Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki wybrać pulsometr/licznik (combo)


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 SZERSZEN2

SZERSZEN2
  • Użytkownik
  • 65 postów
  • SkądJanów Lubelski

Napisano 19 luty 2013 - 21:52

Witajcie.
Jestem właśnie po przeczytaniu bardzo dużej ilości postów o polarach, garminach, sigmach i ogólnie mam mętlik w głowie. Potrzebuję pomocy. Mianowicie mam 450zł, które chciałbym przeznaczyć na licznik z pulsometrem. Jeśli możecie to pomóżcie mi coś wybrać sprawdzonego i dobrego z czego będę zadowolony.

Z góry dziękuję
Pozdrawiam

#2 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8584 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 20 luty 2013 - 11:36

Podaj konkrety - jak przeczytałeś multum postów o polarach, garminach, ...., itd. to przynajmniej powinieneś wiedzieć czego oczekujesz. Sama cena nie jest wyznacznikiem. Przed zakupem musisz być pewny do czego ma Ci służyć i jak funkcjonować. Czytelność odczytu, zbieranie danych (lub nie), kontrola stref, czas pracy i tym podobne wymagania. Sprecyzuj, będzie łatwiej cokolwiek poradzić teraz to możesz oczekiwać chyba tylko listy urządzeń w cenie do 450zł, a to chyba nie o to chodzi, prawda?

===================
Ps. Wątek zostawiam, bo początkowo chciałem odesłać do jednego z wątków które już są, no choć są wątki "Jaki pulsometr?" oraz "Jaki licznik kupić" i wątki o polarze, sigmie i garminie to jednak brak wątku wyboru urządzenia "combo" bez określenia preferencji producenta. Nieco zmieniłem tytuł (usunięty warunek kwotowy do 450zł - to wynika z treści pytania). Będzie zainteresowanie wątkiem, to go podwieszę ;-).

Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Medrida HFS, Merida TFS 

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#3 danek

danek
  • Użytkownik
  • 608 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 20 luty 2013 - 20:39

coś takiego chyba sam bym teraz zanabył :D

http://bikecenter.pl...sokosciomierzem

#4 Gosc_Bosiur_*

Gosc_Bosiur_*
  • Gość

Napisano 21 luty 2013 - 06:55

fajny, szkoda, że bez ANT+ :-/ ale cena robi swoje

#5 marqsz

marqsz
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • SkądPodhale

Napisano 21 luty 2013 - 09:36

Ostatnio trafiłem na coś takiego:

Bryton

Czy ktoś z Was spotkał się z tym urządzeniem.
Wygląda trochę jak liczniki opisywane w temacie "Alternatywa dla Garmina Edge"
Cena jak widać konkurencyjna.
Ze swej strony mogę dodać, że robiłem już zakupy na tej stronie i nie było żadnych problemów z transakcją :-D

#6 moren11

moren11
  • Użytkownik
  • 52 postów
  • SkądGryfów Śl

Napisano 26 luty 2013 - 18:37

Sigma 2209



Dodaj odpowiedź