pytanko o korby
Started By
Gosc_dreporter_*
, 12 Feb 2009 21:39
15 replies to this topic
#9
Posted 01 March 2009 - 00:15
Czy przy dokręcaniu korb do suportu (Sh, Octalink) dokręca się na siłe do końca, aż przystawi czy jakoś tak na czuja?
Pozdro!
Tak, na maxa.
Ale trzeba wyczuć ten moment kiedy więcej poprostu nie pójdzie ;-)
@ndy.
Tak wiem, ostatnie szlify mi zostały. Nie chce wrzucać niedokończonego.
#15
Posted 17 March 2009 - 12:34
Witam.... (sprzedający wojtekk, sam nie raczył odpowiedzieć)
Nie raczyłem odpowiedzieć, ponieważ Twoje pytanie jest niezbyt mądre.
Przecież to są zalety wolnego rynku - jeden sprzedaje drożej, drugi taniej - czyż nie o to walczyliśmy przez 45 lat.
Korby są nowe, nigdy nie używane, pierwszego gatunku.
Pozdrawiam
#16
Posted 31 January 2010 - 14:42
Używam korb HT2 Shimano - ale jak dla mnie Q- faktor jest za duży .Ostatnio myśle o takich http://aukcja.onet.p...?item=883122336 - używa ktoś ? Czy od razu je skreślic ? Waga jest zachęcająca.




