Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szosowcy Białogard, Koszalin i okolice


9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Oktar

Oktar
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • SkądBiałogard

Napisano 05 luty 2009 - 15:57

Szukam osób, które w tej okolicy jeżdżą na szosie. Rzadko mam z kim jeździć no więc szukam ludzi :) Może zna ktoś jakiś klub kolarski z tej okolicy? Mam 16 lat.

#2 Gosc_cigane_*

Gosc_cigane_*
  • Gość

Napisano 05 luty 2009 - 18:22

Jak już dojdę do wprawy z tą szosówką, to dam Ci znać i możemy razem w okolicach Połczyna Zdroju pośmigać...czekaj cierpliwie i na wiosnę się upomnij... ;-)

#3 dracorp

dracorp
  • Użytkownik
  • 313 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 06 luty 2009 - 08:09

Oktar w Białogardzie masz nawet klub kolarski BTC Orzeł. Powstał chyba rok temu. W urzędzie miejskim możesz się zapisać. Prezesem jest Andrzej Krepsztul, możesz się z nim skontaktować w urzędzie pracy, tam go znajdziejsz.
Ja aktualnie mieszkam w Koszalinie ale czasem jeżdżę w okolicach Białogardu. Jak będzie cieplej to można się ustawić. Bo w Białogardzie w większości przypadków jeździłem sam ale pod koniec zamieszkania spotkałem Artura. I razem już było inaczej.

#4 Oktar

Oktar
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • SkądBiałogard

Napisano 06 luty 2009 - 14:01

Oktar w Białogardzie masz nawet klub kolarski BTC Orzeł. Powstał chyba rok temu.


No to mnie zaskoczyłeś. Bardzo się cieszę, że w Białogardzie jest klub. Nie wiesz może czy jest tam moja grupa wiekowa? To by mnie najbardziej zadowoliło.

A tak po za tym to na wiosnę możemy pojeździć. Mam zamiar ruszyć gdzieś w okolice Połczyna i Koszalina.

#5 dracorp

dracorp
  • Użytkownik
  • 313 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 06 luty 2009 - 14:14

Ja się tylko zapisałem żeby w PP występować w barwach Białogardu :)
Nie wiem jak jest z grupami i wystawkami itp.
W koszalinie też jest kilku fanatyków szosy ale w większości przypadków większość jeździ samotnie :(
Szkoda że u nas kolarstwo nie jest tak popularne jak np. w Belgii. Z tego co siostra opowiadała to co chwilę można spotkać jakąś grupkę kolarską.
A co do tras to kieruj się ku Połczynowi i okolicom. Tam ciekawsze tereny i ciekawsze górki. U mnie w okolicach Polanowa, Sławna zaczynają się ładne i ciekawe tereny.

#6 Oktar

Oktar
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • SkądBiałogard

Napisano 06 luty 2009 - 14:51

Ok to dzięki. Za kilka dni pójdę do urzędu miasta się zapisać. :)

[ Dodano: 2009-03-03, 18:21 ]
Przepraszam, że piszę post pod postem, ale chciałbym się coś zapytać i chce odświeżyć przy tym temat.

Dzisiaj wracając ze szkoły około godziny 15:30 widziałem kolarza na czarnej meridzie w czarnej czapce. Jechał on ul. połczyńską za rondem w stronę os. berki. Może jest tutaj zarejestrowany na forum i byśmy umówili się kiedyś na jakąś jazdę, a może ktoś wie kto to i miałby na niego namiar. Czarna merida (rama, owijka, siodełko).

Pozdrawiam

#7 Gosc_bober_*

Gosc_bober_*
  • Gość

Napisano 01 październik 2010 - 14:33

Serdecznie zapraszam nie jako organizator, ale w ich imieniu na wyścig
terenowy, który odbędzie się za tydzień w sobotę 09-10-2010 o godz.11
w Szczecinku.

Wyścig w sam raz na koniec sezonu. Wszystkie kat. wiekowe. Wyścig
krótki i na temat.

Więcej informacji pod poniższym linkiem:
http://forumszczecin...c.php?f=9&t=115

W najbliższą niedzielę polecam dodatkowo fajny maraton MTB w
Kościerzynie: http://www.ksr.org.pl/regulamin

#8 Maurino

Maurino
  • Użytkownik
  • 15 postów
  • SkądRedło

Napisano 29 październik 2010 - 18:14

Witam

Od sierpnia zacząłem w okolicach Połczyna Zdroju robić krótkie 30km trasy. Na początku na trekingu. Od połowy września na szosówce. Na razie walczę z nadwagą. Myślę, ze do wiosny pozbieram się jakoś z wagą i kondycją. Dwa razy w tym czasie zdarzyło mi się spotkać kręcących na szosówce. Raz koło Bierzwnicy na ostrym podjeździe, drugi raz oldboya koło Rzęcina.
Pozdrawiam

#9 Bury

Bury
  • Moderator
  • 799 postów
  • SkądZłocieniec

Napisano 30 październik 2010 - 11:52

Cześć Maurino, zerknij tutaj. Z pewnością znajdziesz kogoś do treningu. Choćby... mnie :) W zasadzie 90% treningów odbywam właśnie w tamtych przepięknych rejonach. Jest wszystko. Myślę, że musieliśmy się choćby raz spotkać w tym roku. Tak więc, jeśli będziesz miał chęć dalej trenować, możesz liczyć na moje towarzystwo ;)
Pozdrawiam.

#10 Maurino

Maurino
  • Użytkownik
  • 15 postów
  • SkądRedło

Napisano 30 październik 2010 - 18:35

Rebe określa to cyklozą. Od sierpnia przejechałem ok 3700km - to chyba stadium cyklozy zaawansowane :)). Dzisiaj zaliczałem kółeczko przez Rzęcino. Trasa jest fajna - prawie cała trasa to łagodny podjazd. Trochę wiatru ( nie ma gdzie się schować - szczere pole) i już jest co robić. Na razie zrzucam wagę i buduję kondycję. Rower dłuuugo stał w piwnicy. Widzę na bikemap.net, że niektóre nasze trasy pokrywają się. Często jeżdżę przez Świdwin, Kluczkowo, Bierzwnicę, Bronowo, Połczyn. Muszę kupić jakieś rowerowe ciuchy na zimę. Na pewno spotkamy się gdzieś na trasie. Jeżdżę niebieskim Giantem



Dodaj odpowiedź