Skocz do zawartości


Zdjęcie

4x tacx flow multiplayer


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 zorrospecialized

zorrospecialized
  • Użytkownik
  • 171 postów
  • SkądLubin

Napisano 06 listopad 2012 - 19:19

witam mam pytako czy jest mozliwe podlaczenie 4 trenazerow stojacych obok siebie i mozliwosc scigania sie na jednym monitoze bez łaczenia sie z internetem?prosze o pilna odpowiedz.pzdr

#2 SCRUBBY

SCRUBBY
  • Użytkownik
  • 183 postów
  • SkądKampinoski PN

Napisano 10 grudzień 2012 - 21:14

funkcjonalność TTS od 3.6 w górę, daje możliwość ustawienia serwera wyścigu w sieci LAN. Niestety każdy trenażer musi mieć swój komputer = swój monitor. Jeżeli chcesz pokazywać obraz wszystkim, to możesz zdublować obraz np. najlepszego zawodnika na TV, by reszta to widziała i goniła tego zawodnika.

#3 zorrospecialized

zorrospecialized
  • Użytkownik
  • 171 postów
  • SkądLubin

Napisano 31 styczeń 2013 - 09:34

ok kolego mamy tt 3,8 , kazdy osobny komp i monitor i co dalej jak to ustawic

#4 SCRUBBY

SCRUBBY
  • Użytkownik
  • 183 postów
  • SkądKampinoski PN

Napisano 27 luty 2013 - 15:58

A czy kolega ma 4x licencje MULTIPLAYER?

#5 Radello

Radello
  • Użytkownik
  • 614 postów
  • SkądPoznań

Napisano 27 luty 2013 - 20:40

A licencja nie jet czasami potrzebna tylko do trybu multiplayer przez internet? Przez LAN chyba nie jest konieczna...

http://www.radello.pl - odżywki Dextro Energy / Honey Stinger / Huma Gel / Nuun, kosmetyki Sportsbalm / Bodyglide - bezpośrednio od dystrybutora/importera


#6 SCRUBBY

SCRUBBY
  • Użytkownik
  • 183 postów
  • SkądKampinoski PN

Napisano 28 luty 2013 - 08:12

Multiplayer, to multiplayer. LAN / NET to tylko droga dla przekazywania informacji pomiędzy TTS'ami. Nie obiło mi się o uszy ani o oczy, by zabawa w LANie nie wymagała tejże licencji. Jeszcze rzucę okiem do TACX i dopiszę com namierzył.
edit
No i już mam informację. Kiedyś... dawno dawno temu. Tak dawno, że jeszcze wtedy nie było pewnie rowerów, TACX umożliwiał korzystanie z multiplayer w lokalnej sieci IP (LAN). Niestety, czas na te uprzejmości się skończył i TTS wymaga licencji multiplayer na każdym kompie działającym w LAN.

P.S. TTS musi być też w wersji 3.6+ no chyba, że umiesz zrobić pewne ruchy na PC związane z użytkowaniem kilku niezależnych instancji TTS (jedna poniżej 3.6 by działał MP w LAN a druga instancja jak sobie życzysz).



Dodaj odpowiedź