Skocz do zawartości


Więcej szosowców ...


48 odpowiedzi w tym temacie

#41 jarek996

jarek996
  • Użytkownik
  • 645 postów
  • SkądMALM�

Napisano 01 maj 2009 - 07:38

REBE , ja wcale nie twierdze , ze to bylo lub jest proste. Pisze tylko , ze SUPER idea. I gratulacje za 30 lat walki !!!

#42 MG

MG
  • Użytkownik
  • 128 postów
  • Skąd20 km od granicy

Napisano 02 maj 2009 - 13:13

W Trzebnicy widziałem jak nasz kolega podjechał 15 letnim brudnym samochodem poobijanym z każdej strony i wyjął z niego nowiutki rower wartości ponad 10 tys :lol:

Jezeli w samochodzie spedza 40 minut dziennie dojezdzajac do pracy, a na rowerze 3h trenujac, to nie ma sie co dziwic ;-)

Wracajac do tematu, szosowcow moze i jest wiecej ale wybor czesci to katastrofa. Wlasnie rozgladam sie za nowa kierownica z plaskim chwytem gornym i... na allegro praktycznie nic nie ma, kilka ritcheyow i cos tam jeszcze, a kierownic mtb jest milion piecset sto dziewiecset, podobnie jak innych czesci.

#43 Gosc_Stas_*

Gosc_Stas_*
  • Gość

Napisano 03 maj 2009 - 15:25

Wracajac do tematu, szosowcow moze i jest wiecej ale wybor czesci to katastrofa. Wlasnie rozgladam sie za nowa kierownica z plaskim chwytem gornym i... na allegro praktycznie nic nie ma, kilka ritcheyow i cos tam jeszcze, a kierownic mtb jest milion piecset sto dziewiecset, podobnie jak innych czesci.

Niestety prawa rynku są niezatapialne. Jeśli nas szosowców będzie wiecej niż milośników MTB i rowerów "komunijnych" wtedy dopiero będzie odpowiedni wybór części. A kto może sprawić popularność szosy, na przykład sukces polskich kolarzy, ale ... to działa jak sprzężenie zwrotne. Nie ma sukcesów kolarzy bo ten sport nie jest u nas popularny. Nie może stać sie popularny bo nie sukcesów kolarzy i tak ... "w koło macieju".

Stas

#44 l-a-r-y

l-a-r-y
  • Użytkownik
  • 37 postów
  • SkądTarnów

Napisano 03 maj 2009 - 21:15

Dziś w okolicach starego sącza widziałem grupkę kolarzy ( koło 10 ) i powiem wam że pięknie to wygląda ale jest troszkę kłopotliwe dla kierowców jechałem za nimi dobre 500 m i nie mogłem wyprzedzić ale to nic nie byłem zły bo to aż miło patrzeć :) póżniej inna grupka koło szczawnicy ale wy tam macie fajnie tylu was tam jest :)

#45 Gosc_Stas_*

Gosc_Stas_*
  • Gość

Napisano 04 maj 2009 - 20:07

ha, jak mijam samochodem grupę kolarzy, tez nie od razu wyprzedzam ... aż nie zobaczę na jakim jadą sprzęcie ... pogapię się no i zdąże jeszcze ich pozdrowic z za kierownicy.

Stas

#46 Gosc_cigane_*

Gosc_cigane_*
  • Gość

Napisano 04 maj 2009 - 20:17

A ja wczoraj pod Stargardem Szczecińskim widziałem grupę 12-15 kolarzy, chciałem dołączyć , bo nigdy w takiej grupie nie jechałem ale nie zdążyłem bo chłopaki skręcili na Trzebiatów a ja prułem na Chociwel, teraz żałuję , mogłem z nimi chociaż z 50 km pojechać...dołączyłem do dwóch starszych ,na koszulkach mieli klub z Lipian,tyle że trochę wolno jechali a mi się 300-tka marzyła, którą notabene w tym dniu pojechałem, i pozdrawiając ich minąłem i poleciałem na Dobrzany , wracając znowu się minęliśmy...muszę częściej pod Stargard witać, może się załapię z jakąś grupą, a po drodze wczoraj mijałem jeszcze paru pojedynczych kolarzy i tylko jeden nie odmachał mi na pozdrowienie, jego strata... ;-)

#47 MG

MG
  • Użytkownik
  • 128 postów
  • Skąd20 km od granicy

Napisano 04 maj 2009 - 21:00

Jakos 3 tyg temu na regularnych weekendowych spotkaniach na Glebokim byly 24 osoby, to dopiero byl peleton. :mrgreen: W Stargardzie tez jest spora ekipa ;-)

#48 Gosc_wonka2805_*

Gosc_wonka2805_*
  • Gość

Napisano 04 maj 2009 - 21:07

Dziś w okolicach starego sącza widziałem grupkę kolarzy ( koło 10 ) i powiem wam że pięknie to wygląda ale jest troszkę kłopotliwe dla kierowców jechałem za nimi dobre 500 m i nie mogłem wyprzedzić ale to nic nie byłem zły bo to aż miło patrzeć :) póżniej inna grupka koło szczawnicy ale wy tam macie fajnie tylu was tam jest :)


Droga z Nowego Sącza do Mszany Dolnej przez Zabrzeż, wczoraj - niedziela 3 maja... Do Starego Sącza naliczyłam już 10 szosowców!!; Stary Sącz - 2; Łącko - grupa 6 'panów w średnim wieku' ale za to w jakiej kondycji, a w stronę Szczawnicy pomykali kolejni... Szkoda, że tylko ja w samochodzie na Śląsk wracałam z moją szosą na dachu - tym razem na stałe :-? Brakować mi będzie tych okolic, tych widoków, tras wzdłuż Dunajca, ehhh teraz to mi tylko w stronę Żywca śmigać przyjdzie, jak już rozpakuje wszystkie klamoty...

#49 woody

woody
  • Użytkownik
  • 1415 postów
  • Skądłódź

Napisano 04 maj 2009 - 21:21

żywiec bielsko-biała -korbielow
jest gdzie jezdzic :)



Dodaj odpowiedź