Skocz do zawartości


Zdjęcie

Whr-500 i wentyle 36mm


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 £ukasz

£ukasz
  • Użytkownik
  • 105 postów
  • SkądMałe miasto ;)

Napisano 20 kwiecień 2007 - 13:38

Czy ktoś sie orientuje czy do WHR-500 da radę wsadzić wentyl o dł. 36mm ?

#2 Koral

Koral
  • Użytkownik
  • 33 postów
  • SkądTychy

Napisano 20 kwiecień 2007 - 13:59

czemu nie? Nie mam tego koła, ale znam je i nie wydaje mi sie by miało tak wysoką rafkę by się nie dało! W ogóle 36mm to standard.

#3 £ukasz

£ukasz
  • Użytkownik
  • 105 postów
  • SkądMałe miasto ;)

Napisano 20 kwiecień 2007 - 14:03

Pytam bo mierzyłem u kolegi tak na oko (przykładając) i wyglądało że wejdzie ale ciężko będzie pompować. Nie wiem jak Wy zakładacie dętki do szosy ale ja najpierw kładę opone na ziemi i wkładam do niej dętke i lekko ją pompuje - żeby ułożyła się w oponie i wtedy całość nasuwam na obręcz i dopiero pompuje dalej. Jak zakładałem tak jak w góralu - tzn. nawet nie ściągałem opony z koła tylko wyciągałem starą i wkładałem nową dętkę to często dętka gdzieś tam się zakleszczyła i było bum i od tego czasu robię to jak opisałem wyżej.
Najleiej jakby ktoś odpowiedział kto ma te kółka i zmieniał dętkę (kolega jeszcze nie złapał kapcia;))

#4 Gosc_Arek_*

Gosc_Arek_*
  • Gość

Napisano 20 kwiecień 2007 - 21:25

Ja uzywam kol Shimano wh-r500 na trening. Bez problemu podchodza wentyle 36mm, sam mam takie i pompuje bez problemow. Obrecze przeciez sa tam niskie, wiec nie wiem w czym problem...

#5 £ukasz

£ukasz
  • Użytkownik
  • 105 postów
  • SkądMałe miasto ;)

Napisano 21 kwiecień 2007 - 12:09

dzięki za info Arek.

#6 Gosc_Pegos_*

Gosc_Pegos_*
  • Gość

Napisano 23 wrzesień 2008 - 20:24

co do kół wh-r500 to czy orientuje się ktoś z Was czy w Warszawie w jakimś sklepie można nabyć szprychy do tylnego koła wh-r500?... jak najbliżej ul. Banacha ale może być daleko.



Dodaj odpowiedź