Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to jest ,, biała licencja" kolarska?


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 mustafa30

mustafa30
  • Użytkownik
  • 20 postów
  • SkądJeżowe

Napisano 28 marzec 2009 - 01:01

Witam szosowców, w tym sezonie chciałbym pojechać w jakimś wyścigu i przeglądając ogłoszenia natknąłem się na coś takiego ,,obowiązuje biała licencja kolarska" chciałem zapytać co to jest, gdzie można to wyrobić, i ile to kosztuje ? gdyby ktoś znał temat to proszę o informację. Pozdrawiam T.M.

#2 Gosc_Pegos_*

Gosc_Pegos_*
  • Gość

Napisano 28 marzec 2009 - 09:57

wszytskie potrzebne informaje znajdziesz na pzkol.pl lub na stronie związku wojewódzkiego... prade mówiąc o białej licencji kolrskiej niesłyszalem

#3 mariusz k

mariusz k
  • Użytkownik
  • 836 postów
  • Skądrybnik

Napisano 28 marzec 2009 - 10:03

Tak się składa że co roku jest inny kolor licencji, np. w zeszłym roku była żółta, wcześniej biała, a jeszcze wcześniej zielona. Może po prostu w tym sezonie jest biała. A chodzi tu pewnie o aktualną licencję na ten sezon, wszystkio znajdziesz na stronie pzkolu ;-) .

#4 dyki

dyki
  • Użytkownik
  • 323 postów
  • SkądTwickenhamus

Napisano 28 marzec 2009 - 11:02

W tym roku jest niebieska ;-)

#5 Gosc_dumal_*

Gosc_dumal_*
  • Gość

Napisano 28 marzec 2009 - 11:47

kolega (23lata) w zeszlym roku startowal pare razy bez licencji ;-)
albo walil scieme ze portfela zapomnial albo nawet nie pytal a jak cos to w karetce cisnienie mu zmierzyli i krotkie oswiadczenie ze jedzie na wlasna odpowiedzialnosc i nie zdazylo sie jeszcze eby nie poscili ;-)
ale jesli wyrobisz to zadnych problemow nie bedzie

#6 Gosc_Tompoz_*

Gosc_Tompoz_*
  • Gość

Napisano 28 marzec 2009 - 20:52

Witam szosowców, w tym sezonie chciałbym pojechać w jakimś wyścigu i przeglądając ogłoszenia natknąłem się na coś takiego ,,obowiązuje biała licencja kolarska" chciałem zapytać co to jest, gdzie można to wyrobić, i ile to kosztuje ? gdyby ktoś znał temat to proszę o informację. Pozdrawiam T.M.


Ta twoja miejscowosć Jeżowa ta gdzie jest mniej więcej to ci zarzucę kilak wyścigów bez licenjic.
A jak jesteś mocny bardzo mocy to proponuje wyrobienie licencji Masters i masz wyścigów od liku.


Tompoz

#7 mustafa30

mustafa30
  • Użytkownik
  • 20 postów
  • SkądJeżowe

Napisano 28 marzec 2009 - 22:13

Witam, Jeżowe leży na trasie Rzeszów - Lublin ok 40 km od Rzeszowa w stronę lublina, więc jeśli masz możliwość jak piszesz znalezienia wyścigów bez licencji z moich okolic to będę bardzo wdzięczny. Ja sprawdzam amatorskie wyścigi na stronie pro-cycling.org . Odnośnie siły to nie wiem, zawsze jeździłem sam rekreacyjnie dla zdrowia w tym sezonie coś mnie wzięło żeby się spróbować. Dzięki za odpowiedź pozdrawiam T.M.

#8 Gosc_Tompoz_*

Gosc_Tompoz_*
  • Gość

Napisano 29 marzec 2009 - 15:01

Po pierwsze jeśli masz niedaleko na słoqwcję to jest od razypania wyścigów u nich be zlicencji.

http://www.ltc.lublin.pl/

drugi kierunek to Lubelskie towarzystwo cyklistów które robi na pewno mistrozstwa lublina be zlicenjci ale szczegółów się dowiedz

po trzecie uderz do towarzystwa sportowego policyjnego Walter. A dokładnei do Pana Piotra Szczepaniak z Rzeszowa to emerytowany policjnt zawodnik masters współorganziotor zawodów Masters w tyczynie koło Rzeszowa.On na pewno ma wiedzę w temacie wyścigów be zlicenjci. Kiedyś Pan Piotr miał gg 3397218 ale nie wiem czy jest aktywny

http://www.zumi.pl/1...szow,firma.html


Tompoz



Dodaj odpowiedź