Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie i kiedy na szosę w Warszawie?? Amator


43 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kuba82

Kuba82
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądPiaseczno

Napisano 11 sierpień 2007 - 14:12

Kuba82, a skąd dokładnie jesteś? Interesujesz się wycieczkami w północne okolice warszawy? Pozdro!


Tymczasowo mieszkam na Ochocie. Zwykle mykam w kierunku Sochaczewa, ale jestem otwarty na wszelkie propozycje, byleby trasa nie była zbyt oblegana przez auta.
Mi pasuje weekend albo jakoś w tygodniu ok 18.

Niestety złapałem kontuzję i miałem miesiąc absencji od szosy. Ciśnienie na jazdę mam duże, ale pewnie forma wytrenowana od kwietnia poszła się paść :cry: Więc jutro jadę na pewno, pewnie tak ok.100km. Miesiąc temu pewnie jechałbym to ok. 3h20min, a jutro może być bardzo różnie :cry: ...Anyway, jakby ktoś chciał się przyłączyć do rekonwalescenta to zapraszam:)

Pzdr
Kuba

#22 kr1zje

kr1zje
  • Użytkownik
  • 1165 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 sierpień 2007 - 14:56

teoretycznie jak narazie śmigamy co niedziele, o 15 przy kościele który jest jakieś 7km za decathlonem i innymi sklepami przed markami, jutro pewnie bedzie padać więc nici z wypadu, chyba że bedzie sucho w co wątpie, ale to się okaże

Kuba82 najważniejsze to dobrze zaleczyć kontuzje, a potem powrót do formy jest raczej szybki, ja np. odnowiłem sobie jakiś czas temu kontuzje z przed 2 lat kiedy naderwałem sobie ścięgno achillesa w lewej nodze, w wyniku czego ostatnio byłem na szosie w ostatnią niedzielę, a w tym tyg. przerwa regeneracyjna:D a i tak chyba dokońca nie zaleczyłem kontuzji, ale jak się jeździ ponad 100% możliwości to tak bywa :)

#23 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 11 sierpień 2007 - 20:31

KUBA82 a orientujesz się może gdzie są marki? Pozdro!

#24 Kuba82

Kuba82
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądPiaseczno

Napisano 11 sierpień 2007 - 21:26

No tak...www.mapa.szukacz.pl :lol:

Najgorzej, że chyba przez całe miasto muszę jechać;/ W niedzielę, to może jeszcze ujdzie ale tak na tygodniu, to sorry, ale nie mam nerwów i umiejętności kurierów :-?

#25 Gosc_doktor_faust_*

Gosc_doktor_faust_*
  • Gość

Napisano 11 sierpień 2007 - 22:06

Bez przesady, Marki nie są tak daleko. Z Ochoty dasz tam radę dojechać w 45 minut, specjalnie się nie wysilając.
Jeździsz do Sochaczewa przez Leszno i Żelazową Wolę? Tamtędy czasami jeżdżę.

#26 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 11 sierpień 2007 - 22:14

To bardzo fajnie KUBA 82. My z chłopakami ustawiamy się na końcu marek przed wiaduktem warszawa- nieporęt w każdą niedzielę o 15, jak jutro aura pozwoli, zapewne też. Jak miałbyś czas i ochotę to zapraszamy. Pozdro!

#27 Kuba82

Kuba82
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądPiaseczno

Napisano 11 sierpień 2007 - 22:26

Dzięki :mrgreen: Jak aura pozwoli to będę:D
pzdr

#28 kr1zje

kr1zje
  • Użytkownik
  • 1165 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 sierpień 2007 - 08:15

prognozę szlak trafił, czyli dla nas super, bo nie powinno dziś padać i pojutrze nawet xD najprawdopodobniej dziś pośmigamy chyba że pojawi się mocno niespodziewany deszcz :D

#29 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 12 sierpień 2007 - 09:54

Bajka! To ustawiamy się o 15 tu gdzie zawsze, mam nadzieję, że wszyscy będą bo jeżeli tak się uda to dziś pojedziemy już na 6 rowerów, prawie jak peleton, hehe :mrgreen: . Pozdro!

#30 Gosc_felipe_*

Gosc_felipe_*
  • Gość

Napisano 12 sierpień 2007 - 15:31

Ooo, przegapiłem... :-(

#31 kr1zje

kr1zje
  • Użytkownik
  • 1165 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 sierpień 2007 - 19:28

felipe ciesz się że nie pojechałeś bo na trasie złapał nas deszcz, ja np. wracałem conajmniej 30km w deszczu... ogólnie wykręciłem 115.27km, ale koniec tego dobrego... już się wykompałem, trzeba jeszcze ciuchy wyprać noi wyczyścić szose:(
a i jeszcze jedno, krzysiek czyli doktor_faust przebił dętkę w okolicy tunelu koło zamkowego i wracał do domu tramwajem :[ nie widziałem tego bo lekko odjechałem, ale poczekałem na Kube82 który mnie poinformował o tym niemiłym zdarzeniu

w tą środę czyli 15 sierpnia o godz. 15 jest pomysł aby pośmigać, zobaczymy ile osób będzie mogło przyjechać, a co najważniejsze czy pogoda będzie sprzyjać :<

#32 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 12 sierpień 2007 - 22:27

a i jeszcze jedno, krzysiek czyli doktor_faust przebił dętkę w okolicy tunelu koło zamkowego i wracał do domu tramwajem


Szkoda... Kurcze, jedyna osoba z nas jeżdżąca z plecakiem, myślałem, że ma tam jakieś zapasy na drogę. Dobrze chociaż, że nie trafił na kanarów w tramwaju :lol: .

w tą środę czyli 15 sierpnia o godz. 15 jest pomysł aby pośmigać, zobaczymy ile osób będzie mogło przyjechać, a co najważniejsze czy pogoda będzie sprzyjać :<


Dla zainteresowanych; ustawiamy się jak wspomniane o 15 na końcu Marek przed wiaduktem Warszawa- Nieporęt. Przewidujemy pętelkę 60 do ok. 85km w zależności od pogody ewentualnie uczestników :mrgreen: . Oczywiście do tego dodać trzeba dojazd z domu do Marek i po powrocie z pętli z Marek do domu :mrgreen: . Chętnych zapraszamy i proponujemy ewentualnie odzywać się wcześniej na priv (ja, kr1zje, Kuba82, Nocek, doktor_faust, Von Munchhausen), żebyśmy wiedzieli ile osób ma być. Pozdro!

#33 Gosc_doktor_faust_*

Gosc_doktor_faust_*
  • Gość

Napisano 13 sierpień 2007 - 00:25

a i jeszcze jedno, krzysiek czyli doktor_faust przebił dętkę w okolicy tunelu koło zamkowego i wracał do domu tramwajem


Szkoda... Kurcze, jedyna osoba z nas jeżdżąca z plecakiem, myślałem, że ma tam jakieś zapasy na drogę. Dobrze chociaż, że nie trafił na kanarów w tramwaju :lol: .


Nie było tak źle ;), Kuba82 chyba (z tego, co zrozumiałem, przez chwilę rozmawialiśmy na ulicy) miał ze sobą dentkę, ale nie było sensu jej tam zmieniać, w tamtym miejscu miałem co 10 minut tramwaj pod dom.
Rzeczywiście chyba zacznę wozić ze sobą dentkę, skoro już wożę plecak.
Jazda była twarda i mokra, ale i tak było fajnie.

#34 Gosc_felipe_*

Gosc_felipe_*
  • Gość

Napisano 14 sierpień 2007 - 13:32

ustawiamy się jak wspomniane o 15 na końcu Marek przed wiaduktem Warszawa- Nieporęt

Nie mam pojęcia gdzie to jest. Czy ktoś jeździ z Was z Pragi Południe or Północ? Jaka jest Wasza przeciętna prędkość na trasie? Jeździcie 15.08?

#35 kr1zje

kr1zje
  • Użytkownik
  • 1165 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 sierpień 2007 - 14:39

mamy jutro jeździć o 15, ale nie wiadomo jeszcze ile będzie osób i czy będzie pogoda, niby ma nie padać, ale ostatnio też nie miało a było inaczej, z tego co się orientuje to chyba nikt nie jeździ z pragi, ale np. możesz się dołączyć do mnie bo będę jechał przez prage, a mianowicie mijam most śląsko-dąbrowski i jadę aleją solidarności, radzymińską, piłsudskiego, więc w którymś punkcie na trasie możesz sie dołączyć, jak się zdecydujesz to napisz do mnie na priv to ustalimy gdzie i o której, muszę się jeszcze skontaktować z qba, aby dowiedzieć się ile będzie osób... jeśli chodzi natomiast o trafienie w umówione miejsce to dojazd jest banalny, jedziesz tymi ulicami które wcześniej wspomniałem, gdy miniesz ikea, decathlon itp. to masz jeszcze z 7km do wspomnianego miejsca, kościół po prawej przed wiaduktem, ja miałem ostatnio średnią 29

edit: ma być jutro 5 osób

#36 Kuba82

Kuba82
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądPiaseczno

Napisano 14 sierpień 2007 - 21:14

Sorki Panowie, ale ja jednak jutro nie dam rady;/ Może w jakiś kolejny weekend się spotkamy. Na razie podszlifuję formę to może nie będę tak fatalnie z tyłu zostawał :-P
pzdr
Kuba

#37 Gosc_felipe_*

Gosc_felipe_*
  • Gość

Napisano 15 sierpień 2007 - 09:05

15:00? Fuck, dzisiaj parada jest o 14:00...

#38 kr1zje

kr1zje
  • Użytkownik
  • 1165 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 sierpień 2007 - 10:39

parada = żenada, jak coś to na priv jak byś jednak chciał jeździć

#39 Von Munchhausen

Von Munchhausen
  • Użytkownik
  • 273 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 sierpień 2007 - 11:16

Ja się dzisiaj wybieram :D

Sprawdziłem pogodę, wychodzi na to że dopiero po 18. MOŻE przejśc niewielki deszcz, wcześniej powinno byc ok.

[ Dodano: 2007-08-16, 14:55 ]
Ok, czas na małe podsumowanie.

Wczoraj na miejsce zbiórki dotarło nas trzech - Qba, Kr1zje i ja.
Tym razem jechałem trasą którą kojarzyłem nieco lepiej, więc i czasowo wypadłem ok...

Ruszyliśmy krótko po 15 nieco dłuższą trasą, zahaczającą o Dębe i Zalew Zegrzyński. Na trasie mieliśmy średnią początkowo 30,4km/h -32,0km/h w zależności od tego kto, skąd i kiedy wystartował.
W sumie przejechaliśmy ok 90km, średnia zjechała mniej więcej do 29-29,5km/h.
Na miejsce zbiórki powróciliśmy ok 19.30-40. Qba zaproponował jeszcze żeby wpaść do niego na moment i trochę odpocząć. Okazało się to genialnym pomysłem, zwłaszcza że zostaliśmy ugoszczeni po królewsku. Kilka kanapek i herbata akurat wystarczyły by zregenerować siły i zapomnieć o głodzie - a jednocześnie były dość lekkie.
Ruszyliśmy w drogę powrotną już po zmroku, ja odskoczyłem na Wisłostradzie.

Generalnie wrażenia b. pozytywne, także dzięki pogodzie która dopisała.
Wspaniała sprawa i mam nadzieję że w niedzielę uda się podobnie :D

#40 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 17 sierpień 2007 - 21:28

Wspaniała sprawa i mam nadzieję że w niedzielę uda się podobnie :D


I właśnie; grzejcie już panowie maszyny bo niedziela już niedaleko. O 15 tu gdzie zawsze. Pozdro!



Dodaj odpowiedź