Skocz do zawartości


Zdjęcie

Licencje Masters


26 odpowiedzi w tym temacie

#21 tomacias

tomacias
  • Użytkownik
  • 208 postów
  • Skądopolskie

Napisano 08 luty 2014 - 00:16

Wiki, w przypadku Bezpiecznego rowerzysty jeżeli wykażą Tobie że miałeś przypięty numer lub ktoś mierzył czas, w ramach jakiejkolwiek rywalizacji to niestety nic z tego.

Jeżeli się jeździ i startuje w imprezach czy maratonach to jednak polisa tak jak napisał RafalK.

Też taką wykupuję i obejmuje treningi i zawody, i tak jak napisane zostało najczęściej kupuję w kwietniu na 0,5 roku i starcza mi do 10 czyli na sezon startowy.



#22 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 luty 2014 - 14:36

Właśnie kupiłem ubezpieczenie w PZU.
PZU Sport od 1.03 do 31.09 na 5000zł wyszło 80zł.
OC dla sportowców na 9 miesięcy na 21 000zł na Polskę i Europę wyszło 67zł (można wziąć opcję na pół roku i to jest jakieś 55zł). Można też wziąć na 5000zł i na rok kosztuje jakoś 35zł (tyle że 5 tysięcy to może być mało w razie wypadku/kraksy, a różnica duża nie jest).

Oczywiście wszystko z klauzulą o uprawianie kolarstwa szosowego.

Ogólnie te ubezpieczenia w PZU chyba popularne nie są, gość mnie obsługiwał dobrą godzinę i pierwszy raz takie sprzedawał :P

pzdr

#23 dawidr

dawidr
  • Użytkownik
  • 516 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 luty 2014 - 08:25

Licencji chyba wyrabiał nie będę ale w paru wyścigach na pewno będę chciał wystartować wieć również skorzystam z tego ubezpieczenia w PZU.

Giant TCR Advanced 2016


#24 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 11 luty 2014 - 10:17

OC dla sportowców kupuję w tym tygodniu na pół roku. Natomiast uważam, że polisa Bezpieczny Rowerzysta też powinna być. Przecież od stycznia do rozpoczęcia sezonu także trenujemy na szosie, po sezonie także. 

 

p.s. Czytałem nie tak dawno komunikat na stronie PZKol. Czy na pewno, posiadacze licencji masters/cyklosport, mogą startować w wyścigach typu Road Maraton czy maratony szosowe ?



#25 dawidr

dawidr
  • Użytkownik
  • 516 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 luty 2014 - 11:09

Przyłączam się do pytania...

Aż takim rzeźnikiem nie jestem aby startować tylko i wyłącznie z mastersami dlatego nie wyrabiam żadnej licencji, ale w kilku wyścigach z nimi chciałbym wystartować tak jak to robiłem w roku poprzednim. 

Poza tym pewnie także wystartuję w jakiś maratonach szosowych czy Road Maraton'ie.

 


Giant TCR Advanced 2016


#26 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 luty 2014 - 11:19

Była ostateczna decyzja PZKOL w tej sprawie na oficjalnej stronie:
http://www.pzkol.pl/..._019-s4688.html

Tak więc spoko, można startować mając licencję masters/cyklosport.

pzdr

#27 pangumas

pangumas
  • Użytkownik
  • 1525 postów
  • SkądSK

Napisano 12 marzec 2014 - 13:19

Ubezpieczenie OC i NW dla rowerzystów oraz OC dla sportowców załatwione.

Szkoda, że NW na sportowców ma zaporowe ceny składki, a chciałem też wykupić.





Dodaj odpowiedź