Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lubelska Vuelta 31.05-02.06.2013


16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dobry

Dobry
  • Użytkownik
  • 78 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 31 styczeń 2013 - 22:29

Wyścig trzyetapowy, dwa płaskie odcinki + czasówka. Regulamin na naszej stronie

#2 ryszard

ryszard
  • Użytkownik
  • 22 postów
  • SkądParczew

Napisano 22 marzec 2013 - 09:17

:lol: dla każdego na mecie etapu czeka piwko z Lubelskich Browarów

#3 Emilo

Emilo
  • Użytkownik
  • 423 postów

Napisano 22 marzec 2013 - 10:06

Mam na co dzień Perełkę ;-)

#4 localhost

localhost
  • Użytkownik
  • 368 postów
  • SkądMazowsze

Napisano 28 maj 2013 - 08:19

Wybiera się ktoś? :->

#5 Emilo

Emilo
  • Użytkownik
  • 423 postów

Napisano 01 czerwiec 2013 - 19:05

pogoda dziś dopisała :-) deszcz nas oszczędził , jechał ktoś ?

#6 Gosc_ziemo_*

Gosc_ziemo_*
  • Gość

Napisano 02 czerwiec 2013 - 13:02

Dziś też było dobrze. Organizacja jak dla mnie LUX i dziś, i całej "Vuelty" . Dziś jechaliśmy w 4 osobowej grupie "odpadniętych" a mieliśmy pilota na motocyklu :shock:

#7 Emilo

Emilo
  • Użytkownik
  • 423 postów

Napisano 03 czerwiec 2013 - 22:30

jakieś fotki można gdzieś zobaczyć ?

#8 ryszard

ryszard
  • Użytkownik
  • 22 postów
  • SkądParczew

Napisano 04 czerwiec 2013 - 06:37

dajcie mojemu filmowcowi jeszcze kilka dni , pracuje nad materiałem. Będą zdjęcia oraz filmy z obu dystansów

#9 Emilo

Emilo
  • Użytkownik
  • 423 postów

Napisano 05 czerwiec 2013 - 17:19

to czekamy :-P

#10 localhost

localhost
  • Użytkownik
  • 368 postów
  • SkądMazowsze

Napisano 06 czerwiec 2013 - 22:15

Brałem udział w imprezie, ogólnie impreza udana, całość na plus.
Jakość dróg dobra i bardzo dobra, w sobotę było kilka dziur, ale tego uniknąć się nie da.
Jestem zadowolony z tego, że wystartowałem, wynik też może być.
Na mecie można było skorzystać z masażu, słyszałem zadowolone głosy. :-D
Wpisowe było niemałe, ale w sumie dostawało się sporo rzeczy (nocleg, woda w opór, kilka saszetek izotoniku, jedzenie po, wieczór z ogniskiem i piwem, masaż, nagrody też były).
Za rok postaram się znów przyjechać, jak czas i możliwości pozwolą.

Kilka uwag:
- czasówka MUSI być rozgrywana w ruchu zamkniętym(może być z nawrotem), ŻADNYCH aut na trasie, po drodze przydałoby się kilku sędziów, żeby wykluczyć jazdę na kole,
- zmienianie dystansów w ostatniej chwili nie wygląda profesjonalnie, ale nie zależało to od samego organizatora, więc OK,
- była jedna nieścisłość z regulaminem- powody finansowe- OK, ale organizacja czegoś takiego jest pewnym biznesem i czasem trzeba zaryzykować albo odpuścić i nie wpisywać rzeczy niemożliwych do spełnienia,
- niedzielna sprawa z motocyklami, w którą sam byłem zamieszany... My, jadący w ucieczce mamy swoje zdanie, reszta swoje, wyjaśniliśmy sobie to i owo, miejmy nadzieję, że na kolejnych imprezach coś takiego się nie powtórzy,
- czekanie tyle dni na jakiekolwiek zdjęcia nie jest fajne, zważywszy, że zazwyczaj zdjęcia pojawiają się maksymalnie w ciągu 2 dni.

#11 marta47

marta47
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 czerwiec 2013 - 22:21

- czekanie tyle dni na jakiekolwiek zdjęcia nie jest fajne, zważywszy, że zazwyczaj zdjęcia pojawiają się maksymalnie w ciągu 2 dni.

Z Brodnicy żadnych fotek nie ma do dziś :)

#12 localhost

localhost
  • Użytkownik
  • 368 postów
  • SkądMazowsze

Napisano 06 czerwiec 2013 - 22:26

Ale chyba cały czas chodzi o to, żeby równać w górę, nie w dół ;-)

#13 bicicleta

bicicleta
  • Użytkownik
  • 364 postów
  • SkądRadom

Napisano 06 czerwiec 2013 - 23:47

Od 2010 r. przyjeżdżam na wyścigi do Parczewa. Za każdym razem imprezy są b. dobrze przygotowane. W ciągu sezonu są tu 2 imprezy, teraz była nawet 3etapówka czyli poza RoTr to wyjątek na mapie amatorskich wyścigów. Brawo dla Organizatora i podziękowanie za duży wysiłek przy dosyć poważnym przedsięwzięciu, gdzie jak można było się dowiedzieć trudności jest dużo.
Jeśli chodzi o uwagę krzysiek-krr dot. skrócenia trasy ostatniego dnia, to powiedziałbym, że to jest dosyć powszechne, ostatnio zdarzyło mi się 2x a komunikat pojawił się kiedy peleton był na starcie, były to wyścigi głównie dla masters.
No i wspomnę jeszcze o jednej, niesmacznej sprawie, która nie dotyczy organizacji a zachowania się w peletonie. Mówił o tym jeden z eskortujących motocyklistów podczas zakończenia imprezy. Trudno się było przesłyszeć, kiedy podczas ostatnich km jeden z młodszych kolegów krzyczał na kogoś „ja cię k…wa zaraz zabiję!” To chyba przenośnia była? Dzień wcześniej też zdaje się coś krzyczał na ostatnich metrach trasy.

#14 localhost

localhost
  • Użytkownik
  • 368 postów
  • SkądMazowsze

Napisano 11 czerwiec 2013 - 12:39

Zdjęcia: https://picasaweb.go.../LubelskaVuelta

#15 ryszard

ryszard
  • Użytkownik
  • 22 postów
  • SkądParczew

Napisano 11 czerwiec 2013 - 16:44

mam nadzieją że emocje po Vuelcie już opadły. Wyciągam wnioski i zastosuję je w przyszłym roku a już na pewno 31 sierpnia na Wyścigu po Ziemi Parczewskiej, na który zapraszam. Docierają do mnie rożne opinie i uwagi jedna z nich to , że trzyetapówka to mordercza sprawa i nie dla amatorów. czekam na Wasze opinie i sugestie.

#16 Emilo

Emilo
  • Użytkownik
  • 423 postów

Napisano 12 czerwiec 2013 - 17:55

Zdjęcia: https://picasaweb.go.../LubelskaVuelta


Czy to zdjęcia oficjalne ?

#17 localhost

localhost
  • Użytkownik
  • 368 postów
  • SkądMazowsze

Napisano 12 czerwiec 2013 - 20:39

Znalazłem te zdjęcia na stronie towarzystwa organizującego wyścig w zakładce fotogaleria, więc raczej oficjalne.



Dodaj odpowiedź