Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sklepy we Wrocławiu.


11 odpowiedzi w tym temacie

#1 xGx

xGx
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • SkądWrocław

Napisano 31 styczeń 2009 - 15:48

W skocie tym koło pl Bema ... to jest w ogóle śmieszny sklep. Po weekendzie będę chyba kupował u nich rower dla dziewczyny i jeszcze o cene będę się kłocił i jak nie zejdą to kupię w necie.

Ogólnie obsługa jest taka, że mój kolega to tam się boi chodzić tak krzywo na niego kiedyś spojrzeli. ;]


Jak by ktoś szukał nieszosowego roweru we Wrocławiu to na kleczkowskiej od połowy lutego będą sprzedawać stare modele mniej prestiżowych marek (kross, nortec i jakieś inne), ceny mają bdb no i nie zamierzają podnośić cen w związku ze ściemą kursową.


Niestety we wro jest tak w większości sklepów same cwaniaki... Dlatego ja kupuje tylko w necie...

#2 Pacek

Pacek
  • Użytkownik
  • 180 postów
  • SkądBełchatów

Napisano 31 styczeń 2009 - 16:23

A właśnie chłopaki, możecie mi polecic jakiś sklep rowerowy we wrocku? Z profesjonalną obsługa, bo ja znam tylko jeden ten koło Arkad i wiem że jest jeszcze jakiś spory sklep na pięknej na gaju, ale co jest ten sklep wart pójde zobaczyc po weakendzie.

#3 johndoe

johndoe
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • SkądWrocław

Napisano 31 styczeń 2009 - 22:58

Polecam ten "sklep"

http://maps.google.c...004828&t=h&z=18

Na niebeskich drzwiach jest tylko numer telefonu i dzwonek. To jest hurtownia o zabójczych cenach, zaczęli niedawno powoli sprzedawać na allegro pod tym loginem
http://www.allegro.p...php?uid=2221755

Będę tam w poniedziałek bo składam u nich rower dla mojej dziewczyny to napiszę ewentualnie numer telefonu co by nie trzeba było się tam fatygować. Jeśli chodzi o ceny to nie ma porównania do innych sklepów. Jedyny minus to to, że trzeba wiedzieć co się chce konkretnie, tzn nie można sobie łazić po ich magazynie i wybierać, trzeba przyjść powiedzieć co konkretnie potrzeba i już.

Nie polecam jechać tam na szosówce bo kostka jest naprawdę mordercza i przypomina to trasę paris-roubaix. ;]]


Na pięknej jest pro-bike czy jakos tak, mi nie po drodze tam, poza tym wnerwili mnie parę razy bo mieli zamknięte. Co do serwisu tylko i wyłącznie jaworski
http://www.zumi.pl/4...claw,firma.html
tanio, szybko i po mistrzowsku.

.

#4 xGx

xGx
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • SkądWrocław

Napisano 01 luty 2009 - 00:52

jak dla mnie to ta hurtownia jest straszna choć mają "wielkie" ceny np rama peżota za 25zł (sic!) ale nie ma tam za dużo szosowych maneli niestety a co do sklepów to mogę polecić tylko harfe jedyny "mądry" sklep ale nie najtańszy,we wrocku nie ma złotego środka tani i dobry albo w miare tani i dobry...

#5 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 01 luty 2009 - 07:58

a co sądzicie o "centrum rowerowym" na Kromera ? nie byłem tam, ale przejazdem widziałem, ze chyba "fajny" sklep ;)

#6 johndoe

johndoe
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • SkądWrocław

Napisano 01 luty 2009 - 08:44

O boże, robex to najgorszy jak dla mnie sklep we wrocku, gdzie obsługa zachowuje się tak jak by im ktoś kazał pracować.

Co do obsługi to ok jest koło arkad, ale ogólnie co sklep to wciska kity, że tylko ich rowery są naj a cała reszta to badziew.

xgarfildx a co strasznego w tej hurtowni? Poza brakiem rzeczy do szosówek? ;]

#7 xGx

xGx
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • SkądWrocław

Napisano 01 luty 2009 - 13:48

Robex to najgorszy sklep chyba w Polsce obsługa jest strasznie do... Miałem kiedyś wątpliwą przyjemność kupienia u nich ramy która mi pękła po 2 miesiącach jazdy i mi nie uznali gwarancji bo "katowałem" rama mnie kosztowała prawie 700zł ...

Tam koło arkad to w sumie nie znam za dobrze tego sklepu bo byłem tam 2 razy jeden kolo dość śmieszny bo sprzedawca wyuczony regułek...

Jak byłem w tej hurtowni to koleś strasznie nie miły był między słowami mówił "wypier... i nie wracać"

#8 Gosc_rout_*

Gosc_rout_*
  • Gość

Napisano 01 luty 2009 - 20:14

Na Biskupinie , ulica przed pętlą , miesci sie tez jeden rowerowy. Sklep jak sklep , sprzedawca (duuzy , łysy gosc) dobrze zna sie na rzeczy i wie co to podejscie do klienta , z reszta ekipy nie jest juz tak dobrze , ale fakt , o niebo lepiej niz w Robexie.

#9 Pacek

Pacek
  • Użytkownik
  • 180 postów
  • SkądBełchatów

Napisano 01 luty 2009 - 21:39

Byłem tam w zeszłym roku, faktycznie zapomniałem o tym miejscu...cóż z tego co pamiętam sprzedali mi klucz do szprych za 15zł troszke sporo, ale że byłem w strasznej potrzebnie wiec wziołem.

#10 johndoe

johndoe
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • SkądWrocław

Napisano 01 luty 2009 - 22:00

W robexie kupowałem rower, ale nie byłem świadom kto tam pracuje. Moja styczność z nimi zakończyła się na zakupie. Dobry sklep, żeby obejrzeć rowery i się przymierzyć, a nie żeby sobie pogadać ze sprzedawcą.

Polecam sklep koło harfy na księcia witolda w tym samym "kompleksie" się mieści, chodzi o fhm.pl matuszewski. Mają dużo sprzętu szosowego, ceny względnie ok, obsługa też dobra.

Jak ktoś szuka sprzętu z odzysku, albo pilnej naprawy od ręki to mogę polecić taki warsztacik koło mnie
http://maps.google.c...z=17&iwloc=addr
Nie ma raczej szosowego sprzętu, tego trzeba szukać u Jaworskiego na pułaskiego.

#11 xGx

xGx
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • SkądWrocław

Napisano 01 luty 2009 - 22:13

hahahaha ten "dziad" nigdy nic nie ma w sumie tam są dwa serwisy straszna kicha ale perełki można dorwać ale roweru do zrobienia tam bym nie oddał!!!;P

A Jaworskiego można polecić zna sie na rzeczy i jeszcze Romana z Dąbrowskiego ;-) ;-) ;-)

#12 johndoe

johndoe
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 luty 2009 - 08:12

U "dziada" jest dzielnicowa atmosfera, on zawsze ma otwarte kiedy mu się chce. ;]

Nie mówię o poważnych naprawach. Ostatnio odkręcałem u niego zapieczone pedały których nie mogłem przez pół dnia sam ruszyć, ściągałem wolnobieg z piasty. Jak się nie mam kluczy, to zamiast jechać do kogoś na drugim końcu miasta to wolę iść te 50m do "dziada". Mi tam nic nie spieprzył więc złego słowa nie mogę powiedzieć. ;]



Dodaj odpowiedź