Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obręcze 28H

obręcz szosowa 28h 28 otworów

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Patison

Patison
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 12 wrzesień 2013 - 20:56

Witam, to mój pierwszy post na tym forum. 

 

Czy może ktoś mi polecić obręcze, które są dostępne w wersji pod 28 otworów? Fajnie by było, gdyby były kapslowane, ważyły poniżej 500g i kosztowały poniżej 100 zł sztuka.

 

Dzięki



#2 jarkko

jarkko
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 04 luty 2014 - 11:48

W sklepie syncrons są mavic cxp 22 po 99zł na 28 szprych 510 gr  syncrons.pl



#3 jarkko

jarkko
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 04 luty 2014 - 20:51

Tak na pewno profi obręcz ale cena już zupełnie inna tylko na dt for you jest po 91 zł z czasem oczekiwania 8 tyg i na 24 lub 20 szprych bo tak to widzę że droga jest chyba że masz dostęp do jakiś tanich. Osobiście to wolę gotowe kółka jeżeli nie jesteś ciężki to np nowe shimano wh rs 11 ja się na wiosnę przymierzam do tylnego a przód mam mavic aksium race ale też mam standardowe szprychówki tylko do cx ich używam



#4 jarkko

jarkko
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 04 luty 2014 - 21:15

W dobrych cenach na kastor bike mają koła shimano sam czekam aż będą mieć tylne wh rs 11 a teraz w fajnej cenie mają wh rs 31 git kółka dwie półki wyżej. Składane koła na pewno wyjdą drożej tzn koła podobnej klasy a już na pewno za cenę wh rs 11 to nic fajnego nie złożysz. Sam byłem sceptycznie nastawiony do kół fabrycznych ale się przekonałem a na wypadek kupiłem do mojego mavica dwie zapasowe szprychy takie jest moje zdanie ale każdy ma własne preferencje



#5 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 wrzesień 2015 - 06:42

napisz po co ci taka felga , czy będzie nowe koło , czy podmianka  bo moze znajdzie sie taka sama albo podobnej wysokości profil ? 


Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo




Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: obręcz, szosowa, 28h, 28 otworów