Skocz do zawartości


Zdjęcie

TdP amatorów 2013- prośba!


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 27 lipiec 2013 - 06:13

Panowie, jest sprawa, prośba od Kariny z Drużyny Szpiku! Potrzebna jest męska koszulka kolarska na start w Tour de Pologne amatorów, rozmiar L/6. Jeśli ktoś mógłby koszulkę pożyczyć na ten jeden start, najlepiej ktoś z Poznania, to proszę o kontakt z Tomaszem Grobelnym: [email protected] Tomek jest już zapisany na start w Bukowinie, ale chciałby jechać tam w naszych barwach. Nie mogę sprawy dalej pilotować (gdyż udaję się do wód :mrgreen: ), ale jeśli możecie, to pomóżcie w zorganizowaniu tej koszulki. Z góry dziękuję!

#2 Wigor

Wigor
  • Użytkownik
  • 131 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 lipiec 2013 - 19:16

Drogi Irimi, sprawa załatwiona, jestem w kontakcie z Kariną :)
Mam L ale nie wiem o co chodzi z 6, hmmm, mam nieco wiecej niz 6, hehe
Uważaj z wódą u wód. Jak wrócisz, zapraszam na piwo, albo wodę, pardon, wódę.
Za to nieporozumienie z mojej winy z wiadomo kim. jeszcze mamy inne zaległości piwno-koncertowe.
Pozdrawiam serdecznie i miłego wódowania ;)))

#3 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 30 lipiec 2013 - 11:28

Dzięki Wigor, bo gotów znowu by mi się dostało za pasywność ;-) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No to jestem sobie w Złotowie. Niestety z uwagi na prawy bark, nie mogę nawet z jo poćwiczyć (taki patyk z dwoma końcami ;-) ) Ale zabrałem tu rowerek i buty do biegania, i za pośrednictwem tych cudów techniki zwiedzam sobie ziemię Złotowską :mrgreen:
A tak ćwiczą na Szkole Letniej Aikido ci, co mają sprawne barki :-)
PS. Internet jest tu wolniejszy niż ja na rowerze (tak, istnieją tak małe prędkości!). Chyba wiadrami go donoszą...



Dodaj odpowiedź