Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwszy przełaj - problem z doborem rozmiaru


25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Petri

Petri
  • Użytkownik
  • 1003 postów
  • Skądinąd

Napisano 02 czerwiec 2013 - 20:41

Jak je masz to może trzeba było je założyć i się przejechać, a nie p.....lić.To że jesteś rowerową łajzą , nie znaczy że wszyscy są tacy. Jak będziesz kiedyś w Krakowie to wpadnij , przejedziemy się wszystkie dolinki pod górę i zobaczysz na co te opony pozwalają.


1.MISZCZ :mrgreen:

2. Miarkuj sie synek :evil:

#22 Kames

Kames
  • Użytkownik
  • 82 postów
  • SkądDŚ!Das ist super;)

Napisano 03 czerwiec 2013 - 19:36

:shock: jak dyskusja się rozkręciła, dziękuje wszystkim za komentarze...chociaż te emocje są zbędne - opon to planuję mieć z 2,3 komplety (2 komplety kół) :) Nie mniej wielkie dzięki.

Z tym Cannondale to taka sprawa, że mogę go mieć w niskiej cenie( w porównaniu do tych rowerków Ridley-a i ceny katalogowej- nawet nie wiem jaka jest). Nawet jak będę chciał zmienić od razu parę szpejów - pewnie korba, siodło i może coś jeszcze to jeszcze mi zostanie trochę kasy :) Wszystko rozchodzi się o rozmiar, jednak tak sobie myślę,że najprawdopodobniej ten 54 po małych regulacjach powinien być dobry.
Udało mi się dotrzeć do postów ludzi na jakimś zagranicznych forach, w których piszą oni, że przy 178 cm wzrostu 54 jest idealnym rozmiarem.Mam jedynie 2 cm więcej, także myślę ,że nie jest to straszna różnica ? Wygląda na to,że producent sobie, rzeczywistość sobie.Znalazłem też post , w którym sprzedający doradzał komuś odnośnie kupna tego rowerka i też twierdził,że 54 to tak na 170 cm, czyli opierał się na danych producenta. Na razie mam jeszcze trochę czasu, jestem zawalony innymi obowiązkami, a w dodatku uprawiam też inny sport zespołowy , czyli coś skrajnie różnego od kolarstwa . Może coś ciekawego jeszcze się trafi, już tyle czekałem z zakupem nowego rower, że na prawdę decyzja musi być słuszna w 100% :)

#23 MichalD

MichalD
  • Użytkownik
  • 157 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 03 czerwiec 2013 - 21:11

A mogę wiedzieć za ile możesz kupić tego Cannondale ?
Rowerek, moim zdaniem solidny, kwestia tylko ceny do oferowanych komponentów.

#24 Kames

Kames
  • Użytkownik
  • 82 postów
  • SkądDŚ!Das ist super;)

Napisano 04 czerwiec 2013 - 18:14

A mogę wiedzieć za ile możesz kupić tego Cannondale ?
Rowerek, moim zdaniem solidny, kwestia tylko ceny do oferowanych komponentów.


Ok. 3700zł

#25 atlochowski

atlochowski
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 17 marzec 2015 - 22:21

Podepnę się do wątku.

Zamierzam kupić rower przełajowy Accent CX-ONE.

Mam problem z wybraniem odpowiedniego rozmiaru ramy.

Mam 187cm wzrostu i długość nogi od wewnętrznej strony 88cm.

Mam problem czy wybrać w rozmiar L czy XL.

czy ktoś mógłby doradzić ?

Poniżej tebela rozmiarów ramy.

 

http://rowertour.com...g?lm=1426277770



#26 bit

bit
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 17:37

Czy można wiedzieć jaki rower kupiłeś w końcu? Jaki rozmiar ramy? Czy z perspektywy czasu nie sądzisz, że 54 do Twojego wzrostu to za mało?





Dodaj odpowiedź