Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rose Pro Sl - Twoja Pierwsza Kolarzówka

pierwsza szosa rower szosowy Rose PRO SL tania kolarzówka

117 odpowiedzi w tym temacie

#41 Kolunio

Kolunio
  • Użytkownik
  • 334 postów

Napisano 11 kwiecień 2015 - 09:09

Witam
A nie można od razu podmienić siodełka na droższe i dopłacić?
Czy kupując na firmę kwota ściągania z konta jest pomniejszona o podatek VAT czy też jest pełna i do odliczenia? Pozdrawiam

#42 paulsen

paulsen
  • Użytkownik
  • 681 postów

Napisano 13 kwiecień 2015 - 23:16

Niestety wymiana w tym akurat modelu możliwa jest tylko po otrzymaniu roweru. Wystawiamy fakturę bez VATu zatem płaci się kwotę widoczną na stronie pomniejszoną o niemiecki VAT 19%. Ważne by firma była widoczna w naszym systemie (europejski VAT EU). Niektórych firm nie widać i przetworzenie zamówienia się przez to przeciąga.



#43 BartekJuve

BartekJuve
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • SkądŁódzkie

Napisano 16 maj 2015 - 12:46

Witam,czy to jest normalne ze w przednim kole występuje takie łączenie,przy hamowaniu troche hałasuje i widać opiłki klocka na widelcu,w tylnym kole takie łączenie nie występuje.

Załączone pliki

  • Załączony plik  image.jpg   81,58 KB   38 Ilość pobrań


#44 hex_d

hex_d
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 17 maj 2015 - 21:17

U mnie czegoś takiego nie ma...


#45 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 18 maj 2015 - 06:08

Witam,czy to jest normalne ze w przednim kole występuje takie łączenie,przy hamowaniu troche hałasuje i widać opiłki klocka na widelcu,w tylnym kole takie łączenie nie występuje.

 

Wygląda to bardzo kiepsko - upewnij się, że koło masz założone w poprawny sposób - tzn czy nie powinno być odwrotnie - wtedy teoretycznie nie powinno tak się dziać.

 

Z drugiej strony powierzchnia hamowania winna być wyfrezowana na 0, a u ciebie wygląda jakby nie była zerowana albo miejsce grzania się rozjechało delikatnie.

 

Jeśli u innych jest ok moim zdaniem jest to wystarczający argument do reklamacji koła jako wadliwego.



#46 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 18 maj 2015 - 06:19

Miałem tak w obręczy MTB Mavica i została wymieniona na nową.



#47 paulsen

paulsen
  • Użytkownik
  • 681 postów

Napisano 18 maj 2015 - 07:11

Proszę przesłać foto koła (obręczy) wraz z nr klienta i z nr zamówienia na [email protected]

 



#48 BartekJuve

BartekJuve
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • SkądŁódzkie

Napisano 18 maj 2015 - 07:48

Kutwa a ja to lekko papierkiem przytarlem żeby Tower przetestować, bo myślałem ze to jakiś nadlew,eh :-/

#49 mpluta

mpluta
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • SkądBieruń

Napisano 26 lipiec 2015 - 07:14

Witam.

Jestem nowy na forum, w zeszłym tygodniu zamówiłem rose pro sl 2000 mam pytanie odnośnie gwarancji (gdzie serwisować aby było ok). Gdzieś wyczytałem że należy wykonać przegląd zerowy w dowolnym serwisie rowerowym i mieć potwierdzenie w karcie gwarancyjnej.?

Jeszcze troszkę jestem zwiedziony bo czas oczekiwania na stronie był ok 2-3 tygodni a teraz na zamówieniu termin dostawy 27.08 (zamówienie 21.07):( 



#50 paulsen

paulsen
  • Użytkownik
  • 681 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 07:33

Witam

przegląd zerowy właściwie nie jest potrzebny, bo rower przychodzi gotowy do jazdy, ale po kilkuset kilometrach można odwiedzić jakikolwiek warsztat rowerowy, do którego ma się zaufanie i przybić pieczątkę na gwarancji. 

Termin oczekiwania obecnie to 4 tygodnie, być może uda się wysłać rower wcześniej. Proszę przesłać na priva nr klienta i nr zamówienia.

pozdrawiam

PN



#51 paulsen

paulsen
  • Użytkownik
  • 681 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 06:55

Na sezon 2016 przygotowaliśmy nową ramę dla modelu PRO SL, wkrótce nowe rowery na nowych ramach 

będą dostępne do sprzedaży w naszym sklepie. 

 

33vn8mu.jpg



#52 paulsen

paulsen
  • Użytkownik
  • 681 postów

Napisano 16 październik 2015 - 17:46

Modele PRO SL  2016 właśnie trafiły do sprzedaży:

http://www.rosebikes...1326/aid:821365

w specyfikacji niewielka zmiana - rower otrzymał teraz wygodną kierownicę Ritchey Comp Road Streem II oraz szeroką kasetę 11-32, która powinna zadowolić szczególnie początkujących. Przedni widelec korzysta obecnie z tej samej technologii co droższe modele (choć nie jest tym samym widelcem, który montujemy w droższych modelach) stąd jest komfortowy i odpowiednio sztywny.

Cena wzrosła o 20 euro w stosunku do modelu 2015 - niestety zmusił nas do tego wysoki kurs dolara vs euro. 

 



#53 jurarunner

jurarunner
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 23 październik 2015 - 08:58

Witam wszystkich!

Jestem ciekaw czy do PRO SL rocznik 2015 da radę zamontować opony 28mm, ktoś może z Was próbował? Mam plan ciekawej wycieczki ale myślę że potrzebowałbym trochę grubszej, takiej "gravelowej" opony na te drogi...

paulo

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka



#54 paulsen

paulsen
  • Użytkownik
  • 681 postów

Napisano 23 październik 2015 - 10:06

Nie sądzę by się zmieściła dlatego nową ramę na 2016 przystosowaliśmy do szerszych opon. Ale jeśli komuś się uda niech podzieli się

doświadczeniami.



#55 paulsen

paulsen
  • Użytkownik
  • 681 postów

Napisano 02 listopad 2015 - 13:08

Ostatnie rowery 2015 przecenione na 900 euro, rowery nowe, z gwarancją, rozmiary tylko 53 i 57 cm

http://www.rosebikes...fromtopoffers:1



#56 fifek

fifek
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 17:39

Rosebikes.pl

Stoję przed zakupem modelu PRO SL 2000, mam 190cm wzrostu i nogę 89/90cm. Czy rozmiar 57 będzie odpowiedni czy raczej za mały? Pozdrawiam



#57 paulsen

paulsen
  • Użytkownik
  • 681 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 18:19

Dzień Dobry

Raczej 59 cm przy takim przekroku jeśli zmierzony został prawidłowo:

http://www.rosebikes...ar/jak-zmierzy/

 



#58 BraWo

BraWo
  • Użytkownik
  • 112 postów
  • SkądTarnów

Napisano 10 listopad 2015 - 09:48

Witam serdecznie,

 

pytanko czy jest możliwość zakupu FRAMESETU - ROSE MULTISTREET-300 FITNESS WOMEN

 

Pozdrawiam


ACCENT - CX ONE PRO

CANYON - CF SL 7.0  105 on site

 

 


#59 paulsen

paulsen
  • Użytkownik
  • 681 postów

Napisano 10 listopad 2015 - 10:17

Dzień Dobry

nie sprzedajemy ram za wyjątkiem tych modeli, które można znaleźć tutaj:

http://www.rosebikes...rs/rowery/ramy/

pozdrawiam

 



#60 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 10 listopad 2015 - 23:22

Bartekjuve  przetarcie papierkiem niczego nie zmienia , jeśli obręcz jest spawana a pojawiła sie szczelina na łączeniu to jest wada fizyczna  obręczy i powinna być wymieniona na wolą od wad.

 

W przypadku obręczy lączonych na wsuwki czy łacznik mogą wystepować przy montażu  nierówności podczas naciagania szprych ,

 

zazwyczaj do rowerów pakuje sie koła prawie takie same jak seryjne sprzedawane  katalogowo , ale  mogą być przez producenta oznaczane jako oem  i czasem wymienia sie komplet .


Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo




Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pierwsza szosa, rower szosowy, Rose PRO SL, tania kolarzówka