Skocz do zawartości

Jaki licznik kupić ?

1266 odpowiedzi w tym temacie

#1261 tobo

tobo
  • Użytkownik
  • 2771 postów
  • SkądWałbrzych

Napisano 08 październik 2019 - 09:27

W stopce strony lub przy wpisaniu adresu.

#1262 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 5730 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 08 październik 2019 - 09:29

Dokładnie, zresztą nawet widać, że Garminy nie są dostępne dla terenu Polski. Jeśli wybierze się (u góry) dostawa w: Polska, to Garminy są odfiltrowane. Pokazują się tylko po wybraniu np. Francji, Niemiec itd. Dla Polski nie są dostępne.

W tej cenie to wolałbym jednak dołożyć trochę i brać 530. Zdecydowanie inna jakość sprzętu.

Focus Izalco ::::Powered by SRAM REDTM Dołączona grafika Dołączona grafika
Grupa Forum na Garmin Connect

#1263 jijx

jijx
  • Użytkownik
  • 141 postów

Napisano 08 październik 2019 - 09:38

No faktycznie jak próbuje wyszukać to nie pokazuje. Na telefonie normalnie pokazywało. Dziwne bo jak wpisuje dane do wysyłki to normalnie mogę zapłacić. W takim razie pozostają inne strony. Garmina 520 miałem i dlatego mi odpowiada. Nie chce więcej dokładać bo to i tak już sporo a 520 jest wystarczająca.

#1264 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 5730 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 08 październik 2019 - 09:46

Jest jeszcze jedna możliwość - zamawiasz do Niemiec na adres skrzynki przekaźnikowej mogę polecić Mailboxde.pl - siedzibę mają w Zittau (Żytawa) blisko granicy z Polską i Czechami. Kiedyś często korzystałem z ich pośrednictwa, zwłaszcza jak Amazon.de nie wysyłał do Polski. Albo jak Niemiec się uparł i z eBay nie chciał wysyłać poza granicę, lub koszty wysyłki były wyższe niż w Niemczech (do Zittau) plus z mailboxde do mnie. Ale działa to na 100% pewnie i szybko. W dalszym ciągu można zaoszczędzić w takim przypadku jak u Ciebie.

#1265 uraz

uraz
  • Użytkownik
  • 1249 postów
  • SkądLublin

Napisano 08 październik 2019 - 19:17

Jeśli ktoś się wybiera na narty/rower do Livigno to tam garminy są dobre 30% taniej niż w najtańszym sklepie internetowym

BTW> 530 jest znacznie lepszy niż 520/520+ chociażby ze względu na długość pracy na baterii. 

BTW2> Czy jest jakiś odpowiednik Mailboxde.pl tylko że w UK? 

Cycling Order ★ Black is the new fluo ★ Don't feed the troll

#1266 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 5730 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 09 październik 2019 - 08:00

Tak, chociaż nie przetestowałem, jak kupuję to małe przesyłki zwykłą pocztą są w akceptowalnych cenach. Większe paczki trafiają do mojego znajomego, a ten nadaje przez firmy przewozowe (ładują busa i odbieram paczkę przy zjeździe z autostrady jak sobie przerwę w trasie robią).

Można sprawdzić: https://www.parcl.com/

Nie sprawdzałem cen, ale właściwie jest pośrednikiem z dowolnego miejsca na Ziemi. 

• uraz lubi to

#1267 uraz

uraz
  • Użytkownik
  • 1249 postów
  • SkądLublin

Napisano 09 październik 2019 - 18:55

Fajnie by było gdyby dawali adres, robili w razie potrzeby konsolidację i pozwalali przysłać po odbiór swojego kuriera. Tak czy inaczej sprawdzę tą usługę. 

Cycling Order ★ Black is the new fluo ★ Don't feed the troll

Dodaj odpowiedź