Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lody:)


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 petruss1990

petruss1990
  • Użytkownik
  • 47 postów
  • SkądHrubieszów/Lublin

Napisano 19 marzec 2009 - 09:04

co sądzicie o jedzeniu lodów na trasie w gorące dni

#2 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 19 marzec 2009 - 09:09

co sądzicie o jedzeniu lodów na trasie w gorące dni


no ja osobiscie po lodzie podczas morderczego treningu to bym się napewno pożygał... no i ten ślinotok po cukrach... same przyjemności...

#3 radek_3131

radek_3131
  • Użytkownik
  • 453 postów
  • SkądPabianice

Napisano 19 marzec 2009 - 15:24

Zależy czy stawiasz na turystykę czy na solidny trening. Jak jeszcze nie jeździłem na szosie to często jadłem lody. Jak będzie w tym sezonie to nie wiem. Podejrzewam, że spożycie lodów spadnie. :-)

#4 Walen

Walen
  • Użytkownik
  • 38 postów
  • SkądŁódź

Napisano 19 marzec 2009 - 15:45

Akurat po treningu lody sa wskazane. Tzw. wyjatek od reguly :-) Po prostu dosc ciekawe polaczenie weglowodanow z tluszczami.

#5 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 19 marzec 2009 - 16:32

Akurat po treningu lody sa wskazane. Tzw. wyjatek od reguly :-) Po prostu dosc ciekawe polaczenie weglowodanow z tluszczami.


Jakich węglowodanów z tłuszczami ?? - kto ci powiedział, że to jest wskazane?

#6 Gosc_Tompoz_*

Gosc_Tompoz_*
  • Gość

Napisano 19 marzec 2009 - 17:39

Akurat po treningu lody sa wskazane. Tzw. wyjatek od reguly :-) Po prostu dosc ciekawe polaczenie weglowodanow z tluszczami.


Jakich węglowodanów z tłuszczami ?? - kto ci powiedział, że to jest wskazane?


A co według ciebie nie jest ? A co jest złego w zjedzieniu węgli i tłuszczy po treningu ? chyba sie domyślasz że Walenowi chodzi nie o barwione pseudo lody co są woda z barwnikiem tylko prawdziwe mleczne lody, które są również żrodłem białka. A jak ktoś potrafi to mozna sobie zdrowe lody zrobić w domu np. z koziego mleka.

Tompoz

#7 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 19 marzec 2009 - 17:56

Akurat po treningu lody sa wskazane. Tzw. wyjatek od reguly :-) Po prostu dosc ciekawe polaczenie weglowodanow z tluszczami.


Jakich węglowodanów z tłuszczami ?? - kto ci powiedział, że to jest wskazane?


A co według ciebie nie jest ? A co jest złego w zjedzieniu węgli i tłuszczy po treningu ? chyba sie domyślasz że Walenowi chodzi nie o barwione pseudo lody co są woda z barwnikiem tylko prawdziwe mleczne lody, które są również żrodłem białka. A jak ktoś potrafi to mozna sobie zdrowe lody zrobić w domu np. z koziego mleka.

Tompoz


Ujmę to tak bo nie jest moim zamierzeniem zmieniać czyjś pogląd na świat, ale:
- tłuszcze tłuszczom nie równe (nienasycone i nasycone)...
- cukry, cukrom nie równe...

kontynuując przedstawiony wyżej tok myślenia to chipsy będą lepsze - przecież mają tyle węgli... albo nie - śmietana - najlepiej 30%...


//co do lodów to wybacz ale powiedz jaki odsetek ludzi robi ręcznie z domowych produktów lody?

#8 Gosc_Tompoz_*

Gosc_Tompoz_*
  • Gość

Napisano 19 marzec 2009 - 17:59

a ja pwoiem jeszcze inaczej kultiryści podczas robienia rzezby nieraz piją w trkacier dnia olej lniany

Tompoz

#9 bezdred

bezdred
  • Użytkownik
  • 491 postów
  • SkądPTB

Napisano 01 kwiecień 2009 - 13:15

Że kulturyści jedzą tłuszce to oczywiste ale nie bezpośrednio po treningu ani przed. Przed i po treningu akurat się tłuszcze ogranicza na korzyść węglowodanów i białka a tłuszcz uzupełnia w reszcie posiłków...ale sa różne szkoły jak wiadomo;)
Ja lodów nie jem na trasie bo nie lubie robić postojów w sklepach pozatym jak dla mnie za słodkie i musiałbym pewnie sporo popijać no... i różnica temperatur może chyba źle wpływać na organizm...



Dodaj odpowiedź