Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zawiercie, Myszków, �azy, Ogrodzieniec i Inne Kto jeździ ?


121 odpowiedzi w tym temacie

#1 blast

blast
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • SkądRokitno Szlacheckie

Napisano 20 marzec 2013 - 21:12

Czesc,

Szukam osób z zawiercia lub okolicznych wiosek do wspólnych treningów ! Trasy max do 200KM, mogą być i takie 30 kilometrowe ! Czekam na odzew, bo w dwójkę lub więcej osób jeździ się po prostu lepiej, bezpieczniej i jest większa motywacja także odzywajcie się !!

Zazwyczaj w tygodniu mam około 2/4 dni wolnych które mogę poświecić na trening.

Ja mieszkam w wiosce obok Łaz.

#2 Trucik

Trucik
  • Użytkownik
  • 18 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 21 marzec 2013 - 09:47

Cześć Blast, widzę przeprowadziłeś się :) Jak tylko pogoda przez święta dopisze to coś pokręcimy. Pozdrawiam.

#3 blast

blast
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • SkądRokitno Szlacheckie

Napisano 21 marzec 2013 - 20:08

i to wszystko ? Nie wiem czy każdy woli ogarniać w pojedynkę czy co. Niech się ten temat coś ruszy....

#4 Lukasz Kwiatkowski

Lukasz Kwiatkowski
  • Użytkownik
  • 265 postów
  • SkądKlucze

Napisano 22 marzec 2013 - 21:41

Ja mieszkam w wiosce obok Łaz.

Tzn. w jakiej dokładnie, ja mieszkam w Kluczach, do Ogrodzieńca mam 14 km,ew. mozna by było się tam spotykać, akurat byłaby rozgrzewka

#5 harpan

harpan
  • Użytkownik
  • 22 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 23 marzec 2013 - 20:35

mieszkam w łazach Błędowskich. Niedziela regularna zbiórka w Grodźcu (kółko od 110 do 140 km). Z Błędowa jeżdżą jeszcze dwie osoby, dodatkowo soboty a w tygodniu trenażer. Po wcześniejszym uzgodnieniu jak najbardziej jestem na TAK.

#6 Lukasz Kwiatkowski

Lukasz Kwiatkowski
  • Użytkownik
  • 265 postów
  • SkądKlucze

Napisano 24 marzec 2013 - 00:12

No to tylko czekać na lepszą aure, bo dzisiaj próbowałem wyskoczyć i ślisko było jak cholera

#7 Marcines

Marcines
  • Użytkownik
  • 168 postów
  • SkądPruszków

Napisano 24 marzec 2013 - 00:29

A jak tam piłowanie ziemi wzdłuż równoleżnika równika na linii Zawiercie- Tokio ?

#8 blast

blast
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • SkądRokitno Szlacheckie

Napisano 25 marzec 2013 - 09:37

Kwiatek ja jestem z Rokitna Szlacheckiego także do Ogrodzieńca mam jakieś 7km a więc mi jak najbardziej pasuje : ) Często jeździsz ?

Harpan mógłbyś podać więcej szczegółów ? Mam na myśli to czy już jeździcie, godzina spotkania i jakiś kontakt do Ciebie by można się ustawić w tygodniu jak już pogoda zacznie dopisywać :)

#9 Lukasz Kwiatkowski

Lukasz Kwiatkowski
  • Użytkownik
  • 265 postów
  • SkądKlucze

Napisano 25 marzec 2013 - 09:55

Kwiatek ja jestem z Rokitna Szlacheckiego także do Ogrodzieńca mam jakieś 7km a więc mi jak najbardziej pasuje : ) Często jeździsz ?

Ja dość często robie wypady przez Niegowonice, to całkiem blisko do ciebie, liczyłem na to , że tem. się trochę podniesie i miałem wyruszyć, ale jeszcze zobaczę. Czy często jeżdżę- jak pogoda pozwala.W tym roku zrobiłem jakieś 300km,ale jak na razie na szosówce zaledwie 40km,a tak to na MTB ze slickami i rozwaloną kasetą

#10 y4recky

y4recky
  • Użytkownik
  • 46 postów
  • SkądOlkusz

Napisano 25 marzec 2013 - 10:29

To i może ja się podepnę pod jakąś ustawkę, do Ogrodzieńca mam 20 km z Olkusza :) Więc jak byście coś planowali w grupie to z chęcią z kimś pojeżdżę, bo już te samotne wyjazdy mnie dobijają. Zawsze w grupie jest do kogo gębe otworzyć :-)
W Olkuszu na razie jeszcze brak ustawek zorganizowanych :cry:

#11 Lukasz Kwiatkowski

Lukasz Kwiatkowski
  • Użytkownik
  • 265 postów
  • SkądKlucze

Napisano 25 marzec 2013 - 10:49

To zawsze możesz przez Klucze skoczyć, akurat rozgrzewkę będziesz miał i potem razem do Ogrodzieńca i stamtąd we trzech już jakiś konkretny cel

#12 y4recky

y4recky
  • Użytkownik
  • 46 postów
  • SkądOlkusz

Napisano 25 marzec 2013 - 11:09

nie widzę problemu :-)
Wczoraj do Ogrodzieńca śmigałem przez Klucze, chciałem sobie Świniuszkę podjechać z obu stron, niestety od strony Ogrodzieńca mokro. Póki co wciąż na zimówce śmigam, na szosie tylko 2x udało mi się w tym roku, ale mam nadzieję że już w ten weekend pojadę na cienkim kole ;-)

#13 blast

blast
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • SkądRokitno Szlacheckie

Napisano 25 marzec 2013 - 12:13

y4recky w tygodniu też dysponujesz czasem ? Bo z Kwiatkiem jeśli pogoda dopisze wyskoczymy środa, czwartek lub piątek, także gdybyś był chętny i miał czas to jest Nas już trójka :)

#14 y4recky

y4recky
  • Użytkownik
  • 46 postów
  • SkądOlkusz

Napisano 25 marzec 2013 - 12:16

czasem dysponuję codziennie ;-) tyle że od poniedziałku do piątku po 16 tej (wcześniej w pracy), natomiast weekendy godzina dowolna :-)

#15 szczympek

szczympek
  • Użytkownik
  • 19 postów
  • SkądKlucze

Napisano 25 marzec 2013 - 16:01

Też jestem z Klucz i chętnie bym pojeździł, ale póki co rower w rozsypce, a i czas tylko w weekendy po 12. Może w środku sezonu dołączę ;)

#16 Lukasz Kwiatkowski

Lukasz Kwiatkowski
  • Użytkownik
  • 265 postów
  • SkądKlucze

Napisano 25 marzec 2013 - 17:26

No to formuje się powoli jakaś ekipa. szczympek, w który miejscu mieszkasz?

#17 szczympek

szczympek
  • Użytkownik
  • 19 postów
  • SkądKlucze

Napisano 26 marzec 2013 - 08:42

Na Kluczach w stronę Jaroszowca 100m od stacji gazu.

#18 Pirx

Pirx
  • Użytkownik
  • 269 postów
  • SkądKlucze

Napisano 26 marzec 2013 - 08:54

To czasami możesz mnie widzieć, jak jadę do lub z Jaroszowca, na góralu.

#19 y4recky

y4recky
  • Użytkownik
  • 46 postów
  • SkądOlkusz

Napisano 26 marzec 2013 - 09:26

tam wielu rowerzystów jeździ :-D , ja też tam bywam, zwłaszcza na szosie między poniedziałkiem a piątkiem (oczywiście jak warunki na szosę pozwalają) - zawracam na Kolbarku.
Biały Giant TCR ;-)
góralem raczej inne kierunki

#20 szczympek

szczympek
  • Użytkownik
  • 19 postów
  • SkądKlucze

Napisano 26 marzec 2013 - 09:37

y4recky - często Cię widzę, ale głównie jak wracałem z pracy ;-)

Na szosę jest bardzo fajna droga dalej na Bydlin i w prawo na Wolbrom, choć pewnie znaczna część asfaltu stopiła się razem ze śniegiem :lol:
Albo na Bolesław/Bukowno z tym, że sporo ciężarówek tam śmiga i często z piaskiem.
Zdarza się oberwać ładunkiem po twarzy niestety.



Dodaj odpowiedź