł nie można było praktycznie dotknąć bo zaraz się brudziły i bardzo ograniczały widoczność.

#15 Hombre

Hombre
  • Użytkownik
  • 167 postów
  • SkądPolice

Napisano 16 październik 2008 - 19:47

Mam te B-skiny polecane w poprzednich postach. Bardzo parują jak się mocno pocisz, w górach często tak mi zaparowywały , że mało co widziałem , poza tym dosyc łatwo się rysują.
Nie wiem czy to tylko złudzenie , ale czasem mi się wydawało , że powiększają. Mimo tych wszystkich wad to za taką cenę nie są złe.

#16 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 17 październik 2008 - 06:08

http://allegro.pl/it...ue_3_szkla.html

sam mam te.. towar pierwsza klasa ;) widze wielka roznice miedzy jazda bez a miedzy jazda w okularach ;)
pozdrrower

#17 Von Munchhausen

Von Munchhausen
  • Użytkownik
  • 273 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 październik 2008 - 12:09

xubix, wyglądają całkiem sensownie - no i mają wymienne szkła, to się liczy :)



Dodaj odpowiedź