Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sklep Bikeinn.com - Zamawiał Ktoś Coś?

Bikeinn.com Bikeinn

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 saren86

saren86
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 03 luty 2014 - 21:11

Jak w temacie, ma ktoś jakieś doświadczenia z tą firmą? Przyznam, że ceny mają rewelacyjne, momentami aż lekko podejrzane. Przymierzam się do zakupu Garniaka, ( http://www.bikeinn.c...00-pack/10591/p ) u tutaj można co najmniej stówkę zaoszczędzić.

Proszę o opinię, pozdro!



#2 Solar

Solar
  • Użytkownik
  • 115 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 03 luty 2014 - 23:41

Mam dziwne wrażenie, że już czytałem takiego posta kilka tygodni temu :P



#3 saren86

saren86
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 04 luty 2014 - 00:29

Co masz na myśli?  Bo nie przypominam sobie, żebym pisał o tym wcześniej... a i użyłem opcji szukaj i nic na ten temat się nie pojawiło.



#4 paulsen

paulsen
  • Użytkownik
  • 681 postów

Napisano 04 luty 2014 - 12:23

Jak w temacie, ma ktoś jakieś doświadczenia z tą firmą? Przyznam, że ceny mają rewelacyjne, momentami aż lekko podejrzane. Przymierzam się do zakupu Garniaka, ( http://www.bikeinn.c...00-pack/10591/p ) u tutaj można co najmniej stówkę zaoszczędzić.

Proszę o opinię, pozdro!

 

Ja bym dołożył stówkę i kupił to:

http://www.bike-disc...k.html?mfid=466

w komplecie z nadajnikiem i mapą Europy



#5 Solar

Solar
  • Użytkownik
  • 115 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 04 luty 2014 - 18:18

Co masz na myśli?  Bo nie przypominam sobie, żebym pisał o tym wcześniej... a i użyłem opcji szukaj i nic na ten temat się nie pojawiło.

 

Oj nie napisałem, że Ty zadałeś takie pytanie tylko, że kojarzy mi się, że niedawno widziałem podobne pytanie na forum :)

 

Chodziło mi o to dokładnie, miesiąc temu ktoś pytał o Garminy z bikeinn: http://szosa.org/top...-76#entry220833



#6 saren86

saren86
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 04 luty 2014 - 19:57

Spoko :) dzięki za linka!


  • Solar lubi to

#7 saren86

saren86
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 13 luty 2014 - 19:16

Ja bym dołożył stówkę i kupił to:

http://www.bike-disc...k.html?mfid=466

w komplecie z nadajnikiem i mapą Europy

 

Dzięki Kolego! Ostatecznie kupiłem Garniaka w tej ofercie, warto było! Obsługa sklepu profesjonalna, cena rewelacyjna. 

Pozdrawiam!


  • nick lubi to

#8 mloody

mloody
  • Użytkownik
  • 68 postów
  • SkądTurek

Napisano 24 czerwiec 2014 - 16:54

Saren jak poradziłeś sobie z polskim menu ?

#9 pangumas

pangumas
  • Użytkownik
  • 1525 postów
  • SkądSK

Napisano 27 czerwiec 2014 - 16:34

Ja kupowałem w Bikeinn.com kurtkę dla narzeczonej firmy Northwave. Przecenili ją z ponad 500 zł na 300 zł to się długo nie zastanawiałem. Kurier coś koło 24 zł mnie wyniósł. Sklep godny polecenia, szybko wysyłają zamówiony towar i dobra obsługa.



#10 Mr. M

Mr. M
  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 04 kwiecień 2021 - 20:20

trochę odkopię temat, bo zastanawiałem się nad zamówieniem czegoś z tego sklepu. Jest dalej ok? Gdzieś na stronie znalazłem informację, że to hiszpański sklep, więc z cłem i VATem nie powinno być problemu. Mają może jakieś dodatkowe kody rabatowe np. za zapisanie się do newslettera albo pierwsze zakupy? :)



#11 KMQ

KMQ
  • Użytkownik
  • 829 postów

Napisano 04 kwiecień 2021 - 21:52

Ja tez polecam, jak przy zakupie podasz EU nip to pozniej zwroca vat na karte (najpierw sciagaja pelna kwote a po kilku dniach vat wraca, podobnie jak kiedys to bylo w Rose)

#12 samuraj_84

samuraj_84
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 04 kwiecień 2021 - 21:54

Zamawiałem niedawno owijkę supacaz (tylko tam znalazłem interesujący mnie wzór), poza dość długim czasem podróży paczki (prawie 2 tygodnie) wszystko ok.

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

#13 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 04 kwiecień 2021 - 22:38

Spoko sklep, polecam.

#14 Mr. M

Mr. M
  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 05 kwiecień 2021 - 10:46

Ja tez polecam, jak przy zakupie podasz EU nip to pozniej zwroca vat na karte (najpierw sciagaja pelna kwote a po kilku dniach vat wraca, podobnie jak kiedys to bylo w Rose)

nie do końca rozumiem (ale ja rzadko robię zakupy za granicą). Czyli jeśli produkt jest wystawiony za przykładowo 1000 zł to zapłacę 1230, a potem zwrócą 230zł? Czy zapłacę 1000 a potem mam się spodziewać jeszcze jakiegoś zwrotu?

Z tego co wyczytałem w regulaminie:

Ceny prezentowane są następująco:
- w przypadku zamówień wysyłanych do krajów Unii Europejskiej VAT jest już wliczony w cenę produktu widoczną na naszych stronach internetowych. Tak więc VAT i wszelkie podatki od sprzedaży są już wliczone, a Użytkownik ponosi jedynie koszt produktu i koszty wysyłki. W Wielkiej Brytanii wszystkie nasze ceny zawierają podatek VAT, który obecnie wynosi 20% standardową stawkę.



#15 Ulepekin

Ulepekin
  • Użytkownik
  • 289 postów
  • SkądMeseritz

Napisano 05 kwiecień 2021 - 10:59

Zamawiałem, sprzęt dotarł, ale ... :

- bardzo długi czas wysyłki

- strona gdzie sprawdza - śledzi się przesyłkę zamarła na ok. 11-12 dni i żadnej aktualizacji 

- ze sprzętem wszystko ok.



#16 KMQ

KMQ
  • Użytkownik
  • 829 postów

Napisano 05 kwiecień 2021 - 11:00

nie do końca rozumiem (ale ja rzadko robię zakupy za granicą). Czyli jeśli produkt jest wystawiony za przykładowo 1000 zł to zapłacę 1230, a potem zwrócą 230zł? Czy zapłacę 1000 a potem mam się spodziewać jeszcze jakiegoś zwrotu?

Z tego co wyczytałem w regulaminie:
Ceny prezentowane są następująco:
- w przypadku zamówień wysyłanych do krajów Unii Europejskiej VAT jest już wliczony w cenę produktu widoczną na naszych stronach internetowych. Tak więc VAT i wszelkie podatki od sprzedaży są już wliczone, a Użytkownik ponosi jedynie koszt produktu i koszty wysyłki. W Wielkiej Brytanii wszystkie nasze ceny zawierają podatek VAT, który obecnie wynosi 20% standardową stawkę.


Cena ktora widzisz u nich jest cena brutto, czyli jak cos u nich koszuje 1000zl to zaplacisz 1000, ale po kilku dniach dostaniesz zwrot podatku vat czyli okolo 180zl

#17 KonradTrek800

KonradTrek800
  • Użytkownik
  • 143 postów

Napisano 06 kwiecień 2021 - 12:48

Zapomniałeś dodać, że jeśli prowadzi firmę i ma NIP UE. Trzeba też pamiętać o złożeniu deklaracji VAT UE do urzędu skarbowego.

#18 KMQ

KMQ
  • Użytkownik
  • 829 postów

Napisano 06 kwiecień 2021 - 15:09

Konrad, napisalem ze trzeba miec nip UE. Deklaracje to juz ksiegowe sprawy, stad nie wspomnialem :)



Dodaj odpowiedź