Tiagra czy 105?
#6
Posted 04 February 2009 - 21:10
Pozdrawiam!
#8
Posted 04 February 2009 - 22:04
Koledzy, doradźcie proszę czy warto się spinać finansowo i wchodzić od razu w pojazd na 105 czy na początek przygody z szosą kupić rower na tańszej tiagrze i potem w miarę progresu wymienić na wyższą grupę?
Ja obecnie z Ultegry przechodze na 105 takze , wypowiem sie dopiero jak zacznie ja uzytkowac. Ale ogolnie mowiac 105 byla zawsze chwalona mysle ze sie nie zawiode
#10
Posted 04 February 2009 - 22:21
#11
Gosc_Cesiekk_*
Posted 04 February 2009 - 22:56
#16
Posted 05 February 2009 - 12:13
No oczywiscie krzysztof1985 moze po prostu jest ekscentrykiem
#17
Posted 05 February 2009 - 14:50
No oczywiscie krzysztof1985 moze po prostu jest ekscentrykiem
i woli zmieniac grupe na coraz niższą i za 5 lat będzie jeżdził na sorze z grupą 2200
Heh sie usmialem , a kto mowil ze 105 jest zla ;-) Poprostu kupilem sobie bo nie chcialem brac juz nic wyzej . A co do 105 to mam ta nowa wiec nie wiem w czym problem :mrgreen:
Pacek <3 8-)
#18
Posted 05 February 2009 - 17:21



