Nie przesadzajmy z tym Smarolem.
http://www.orlenoil....SKUTEROW_2.aspx
Wprawdzie opis nie mówi nic o łożyskach, ale w domyśle jest to przecież chyba jakiś bazowy smar łożyskowy, nieco uszlachetniony tymi "nano" dodatkami.
Gdzieś musi być dostępna jego pełna specyfikacja techniczna i wtajemniczeni zapewne będą w stanie określić, czy nadaje się do łożysk.
Na pewno lepiej zakonserwować łożysko takim smarem niż żadnym.
Z lepszych (a wcale nie tak drogich przeliczając na 100 g produktu) może coś z Mobila:
http://www.eoleje.pl...CFcbUcgoddH4HGg
Jeśli chodzi o zielonego Motorexa to wygląda dobrze, jest bardzo kleisty i ciężko go spłukać wodą, co powinno wróżyć dużą odporność na wymywanie z łożysk rowerowych.