




Łańcuchy zmieniałem co 1000km. Nigdy nie zmieniałem biegów pod dużym obciążeniem.
Myślałem ze kaseta wytrzyma 2 sezony ale chyba sie pomyliłem. Zobaczcie jeszcze co stało sie z 4 koronką od góry.



Od zakupu roweru nie minął jeszcze rok wiec czy mam jeszcze gwarancje? Czy ta kaseta kwalifikuje sie do reklamacji? Czy moge założyc do niej nowy łańcuch? czy to bedzie działać? A moze załozyć z powrotem stary i dobić ja na max'a?
Bardzo prosze o pomoc i o odpowiedzi na pytania


