Jump to content


pytanko o korby


15 replies to this topic

#1 Gosc_dreporter_*

Gosc_dreporter_*
  • Gość

Posted 12 February 2009 - 21:39

WItam mogl by mi ktos wstawic fotke korb szosowych dura ace z 2005r?? bo nie wiem jak wygladaja a chce cos sprawdzic

#2 dyki

dyki
  • Użytkownik
  • 323 posts
  • SkądTwickenhamus

Posted 13 February 2009 - 02:01

dreporter, korby Dura Ace od 2003/4 do 2008 sa identyczne (FC-7800).

Attached Files



#3 Gosc_dreporter_*

Gosc_dreporter_*
  • Gość

Posted 14 February 2009 - 16:54

a jaki suport ISIS polecacie do tych korb???
wie ktos moze ile waza te korby??

#4 dyki

dyki
  • Użytkownik
  • 323 posts
  • SkądTwickenhamus

Posted 14 February 2009 - 17:10

dreporter, te korby maja zintegrowana os. Lozyska sa zewnetrzne. ~740-760g (razem z suportem)

#5 Gosc_dreporter_*

Gosc_dreporter_*
  • Gość

Posted 14 February 2009 - 21:47

ok dzieki
oplaca sie nie kupic za 390zł w idealnym stanie?? wraz z suportem itp

#6 Gosc_vmax_*

Gosc_vmax_*
  • Gość

Posted 14 February 2009 - 22:01

nieeeee , odpuść . Daj namiar :lol: .Bierz bez wachania

#7 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Posted 28 February 2009 - 23:35

Czy przy dokręcaniu korb do suportu (Sh, Octalink) dokręca się na siłe do końca, aż przystawi czy jakoś tak na czuja?
Pozdro!

#8 Gosc_@ndy_*

Gosc_@ndy_*
  • Gość

Posted 28 February 2009 - 23:36

Malik miał jakiś miesiąc temu wrzucić faq o korbach !! :P

#9 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2,523 posts
  • SkądZielona Góra

Posted 01 March 2009 - 00:15

Czy przy dokręcaniu korb do suportu (Sh, Octalink) dokręca się na siłe do końca, aż przystawi czy jakoś tak na czuja?
Pozdro!


Tak, na maxa.
Ale trzeba wyczuć ten moment kiedy więcej poprostu nie pójdzie ;-)

@ndy.
Tak wiem, ostatnie szlify mi zostały. Nie chce wrzucać niedokończonego.

#10 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Posted 01 March 2009 - 17:11

Dzięki Malik za odpowiedź. Tak właśnie zrobiłem i myślę, że będzie dobrze. Jeszcze kilka dni i rower będzie gotowy 8-) ...
Pozdro!

#11 Gosc_@ndy_*

Gosc_@ndy_*
  • Gość

Posted 17 March 2009 - 10:38

Dołączona grafika
nowa korba 330zł, jak myślicie skąd tak niska cena (sprzedający wojtekk, sam nie raczył odpowiedzieć)
nie wydaje się wam, że nie wszystkie ząbki są takie same? to jakaś druga kategoria?[/quote]

#12 kr1s1983

kr1s1983
  • Użytkownik
  • 830 posts
  • SkądNowy Sacz

Posted 17 March 2009 - 11:00

te zeby sa specjalnie krotsze,ulatwia to zmiane przelozen.Chetnie bym lyknal ta korbe ale rmaiona zbyt krotkie...

#13 ERDE

ERDE
  • Użytkownik
  • 1,010 posts
  • SkądLublin

Posted 17 March 2009 - 11:37

@ndy, a czy sprzedający wojtekk to nie przypadkiem jeden z forowiczów?

#14 Gosc_@ndy_*

Gosc_@ndy_*
  • Gość

Posted 17 March 2009 - 11:55

tak :)

#15 wojtekk

wojtekk
  • Użytkownik
  • 26 posts
  • SkądRybnik

Posted 17 March 2009 - 12:34

... (sprzedający wojtekk, sam nie raczył odpowiedzieć)

Witam.

Nie raczyłem odpowiedzieć, ponieważ Twoje pytanie jest niezbyt mądre.
Przecież to są zalety wolnego rynku - jeden sprzedaje drożej, drugi taniej - czyż nie o to walczyliśmy przez 45 lat.

Korby są nowe, nigdy nie używane, pierwszego gatunku.

Pozdrawiam

#16 GrzegorzP

GrzegorzP
  • Użytkownik
  • 1,130 posts
  • SkądLeszno

Posted 31 January 2010 - 14:42

Używam korb HT2 Shimano - ale jak dla mnie Q- faktor jest za duży .Ostatnio myśle o takich http://aukcja.onet.p...?item=883122336 - używa ktoś ? Czy od razu je skreślic ? Waga jest zachęcająca.



Reply to this topic