Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki Smar


19 odpowiedzi w tym temacie

#1 misie0077

misie0077
  • Użytkownik
  • 119 postów

Napisano 14 styczeń 2014 - 21:56

Witam!

 

Mam piasty jak i stery Shimano 105. Jaki smar użyć do konserwacji?

 

Jak czytam jest bardzo dużo rłżnych rodzajów smarów zielone, czerwone, białe jedne droższe drugie tanie.

 

Jaki jest najlepszy smar do łożysk? ma to jakieś znaczenie jakim  smarek wysmarujemy łożyska?

 

 

Pozdrawiam



#2 wiktor24

wiktor24
  • Użytkownik
  • 1727 postów
  • SkądDolnośląskie

Napisano 14 styczeń 2014 - 21:59

Jak piasty nie są jakieś super ekstra to nie warto niczego drogiego, ale osobiście polecam dura ace ;)  

Normalny smar Towot, do łożysk kulkowych, gęsty i tani wystarcza.


  • mikroos lubi to

#3 misie0077

misie0077
  • Użytkownik
  • 119 postów

Napisano 14 styczeń 2014 - 22:09

durae ace tez mam piastu w planach do konserwacji ale zwykłym smarem raczej nie mam zamiaru ich smarować też pytam co by tu wybrać ;-)



#4 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8664 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 14 styczeń 2014 - 22:20

Duraś jest świetny do większości łożysk, tylko niestety jest drogi jak diabli.

 

Natomiast w sterach tak naprawdę spisze się prawie każdy smar - opory na łożysku mają dla Ciebie minimalne znaczenie, chodzi dosłownie o ogólne nasmarowanie łożyska i zapobieganie wnikaniu wody. Dowolny lepki smar się nada.


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#5 misie0077

misie0077
  • Użytkownik
  • 119 postów

Napisano 14 styczeń 2014 - 22:38

Czyli co zwykły ŁT-43 wystarczy do piast i sterów?



#6 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8664 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 14 styczeń 2014 - 22:50

Do sterów tak. Do piast użyłbym czegoś lepszego, szczególnie jeżeli były drogie. Piasta łapie dużo więcej brudu i pracuje pod większym tarciem, więc lepiej użyć wysokiej klasy smaru.


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#7 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 14 styczeń 2014 - 23:14

Stosował ktoś z Was może ten smar:

http://www.smary-ole...8-kg-p4519.html ?

 

Jeśli chodzi o stery, to wydaje mi się, że są to łożyska wbrew pozorom mocno obciążone (pomimo, a może z powodu oscylacyjnego a nie obrotowego ruchu), w dodatku narażone na zabrudzenie (bryzgi błota z koła), a zatem wymagają dobrego, odpornego na wymywanie smaru.  



#8 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8664 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 15 styczeń 2014 - 07:19

Nie mówię, że stery nie są obciążone, bo oczywiście są. Chodziło mi raczej o tarcie wywołane ruchem obrotowym: w sterach ono prawie nie występuje, stąd wg mnie właściwości czysto smarne są mniej istotne niż wspomniana zdolność do odpychania wody i odporność na wymywanie.


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#9 kujawiak

kujawiak
  • Użytkownik
  • 126 postów
  • SkądKruszwica/Bolesławiec

Napisano 15 styczeń 2014 - 19:21

łożysa z piasty da rade bez uszkodzeń rozebrać wyczyścić i nasmarować czy trza nówki?

 



#10 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8664 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 15 styczeń 2014 - 19:31

Masz łożyska kulkowe (rozbieralne, których osobno masz stożki, osobno kulki i osobno bieżnie - tak robi np. Shimano) czy maszynowe (https://encrypted-tb...zQLFzm9uOZGIvRw - całość zamknięta w jednej obudowie - tak robi np. Novatec w większości wyższych modeli)?

Jeżeli masz łożyska kulkowe, to jeżeli nie mają wżerów ani ognisk rdzy, spokojnie możesz je przeczyścić, przesmarować i złożyć z powrotem. Maszynowe po prostu wymieniasz. Jeżeli kulkowe są wyrobione, to o ile bieżnia po stronie piasty nie ma wżerów, możesz wymienić stożki i kulki. W razie wżerów po stronie korpusu piasty nie ma rady - piasta nadaje się do wymiany.

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#11 wojtekmtb

wojtekmtb
  • Użytkownik
  • 367 postów
  • Skądmazury

Napisano 16 styczeń 2014 - 11:54

Ja w większości swoich piast, sterów, pedałów stosowałem Finish Line
http://allegro.pl/le...3860925748.html

jak piasty były dobrze uszczelnione to i po sezonie jazdy (rower mtb)smar był czysty.

#12 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4694 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 wrzesień 2014 - 18:18

Najlepszy smar jakikolwiek miałem na serwisie to Motorex zielony, dajemy go niedużo., lepkosć jak stary dobry shimanowski dawany do piast w latach 80-90 tych, zielony przeźoiczysty.


Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#13 radziobiker

radziobiker
  • Użytkownik
  • 138 postów
  • SkądBożepole Małe

Napisano 12 wrzesień 2014 - 15:49

Chodzi o ten http://allegro.pl/sm...4538146794.html ?

Pozdrawiam



#14 luki99

luki99
  • Użytkownik
  • 426 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 15 wrzesień 2015 - 11:18

Jaki smar powinienem użyć do piast fulcruma?

 

http://www.obi.pl/de...450_g/6040695  czy cos takiego grafitowy smar jest cos warte?  Szukam czegos pod reka.



#15 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 15 wrzesień 2015 - 13:25

Polecam Phila Wooda. 

 

15.jpg

 

Nasmarowałem nim piasty przed poprzednią zimą i po niedawnym ich otworzeniu celem ponownej konserwacji znalazłem smar wciąż w dobrym stanie i w sumie nie było potrzeby wymiany. 


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#16 Arni

Arni
  • Użytkownik
  • 3088 postów
  • SkądWLKP

Napisano 15 wrzesień 2015 - 15:34

Jaki smar powinienem użyć do piast fulcruma?

 

http://www.obi.pl/de...450_g/6040695  czy cos takiego grafitowy smar jest cos warte?  Szukam czegos pod reka.

Stanowczo mówię odpuść te dziadostwo. Wprawdzie miałem inny Smarol Orlenu, ale nie wierzę by w tym dokonała sie rewolucja. Poza tym on chyba nie jest do łożysk.

Ja poszperałem i kupiłem smar Motula TP Agri. Teraz jest super, odpowiednio gęsty, nie rozpływa się w łożysku po 5km, woda go nie wypłukuje w 2 minuty, lepki i zawiera te wszystkie dodatki co powinien posiadać smar łożyskowy.

Ponoć bardzo dobrym jest też Motul Grease 300, ale ja akurat w miejscowym sklepie dostałem TP. Generalnie to wcale nie jest takie oczywiste by w sklepach motoryzacyjnych były od ręki dostępne dobre smary, ŁT dostaniemy, ale nic poza tym, a rowerowe? Ja dziękuję płacić 25zł za 100g średniej jakości smaru, a Motorex to ekskluzywny towar niestety.



#17 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 15 wrzesień 2015 - 16:01

Nie przesadzajmy z tym Smarolem.

http://www.orlenoil....SKUTEROW_2.aspx

Wprawdzie opis nie mówi nic o łożyskach, ale w domyśle jest to przecież chyba jakiś bazowy smar łożyskowy, nieco uszlachetniony tymi "nano" dodatkami. 

Gdzieś musi być dostępna jego pełna specyfikacja techniczna i wtajemniczeni zapewne będą w stanie określić, czy nadaje się do łożysk.

Na pewno lepiej zakonserwować łożysko takim smarem niż żadnym.

 

Z lepszych (a wcale nie tak drogich przeliczając na 100 g produktu) może coś z Mobila:

http://www.eoleje.pl...CFcbUcgoddH4HGg

 

Jeśli chodzi o zielonego Motorexa to wygląda dobrze, jest bardzo kleisty i ciężko go spłukać wodą, co powinno wróżyć dużą odporność na wymywanie z łożysk rowerowych.  



#18 Arni

Arni
  • Użytkownik
  • 3088 postów
  • SkądWLKP

Napisano 15 wrzesień 2015 - 18:17

Ten Mobiltech SHC460 ma klasę NLGI 1,5 co oznacza, iż jest mniej gęsty niż Motul (NLGI 2) który ja podałem, a także zwykły ŁT. Motorex 2000 też jest chyba klasy NLGI 2. Wydaje mi się, że chyba lepiej szukać smaru w klasie 2.



#19 luki99

luki99
  • Użytkownik
  • 426 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 15 wrzesień 2015 - 21:20

A czy taki smar syntetyczny z teflonem ktos uzywal?

 

http://allegro.pl/sm...5483583401.html

 

Pewnie taki finish:

 

http://www.wertykal....e-100g-tuba/660

 

to bardzo podobny smar tylko, ze "markowy" ? ;)



#20 Arni

Arni
  • Użytkownik
  • 3088 postów
  • SkądWLKP

Napisano 16 wrzesień 2015 - 17:57

33zł za 100g, złodziejstwo dosłownie. Uwierz, dobre motoryzacyjne smary łożyskowe są równie dobre o ile nie lepsze, a kosztują 33zł ale za 400g. Kup jeden z podanych przez nas wyżej, a naprawdę będziesz zadowolony. Na tych smarach nie zarabia się 400% tylko za nazwę Bike, uwierz, szkoda kasy., nie dawaj się naciągać na marketingowy bełkot bo w tym cudów nie ma. Ludziska do dziś jadą na ŁT, a to bardzo średni produkt i są zadowoleni o dziwo. A my ci proponujemy naprawdę dobre, markowe produkty. 

 





Dodaj odpowiedź