Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odzież Z Allegro

allegro podróbka bluza

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kamiel

Kamiel
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 14 lipiec 2014 - 18:43

Heja,

 

Co sądzicie o takim wynalazku? Obecnie wystarcza mi koszulka z lidla, która okazała się całkiem przyzwoita, stąd moje pytanie. Przeglądając internety są stroje Garmina np. na stronie odziezdlakolarzy.pl i jest tam rozróżnienie na stroje w wersji hobby i profesjonalne, różniące się ceną i tym, że przy jednej jest import USA, a drugiej wyprodukowano we Włoszech, ale w zasadzie nic więcej.

 

http://allegro.pl/bl...4413713184.html



#2 luki99

luki99
  • Użytkownik
  • 426 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 14 lipiec 2014 - 19:30

Sa to podroby firmy chyba top print z łodzi.



#3 Kamiel

Kamiel
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 14 lipiec 2014 - 19:59

A trzymałeś je może w rękach? To jakkolwiek oddycha porównywalnie do innych ubranek w tym przedziale cenowym?
Sent from my RM-885_eu_france_266 using Tapatalk

#4 Kamiel

Kamiel
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 14 lipiec 2014 - 21:27

Już znalazłem sporo opinii na temat tego sklepu, bo wychodzi, że rzeczywiście to ta firma z Łodzi. Ludzie polecają, nawet na naszym forum :)



#5 nick

nick
  • Użytkownik
  • 2246 postów
  • Skądkrakow

Napisano 14 lipiec 2014 - 21:39

Mam spodenki z Lokosport. Jak na tą cenę b.przyzwoite. Ale - materiał gęsty i mało elastyczny, mocno obciska, na upały nie za bardzo. Poza tym teraz kupowałbym rozmiar większe. pozdr

#6 roberto282-2

roberto282-2
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 15 lipiec 2014 - 07:17

Mam też taką bluze bardzo fajnie sie w niej jezdzi juz była prana i nadal jest taka jaka kupiłem wiec ja bym polecił wybór należy do ciebie.



#7 Erbi

Erbi
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • SkądŁowicz

Napisano 24 sierpień 2014 - 18:13

Mam spodenki, koszulkę i bluzę garmina właśnie od tej firmy. Wiadomo że podróba ale czego się spodziewać za taką cenę. Koszulka bardzo fajna, świetnie oddycha. Spodenki wygodne.



#8 kudlaty_00

kudlaty_00
  • Użytkownik
  • 329 postów

Napisano 21 wrzesień 2014 - 22:45

Na allegro 99 procent to podróby, koszulki zawsze sa bardzo w porządku, spodenki też, tylko wkładka to cienizna. Jakaś napompowana, po paru jazdach się wypłaszcza i tył cierpi, ale coś za coś. Cena niewielka.





Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: allegro, podróbka, bluza