Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dział MTB


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ERDE

ERDE
  • Użytkownik
  • 1010 postów
  • SkądLublin

Napisano 05 sierpień 2013 - 11:15

Hej, zanim mnie zlinczujecie... przeczytajcie proszę.

 

Wiem, że jest to forum szosowe, i bardzo mnie to cieszy bo jestem tu od 6-ciu lat. Jednak większość z nas ujeżdża poza szosą także rowery MTB. Mamy temat nasze nie-szosowe rowery, może by tak utworzyć skromny dział MTB/trekking? 

 

Pewnie spytacie WHY?! Dlatego, że wiele osób, w tym ja, nie chce korzystać z wielu forum, bo to wprowadza zamęt, ja np. wolę mieć jedno forum dotyczące rowerów. Czuje się tu jak u siebie, wszystkich znam (wirtualnie) i odpowiada mi to miejsce (chociaż po zmianie systemu nie mogę się odnaleźć. 

 

Dział MTB, oczywiście tylko szczątkowy pozwoliłby na wymianę wiedzy użytkowników forum na temat drugiego, trzeciego roweru. Wiele osób używa MTB jako trening do szosy, często jako rower zimowy. Podejżewam, że większość szosowców ma w swej stajni "górala".

Jeżeli pomysł by nie wypalił to zawsze można by go usunąć, prawda?

 

 

No, teraz linczujcie :-D



#2 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 05 sierpień 2013 - 11:33

Jestem za. Sam mam zamiar coś kupić na zimę (poprzedni znalazł nowego właściciela) także będzie gdzie się podpytać.



#3 kubens

kubens
  • Użytkownik
  • 543 postów
  • SkądPodhale

Napisano 05 sierpień 2013 - 11:39

ja też jestem za .  :) Spoko pomysł taki z mtb :)



#4 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 13 sierpień 2013 - 20:28

Za, ale niech to się nie przerodzi w dział zajmujący połowę forum. 

 

 

Jednak zamiast działu MTB proponuję dział Inne rowery, w którym możnaby rozmawiać o MTB, Trekkingach, BMX, czy tych zabawnych, co jak się jedzie to się leży :)


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#5 ERDE

ERDE
  • Użytkownik
  • 1010 postów
  • SkądLublin

Napisano 17 sierpień 2013 - 15:37

Dokładnie chodziło mi o dział Inne Rowery. Głównie o MTB ale też cross/trekking, mieszczuchy, poziomki, BMX? WTF is BMX? ;D

 

Jednak ziarno chyba trafiło na mało podatny grunt i coś czuję nic z tego działu nie będzie...



#6 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 sierpień 2013 - 20:56

Pomyślimy i coś zrobimy:)






Dodaj odpowiedź