Skocz do zawartości


Baza sklepów on-line: Polska i zagranica


123 odpowiedzi w tym temacie

#41 big75

big75
  • Użytkownik
  • 1560 postów
  • Skądpolska

Napisano 26 luty 2015 - 22:29

bike-components.de 

bike discount.de

rosebikes.pl(de,com)

bike 24 de

 

Kilka zakupów -zawsze OK

 

Dla porównania -Bikestacja  nigdy całkiem OK zawsze trzeba się upominać, szczególnie o termin

 

cyklomania

rowertour

 

brak zastrzeżeń

 



#42 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 21 marzec 2015 - 09:32

Odradzam sklep bike - center.pl Czekałem prawie dwa tygodnie na zamówiony towar. W końcu dałem sobie spokój. Szkoda słów na tych ludzi.



#43 thomasz

thomasz
  • Użytkownik
  • 365 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 marzec 2015 - 23:31

Planetx.co.uk
Ceny bezkonkurencyjnie

45636079942_17651449fe_m.jpg

CarbonOne.pl - koła na szprychach karbonowych

Blackcatwheels.pl - Koła na zamówienie

Sklep - obręcze, piasty, szprychy

Wrocław

Kontakt na priv, @ lub tel: 604 40 95 04


#44 Pandora

Pandora
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 15 maj 2015 - 12:02

ja polecam sklep sportowy PRESTO. Ostatnio kupiłam tam trampolinę ogrodową: http://www.sklep-pre...liny-4144.html  i dla mnie rewelacja. Nikt nie miał żadnych pretensji, kiedy ja wypytywałam o każdy szczegół trampoliny, do tego wysyłka bardzo szybka :)



#45 piotrkol

piotrkol
  • Użytkownik
  • 1984 postów
  • SkądBrzesko

Napisano 15 maj 2015 - 12:44

To ja też polecę.

 

bikeinn - rewelacyjna cena na pedały look keo, nawet wliczając kuriera z Hiszpani. Towar doszedł w 4 dni. 

sportfuel - zamówiłem o godzinie 13, o 14 dostałem sms'a o nadaniu przesyłki. Rano następnego dnia odebrałem. To się ceni! 



53608702113_1697d8a0bf_o.png 53120563481_c30890a179_o.png 41936344895_5d8a499da7_o.png 50927423167_21cc9455fd_o.png 51000815092_a2fafceb67_o.png 49380949278_d7c6896025_o.png

248


#46 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 15 maj 2015 - 15:15

Dwa sklepy, które sprawdziłem:

 

http://www.acycles.co.uk/

 

http://www.cyclesetsports.com/en/

 

 

Oba dobre i pewne.


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#47 sempik

sempik
  • Użytkownik
  • 103 postów

Napisano 01 lipiec 2015 - 16:32

1. wiggle.com - mocno polecam. Kupiłem korbę, ale nie spieszyło mi się, więc wziąłem przesyłkę zwykłą (taniej:) Zaginęła. Po krótkim mailu ode mnie zarządzili "investigation". Jeszcze tego samego dnia poprosili o potwierdzenie adresu i wysłali korbę jeszcze raz, tym razem DHLem. Nic nie dopłacałem. Korba wczoraj przyszła a ja jestem cały w skowronkach:)

2. Rowertour.com z Bygdoszczy. Kilka razy kupowałem i przy jednym zamówieniu (ok 3k PLN) dodatkowo negocjowałem (i wynegocjowałem) ceny. Szybko i przyjemnie.

 

pozdr,



#48 palli

palli
  • Użytkownik
  • 580 postów
  • SkądKonstancin

Napisano 01 lipiec 2015 - 16:57

To ja też dodam swoje 5 groszy.

Cyklomania - przyzwoity wybór i dobre ceny, ale co najważniejsze - obsługa na najwyższym poziomie. Kilkukrotnie zamawiałem u nich części i zawsze wszystko było OK, ale ostatnim razem przerośli samych siebie. Przed zamówieniem miałem kilka pytań - odpowiedź na maila otrzymałem w przeciągu kilku minut. Od złożenia zamówienia do momentu dostawy minęło mniej niż 24h (płatność przelewem). Da się? Da.

Gratuluję sprawnej obsługi i życzę utrzymania poziomu.



#49 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 09 lipiec 2015 - 17:46

A ja się zawiodłem na Cyklomanii. Zamówiłem 50 szprych i 50 nypli. Potrzebowałem ich "na już". Jak zobaczyłem, że w paczce było tylko 30 nypli to naprawdę ostro się wkurzyłem. Uratował mnie jeden malutki serwis, gdzie byłem pewien, że ich nie dostanę - zadzwoniłem tak żeby zadzwonić i jakimś fartem mieli. 

Po telefonie do CM okazało się, że "rzeczywiście, został nam tu jeden woreczek nypli" -.- Chcieli mi je podesłać, ale łaski mi nie robią, żebym czekał kolejne 2 dni na garść nypli... Uzgodniliśmy, że odeślą pieniądze, wysłałem im numer konta i od wczoraj, południa, jeszcze nie przysłali. Kiepsko.

 

A ze swojej strony polecę KXBike. Super kontakt, dobre ceny, szybka wysyłka. 7 lipca późnym popołudniem zamówiłem sztycę i od razu dostałem tel. od właściciela, że 8-9 będzie na urlopie i nie będzie mógł wysłać, więc prosi żebym mu wysłał potwierdzenie przelewu to mi od razu wyśle. I jeszcze tego dnia szybko wysłał, dzisiaj sztyca jest - nie musiał, a zadzwonił. Naprawdę polecam :)


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#50 er_te

er_te
  • Użytkownik
  • 710 postów

Napisano 09 lipiec 2015 - 21:51

To jeszcze moje trzy grosze do Cyklomanii. Mieszkam w Opolu, więc mam ich na miejscu. Od zakupu do zakupu poznałem chłopaków, do tego jeździmy razem w grupie treningowej. Jak coś potrzeba, wpadam, pogadam, kawę wypiję, zabieram fanty, wracam do domu, puszczam przelew. Zawsze dobrze doradzą, cenę dopasują ;) Polecam.



#51 er_te

er_te
  • Użytkownik
  • 710 postów

Napisano 09 lipiec 2015 - 21:51

To jeszcze moje trzy grosze do Cyklomanii. Mieszkam w Opolu, więc mam ich na miejscu. Od zakupu do zakupu poznałem chłopaków, do tego jeździmy razem w grupie treningowej. Jak coś potrzeba, wpadam, pogadam, kawę wypiję, zabieram fanty, wracam do domu, puszczam przelew. Zawsze dobrze doradzą, cenę dopasują ;) Polecam.



#52 Coriner

Coriner
  • Użytkownik
  • 164 postów
  • SkądSwinoujscie

Napisano 13 lipiec 2015 - 11:52

Czy ktoś kupował w tym sklepie www.mysport.lv? Ceny aż za dobre.



#53 grzes85

grzes85
  • Użytkownik
  • 316 postów

Napisano 14 lipiec 2015 - 20:22

A może z was ktoś miał styczność z tym sklepem http://www.rowerowestroje.pl/ i tym http://www.odziezdlakolarzy.pl



#54 d8wid

d8wid
  • Użytkownik
  • 332 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 14 lipiec 2015 - 20:42

kup sobie lepiej na aliexpress :) to samo dużo taniej :P


HDJ ROCKER PLATE - Platforma pod trenażer
https://rockerplate.pl
 


#55 grzes85

grzes85
  • Użytkownik
  • 316 postów

Napisano 14 lipiec 2015 - 21:02

Dzięki. Tak też przypuszczałem.

#56 gucio

gucio
  • Użytkownik
  • 244 postów
  • Skądśląsk

Napisano 15 lipiec 2015 - 09:45

Bikecenter.pl - uwaga na ten polski sklep.

Zamówiłem łańcuch Campa Record 11s. Przysłali co prawda w oryginalnym pudełku, jednak w środku woreczek z łańcuchem był rozdarty i nie było w nim pinu. Używam spinki, więc sworzeń był mi zbędny. Jednak taka sytuacja mówi wiele o rzetelności tego sklepu.

Napisałem do nich maila z prośbą o wyjaśnienie - zero reakcji.



#57 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 lipiec 2015 - 05:34

I kolejny kamyczek do ogródka Cyklomanii. Jak pisałem wcześniej - kupowałem u nich szprychy i nyple. Nypli przyszło za mało.

Teraz po zaplataniu okazało się, że ze szprychami też sobie zrobili jaja. Mianowicie 2 sztuki były nie tej długości co miały  być, natomiast kolejne dwie to były nie sztuki prosto z fabryki, ale takie wcześniej przymierzane! Jak wiadomo niektórzy nie liczą długości, tylko sprawdzają empirycznie. I właśnie takie to były sztuki.

Olbrzymie szczęście, że zamówiłem ilość z zapasem, bo to jest niedorzeczne!


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#58 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 22 lipiec 2015 - 09:08

No dobra, w sprawie długości podzielam oburzenie. Ale serio, żeby oburzać się o to, że szprycha została na kilka minut naciągnięta, a potem zdjęta bez jeżdżenia na tym kole...?

W sklepie obuwniczym też się oburzasz, jak dostaniesz buty, które ktoś przed Tobą przymierzył? ;)

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#59 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 lipiec 2015 - 12:14

No dobra, trochę racja :P Z drugiej jednak strony jak kupuję części rowerowe to wolałbym żeby były "z pudełka" :)


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#60 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 22 lipiec 2015 - 20:58

(...) natomiast kolejne dwie to były nie sztuki prosto z fabryki, ale takie wcześniej przymierzane! 

A po czym to poznałeś?





Dodaj odpowiedź