Skocz do zawartości


Co To Za Rower?


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gosc_Luke_One_*

Gosc_Luke_One_*
  • Gość

Napisano 29 kwiecień 2014 - 19:11

Hej, 

Wczoraj mój sąsiad krzyknął "podejdź no do płota!" podchodzę, patrze a on wygrzebuje coś ze starej komórki,

mym oczom ukazały się znajome kształty...

 

A tak do rzeczy to okazało się, że sąsiad latami ukrywał w komórce szosę, jedną z takich na których ścigali się nasi ojcowie. Teraz postanowił ją ożywić i sprzedać. Pytania mam dwa:

 

co to za marka?  

ile może być warta po odrestaurowaniu?

 

8mrjf04ikhuk_t.jpg

sf00uk899erl_t.jpg

snzebtew7zsc_t.jpg

szsmuxde9bzw_t.jpg

comov8py6tft_t.jpg

tek9edie18eb_t.jpg

wgknvnkn2pzs_t.jpg

mqn13j9c7ho3_t.jpg

m3rd3lmfyxam_t.jpg

tppqojdwmkd9_t.jpg

 

Nie zrobiłem zdjęcia na którym widać cały rower ... zapomniałem. Ale jaki rower jest, każdy wie.

Zwróćcie uwagę na charakterystyczne mufy główki, ojciec powiedział, że to może być Huragan... pomóżcie.



#2 Mr_Woytek

Mr_Woytek
  • Użytkownik
  • 33 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 29 kwiecień 2014 - 19:41

To najprawdopodobniej radziecka XB3. Ze zdjęć wynika, że w kompletnym oryginalnym osprzęcie. Kompletne w oryginalnym malowaniu chodzą czasem po 300 zł więc to żyła złota to nie jest 



#3 Gosc_Luke_One_*

Gosc_Luke_One_*
  • Gość

Napisano 30 kwiecień 2014 - 07:17

Dzięki



#4 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 30 kwiecień 2014 - 20:30

Możesz go puścić na amerykańskim ebayu. Czasem jankesi dają dobre pieniądze za poradziecki sprzęt.


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#5 Mr_Woytek

Mr_Woytek
  • Użytkownik
  • 33 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 30 kwiecień 2014 - 21:19

Albo na wschodzie prędzej - podobny kult co u nas Romety Jaguary czy Huragany



#6 Gosc_Luke_One_*

Gosc_Luke_One_*
  • Gość

Napisano 01 maj 2014 - 07:53

Jesteście pewni, że to radziecki XB3? Nie zależy mi na sprzedaży a na określeniu marki. Dzięki.



#7 Zweitakter

Zweitakter
  • Użytkownik
  • 166 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 02 maj 2014 - 12:15

XB3 polowa lat 80,
uwaga bydle ma WSZYSTKIE gwinty w standarcie DIOM jak coś /suport czy stery/  pierdyknie to jest powazny klopot tzreba szukac cos od starego pugeota albo orginał



#8 Romarek

Romarek
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • SkądLublin

Napisano 03 maj 2014 - 19:42



Jesteście pewni, że to radziecki XB3? Nie zależy mi na sprzedaży a na określeniu marki. Dzięki.

Witam, to mój pierwszy post. Jestem pewien, to rower wyścigowy z Charkowskiej Fabryki Rowerów. W stanie gotowym do jazdy z napędem stalowym waży 11 kg. Jeden z najlepszych klasyków w Europie. W środowisku znawców ma bardzo dobrą opinię i cenę. Rower nie do zdarcia. Ostatnio musiałem dokupić kulki do wolnobiegu, kupowałem w sklepie rowerowym 5gr za 1 szt. Tu trochę informacji o grupie rowerów z XB3. http://tourist.khark...hp?f=82&t=30964

 

http://velomastera.r...91&idcatstat=33


Tu warto zawieźć rower i pojeździć po pustych szosach https://picasaweb.go...gCPidlO-hiqLEPA




Dodaj odpowiedź