Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mój Dzisiejszy Trening

15107 odpowiedzi w tym temacie

#15101 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 2748 postów

Napisano 23 listopad 2022 - 15:30

Uwielbiam te tereny. Pamiętam jeszcze jak zamiast obecnego ładnego asfaltu z Międzylesia do Lesicy było gruzowisko i podjechać rowerem szosowym z trudem dawało radę, natomiast na zjeździe momentami trzeba było prowadzić.

Nie wiem czy znasz, ale w tych okolicach długie podjazdy są  od Mostowic do Destnej oraz od Duszników do Zieleńca.

• lupus lubi to

Chcemy pokazać światu jacy jesteśmy fajni, a świat patrzy i nie może się nadziwić jakimi jesteśmy durniami.

#15102 lupus

lupus
  • Użytkownik
  • 285 postów
  • SkądUstroń/ Bielsko-Biała

Napisano 23 listopad 2022 - 16:12

Niestety nie. Jak będziesz miał chwilke, możesz tu wrzucic kilka swoich jazd?

W Mostowicach odbijalismy na Spalona i tyle.

Ta Lesice chciałem sprawdzic na Street View, ale wlasnie konczyla się jakims gruzem chyba.

Ale widziałem na stravie, ze ludzie jezdza szosami i mnie zapewniono, ze asfalt bdb i tak tez było.

Fajny podjazd. Moglby być dłuższy, ale nie narzekam.

Lubie takie w lesie :)

W ogole to na podjezdzie na Puchaczówke spotkalismy gościa na szosie.

Ok 50 lat na Specu z odblaskami na szprychach, ale za to bez lamp z przodu i z tylu.

Bez kasku tez, w chuscie piratce, ale za to z Garmin 1040 ;)

Jechal z nami podjazd, nawet dyktując tempo dlugi czas, az mu się umarło na ostatnim kilometrze.

Pogadalismy , ma domek i knajpę w Kłodzku, wiec nawet już mam miejscówkę na zgrupowanie ;)

#15103 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 2748 postów

Napisano 24 listopad 2022 - 12:50

Niestety, nie posiadam tych jazd zarejestrowanych.

Wspomniany podjazd do Destnej jest bardzo prosty: przejeżdżasz przez przejście graniczne w Mostowicach i kierujesz się na Destne - to jest jedyna droga.

Bardzo fajny podjazd w lesie jest od przejścia granicznego w Mostowicach do Ricek (Ricky)..

• lupus lubi to

Chcemy pokazać światu jacy jesteśmy fajni, a świat patrzy i nie może się nadziwić jakimi jesteśmy durniami.

#15104 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 2748 postów

Napisano 27 listopad 2022 - 13:59

Wszystko szutrowo:

- środa - 70,40 km

- sobota - 72,14 km

7cdeb0534cfa6410med.jpg

- niedziela - 72,85 km

2e6588b2f1f21306med.jpg

#15105 Marcin321

Marcin321
  • Użytkownik
  • 1956 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 grudzień 2022 - 20:33

Gdyby nie @Dari to wątek by chyba umarł :(

U mnie "zimowo", wczoraj zrobiłem przegląd szosy po sezonie i czeka na wyciągnięcie chomika. Ale to jeszcze trochę, na ten moment to głównie: bieganie, spacery, siłownia, joga i trochę MTB.

Z biegania, spacerów i roweru wychodzi od 230 do 380 TSS tygodniowo, pewnie trzeba by też doliczyć coś z machania żelazem.

W końcu forma biegowa zaczyna sprawiać frajdę, przebiegam "dyszkę" poniżej godziny i mogę to powtórzyć co 2-3 dni. W sobotę pobiegłem 13km, z tego 10km w 53:44 mieszanym tempem (1km nieco poniżej 5min/km, 500m luźniej).

• Senninho lubi to

#15106 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1658 postów
  • SkądWrocław

Napisano 06 grudzień 2022 - 20:49

U mnie jeszcze Złota Jesien ...

Po Beskidzie Sądeckim i Przehybie wybrałem się na coroczna pętlę spadających lisci.

Rok temu padło na polsko-czeską  pętle z Guchołaz (150 km/2350 m)

Zlate Hory, Góry Opawskie i Masyw Śnieznika. Z podjazdów wpadl wtedy czeski Rejviz, Ramzova, Przełęcz Płoszczyna ze Starego Mesta i Przełęcz Lądecka.

https://www.strava.c...ties/6073559948

https://www.strava.c...ties/7981771206

Bardzo miło czytać i świetnie, że rekomendujesz. To mój dom, jestem z Lądka-Zdroju i również wszystkim polecam wizyty. Każda promocja regionu jest mile widziana! Zapraszamy kolarzy! :)

Teraz jest też świetna infrastruktura dla miłośników MTB - singletracki Glacensis. Pamiętam, że Cauchy już wrzucał swoją relację po ich przejechaniu. 

#15107 yerzu

yerzu
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 06 grudzień 2022 - 23:16

Ja wciąż jeżdżę i nie mogę się przełamać żeby wskoczyć na trenażer :) Póki co każdego "zimowego" tygodnia udało się wykręcić te 10-12h/300-350km z tym, że lżej i bez jazdy w góry. Przyszedł moment, że szosa idzie na wieszak, a wchodzi gravel bo zrobiło się zbyt mokro. Teraz czas na takie luźne jazdy dla samej przyjemności z kręcenia. Jeszcze 850km w tym roku zeby wpadł cel na ten rok. Póki co 14150 przy 120k up.

Nie mam nic do trenażera ale całe lato 2021 na nim spędziłem przez kontuzje barku i nie mogę nawet patrzeć w jego stronę.

#15108 lupus

lupus
  • Użytkownik
  • 285 postów
  • SkądUstroń/ Bielsko-Biała

Napisano wczoraj, 19:35

Niestety, nie posiadam tych jazd zarejestrowanych.

Wspomniany podjazd do Destnej jest bardzo prosty: przejeżdżasz przez przejście graniczne w Mostowicach i kierujesz się na Destne - to jest jedyna droga.

Bardzo fajny podjazd w lesie jest od przejścia granicznego w Mostowicach do Ricek (Ricky)..

Wystarczyło otworzyć to na komputerze i do razu wyskoczylo. 

Na komorce był problem.  

Ta Velka Detsna, na Stravie segment jako Serlich Climb lub z drugiej strony ny jako Velksa Detsna  mam zaznaczone i ten podjazd od Ricek również. 

Moich kilku znajomych tam było no i mam sasiada Czecha co tam jezdzi co jakis czas i podrzucil mi kilka podjazdów.

Licze, ze uda mi sie tam wybrac i to objechac , moze w przyszlym roku?

Bardzo miło czytać i świetnie, że rekomendujesz. To mój dom, jestem z Lądka-Zdroju i również wszystkim polecam wizyty. Każda promocja regionu jest mile widziana! Zapraszamy kolarzy! :)

Teraz jest też świetna infrastruktura dla miłośników MTB - singletracki Glacensis. Pamiętam, że Cauchy już wrzucał swoją relację po ich przejechaniu. 

To fajnie, ze mnie zaprosiles! :P

MTB niestety nie posiadam.

Bylem chyba 3 razy u was, fajne tereny i spokoj na drogach.

W sasiednich jesenikach tez bylem kilka razy, ale to juz inny rodzaj podjazdów.

Gdyby nie 6 godzin w aucie moglbym przyjezdzac czésciej.

Narazie to wyglada tak:

hJGjg4f.jpg

HAI0B9k.jpg

Dodaj odpowiedź