Skocz do zawartości


Zdjęcie

Srebrnogórski RoadMaraton o tytuł Mistrza Srebrnej Góry 2013


114 odpowiedzi w tym temacie

#1 Przemys³aw KureK

Przemys³aw KureK
  • Użytkownik
  • 39 postów
  • SkądSrebrna Góra

Napisano 09 kwiecień 2013 - 18:35

Piękno krajobrazu, czyste powietrze ,unikalne pamiątki historyczne ,dobra baza hotelowa-gastronomiczna oraz naturalne urzeżbienie terenu Gór Sowich i okolic to najatrakcyjniejsze miejsca w Polsce WIEC;

Jeśli jesteś miłośnikiem sportów rowerowych ,przyjedż i sprawdż się na krętych górskich szosach malowniczej srebrnogórskiej i sowiogórskiej okolicy A może wlaśnie to TY zostaniesz Mistrzem Srebrnej Góry 2013

ONI już nimi są:

Iga Birecka mistrzyni 2012 Mega Paweł Wiendlocha mistrz 2012 Mega Przemysław Szlagor mistrz 2012 Giga

A KTO TERAZ ?

ZAPRASZAMY;
Organizatorzy,wszyscy wspierajacy ,sponsorzy

#2 rodman

rodman
  • Użytkownik
  • 255 postów
  • SkądSomewhere In Poland

Napisano 10 kwiecień 2013 - 08:34

Piękno krajobrazu, czyste powietrze ,unikalne pamiątki historyczne ,dobra baza hotelowa-gastronomiczna oraz naturalne urzeźbienie terenu Gór Sowich i okolic to najatrakcyjniejsze miejsca w Polsce WIĘC - to się zgadza,
Jeśli jesteś miłośnikiem sportów rowerowych - tak, jestem :-)
... przyjedź i sprawdź się na krętych górskich szosach - czy nadal AŻ TAK DZIURAWYCH ? ... malowniczej srebrnogórskiej i sowiogórskiej okolicy - bezapelacyjnie ;-)
... A może właśnie to TY zostaniesz Mistrzem Srebrnej Góry 2013 - ok, dam z siebie wszystko :-P
A KTO TERAZ ? - no ja, to już ustaliliśmy :->

konkretnie: czy coś się zmieniło NA LEPSZE jeśli chodzi o nawierzchnię, szczególnie ZJAZDOWĄ ? Czy w ogóle coś się tam zmieni na lepsze do 15.06 ?
Traska fajna, przewyższenia odczuwalne, ale masakrycznie dziurawe drogi zniechęcają.
Tylko nie piszcie, że takie są "polskie drogi" wszędzie, bo nie są ..

#3 Gosc_Castor Troy_*

Gosc_Castor Troy_*
  • Gość

Napisano 10 kwiecień 2013 - 10:37

Cześć,

Pojadę w tym roku u Was w Srebrnej Górze ale nie puszczajcie zjazdu z Przełęczy Jugowskiej w kierunku na Sokolec i nie puszczjacie zjazdu z Przełęczy Walimskiej na Walim, bo tam faktycznie jest MASAKRYCZNA nawierzchnia. Szkoda zdrowia i roweru, a i przyjemność w skali od 1 do 10 to -20! Reszta ok.

#4 gooli

gooli
  • Użytkownik
  • 67 postów
  • SkądPolska

Napisano 10 kwiecień 2013 - 10:41

Przychylam się do powyższych próśb... Trasy super ale ta nawierzchnia... :(

#5 maratonczyk

maratonczyk
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • Skądkatowice

Napisano 10 kwiecień 2013 - 11:31

Cześć,

Pojadę w tym roku u Was w Srebrnej Górze ale nie puszczajcie zjazdu z Przełęczy Jugowskiej w kierunku na Sokolec i nie puszczjacie zjazdu z Przełęczy Walimskiej na Walim, bo tam faktycznie jest MASAKRYCZNA nawierzchnia. Szkoda zdrowia i roweru, a i przyjemność w skali od 1 do 10 to -20! Reszta ok.


To może zostaniemy w Srebrnej Górze i poczekamy na Klasyk Kłodzki bo tam dla Husarii są lepsze drogi .Przecież kto chce to pojedzie

#6 Gosc_Castor Troy_*

Gosc_Castor Troy_*
  • Gość

Napisano 11 kwiecień 2013 - 08:29

Hi,

Ty maratończyk masz jakiś problem? Skoro są to niebezpieczene odcinki pod kątem bezpieczeństwa, to trzeba, o tym pisać i nie wpiepszaj się między wódkę, a zakąskę, bo tego nie lubię. Napisałem tego posta jako "ja", a nie jako Husaria. Jak masz uwagi do Husarii to zapraszam na ustawkę i tam będziesz mógł wśród chłopaków "ponapinać swoje muskuły"...

P.S. Jak chcesz czekać w Srebrnej Górze na Klasyk Kłodzki to nikt Ci nie zabrania. :lol:

P.S.2. I daruj sobie ripostę, bo nie mam czasu na pierd... z Tobą farmazonów. Bez odbioru.

#7 Dobry

Dobry
  • Użytkownik
  • 78 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 11 kwiecień 2013 - 10:06

A ja się pytam, po co ta napinka? Proszę o rozmowę na poziomie i wykazywanie wzajemnego szacunku wobec siebie.

#8 Przemys³aw KureK

Przemys³aw KureK
  • Użytkownik
  • 39 postów
  • SkądSrebrna Góra

Napisano 17 kwiecień 2013 - 21:44

Srebrnogorski ROADMARATON 2013 Propozycja Trasy 98 km MEGA
http://www.gpsies.co...jfbttmhoopgtlcx


Srebrnogorski ROADMARATON 2013 REGULAMIN
http://www.roadmarat...gora/regulamin/



Dop. Dobry
Post wyżej pisałem, żeby zejść z zajadłego tonu. Więc informuję, że stosowanie caps locka w internecie jest uważane za po prostu nieprzyzwoite, niegrzeczne czy nawet chamskie. Dlatego edytuję ten post i proszę jeszcze raz o to, by wyeliminować z tego wątku niepotrzebne napięcia.
Uwagę można napisać zwykłą czcionką.


#9 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 kwiecień 2013 - 05:56

UWAGA !

ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO O NIEDOPUSZCZENIA DO SREBRNOGÓRSKIEGO ROAD MARATONU UCZESTNIKÓW KTÓRZY NIE PRZESTRZEGALI REGULAMINU IMPREZ ORGANIZOWANYCH

Przez ORGANIZATORA oraz NIEPRZESTRZEGANIE ZASAD FAIR Play i UŻYWANIE WULGARYZMÓW WOBEC INNYCH UCZESTNIKÓW I ORGANIZATORA ! TAKŻE na INNYCH MARATONACH


wszędzie totalna inwigilacja, tylko co wspólnego ma powiedzenie "qwra mać " z dziurą na drodze gdzie można połamać koło .

a z tego co wiemy organizator ma zapewnić bezpieczną jazde i nawierzchnie a nie wcinać sie co kolesie miedzy sobą mówią , a jak klną na organizacje to chyba coś w tym jest i trzeba sie zastanowić co zrobić lepiej .

Jeśli uczestnicy piszą o fatalnej nawierzchni to czy organizator zwraca koszty uszkodzeń sprzętu w przypadku uzytkowania roweru po zaprojektowanej trasie, wszak rower szosowy służy do jazdy po gładkiej nawierzchni asfaltowej, ktoś walnie, rozwali sprzęt, i pójdzie do gminy po odszkodowanie, a gmina do Was .


Więc Panie KUREK odpowiedz na prośby i zapytania o trase a nie wrzucaj tu jakieś bezsensowne z dużej litery, co se zastrzega organizator ! bo ten tekst nawet mnie rozśmieszył .

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#10 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 20 kwiecień 2013 - 21:23

Dla mnie jest wszystko jasne: jest regulamin, przejrzyste zasady, podana trasa. Komu pasuje ten startuje. Proste jak drut.
Ja się napewno skuszę, okolice przednie i górskie krajobrazy.
A mam osobiste porachunki z trasą w 2012 r., czas trenować ;-)

#11 maratonczyk

maratonczyk
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • Skądkatowice

Napisano 21 kwiecień 2013 - 09:19

Dla mnie też wszystko jasne :Jadę bo chce czy są dziury czy nie może powalczę o ten medal jak karbon i nogi wytrzymają(przecież trasa zmieniona i dziurawej przełęczy niema )

#12 maratonczyk

maratonczyk
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • Skądkatowice

Napisano 02 maj 2013 - 21:26

Znalazłem ciekawostkę tyczącą trasy Srebrnogórskiego Road Maratonu w okolicach startuje 03.05.2013 w Piątek I Etap Wyścigu pod nazwą Szlakiem Grodów Piastowskich ŚWIDNICA - DZIERŻONIÓW 167,8 km Trasa http://grody.com.pl/?grody=5



Piosenki Motywujące , do treningu na rowerze


#13 co-driver

co-driver
  • Użytkownik
  • 98 postów
  • SkądRościszów

Napisano 02 maj 2013 - 23:07

U mnie niestety domowa impreza perfidnie pokrywa się z wyjazdem z pracy, ale może uda się jeszcze wywinąć i zadebiutować w końcu gdzieś :)

#14 Gosc_Andrzej M_*

Gosc_Andrzej M_*
  • Gość

Napisano 29 maj 2013 - 13:51

Czy można wybrać dystans, czy A,B,C,D startują tylko na giga?

#15 Przemys³aw KureK

Przemys³aw KureK
  • Użytkownik
  • 39 postów
  • SkądSrebrna Góra

Napisano 30 maj 2013 - 20:57

Tak można w kategorii A,B,C,D wystartować na dystansie Mega i będzie normalna pełna klasyfikacja i dekoracja

#16 Przemys³aw KureK

Przemys³aw KureK
  • Użytkownik
  • 39 postów
  • SkądSrebrna Góra

Napisano 30 maj 2013 - 21:14

1 Mega Sierpnica podjazd do Rzeczki http://www.planetago...age.php?ID=2673

2 Mega Wolibórz podjazd Jodłownik http://www.planetago...age.php?ID=2691

3 Mega Srebrna Góra wyjazd na Ford http://www.planetago...age.php?ID=2671

#17 Gosc_Andrzej M_*

Gosc_Andrzej M_*
  • Gość

Napisano 30 maj 2013 - 22:55

Czyli zgodnie z regulaminem, będzie pełna pkt. za mega i giga?

#18 maratonczyk

maratonczyk
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • Skądkatowice

Napisano 06 czerwiec 2013 - 10:12

A jakieś info o dystansie GIGA

#19 JAMIS

JAMIS
  • Użytkownik
  • 99 postów
  • Skądżywiecczyzna

Napisano 10 czerwiec 2013 - 13:25

czym się różni MEGA z ubiegłego roku od tegorocznego dystansu MEGA?

#20 gooli

gooli
  • Użytkownik
  • 67 postów
  • SkądPolska

Napisano 10 czerwiec 2013 - 13:29

Do której godziny będzie czynne biuro w piątek?



Dodaj odpowiedź