Skocz do zawartości


Zdjęcie

Triban 300 Nowy A Używany Triban 5


29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Stasko

Stasko
  • Użytkownik
  • 497 postów

Napisano 22 lipiec 2014 - 16:24

A co z tą zarezerwowaną sztuką?

 

Czujny jesteś :-P :-D



#22 Monowiec

Monowiec
  • Użytkownik
  • 835 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 lipiec 2014 - 23:05

@UP. Może chodzi o Tribana 500? Bo 300 była zarezerwowana :D Już się gubie w temacie.


Twierdził że opłaca się wziąć tribana 500 bo: sora wydaje się być wyższą grupą osprzętu, co nie zmienia faktu że microshift czasami działa lepiej.


Też bym polecał to co jest droższe :D

#23 samogona

samogona
  • Użytkownik
  • 172 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 23 lipiec 2014 - 09:44

A co z tą zarezerwowaną sztuką?

Hehehe :D wziąłem tego zarezerwowanego właśnie  8-) 
EDIT: Zarezerwowany mialem 54, pomyłka
 

Istna komedia wyszła z tego.
Dzwoni facet że mam rezerwacje nie do niedzieli (tak jak mi napisali) tylko do piątku bo coś tam coś tam (chyba) chodziło o to że druga 54 się sprzedała a mają parcie na ten model.
No to ja wkur*** wsiadam do autobusu, jeszcze braciszka zgarnąłem, no i wio z Rzeszowa na Kraków
Miałem być na 19 ale jak to autobus od PKP (zastępczy bo pociągu nie ma)
To byłem o ~20 a sklep czynny do 21 :( No to z buta 4km jest z Dworca do Plazy, czyli biegiem)
Zgubiliśmy się nie wiem ile razy, wpadamy 10min przed zamknięciem. Biorę rower, mówię że był zarezerwowany a tu koleś że mam sie przejechać bo on musi wyregulować... Ochroniarz już nas wywalał bo kobieta przy kasie nie może czekać, a facet chce koniecznie go wyregulować (no jakbym nie mógł w domu). Wyregulował mi tylną przerzutkę, przednią już wytargowałem że w domu. Pytam się o gwarancję a ten że muszę dopiero wyrobić kartę stałego klienta (wtedy mam wieczystą) a tak to 5lat. No to braciszek idzie do kasy a ja po kartę, komputer zepsuty... Więc ciul, lece do kasy... W kasie babka 10min szukała ceny do rowera (pół obsługi stoi w półkolu i się lumpi na nas) Babka znalazła i okazało się że nikt nie ma wydać złotówki. Wyszliśmy, pobiegliśmy na dworzec... Okazało się że nas źle poinformowano wcześniej i do Rzeszowa jedzie TYLKO 1 o tej porze (było koło 21:30) czyli 22:20 ale nie bierze rowerów.... Następny o 6 rano który weźmie. 3 przesiadki i o 4 byłem w domu (znaczy jeszcze 20km ale przyjechała po mnie dziewczyna wkur*** bo mnie nie było cały dzień  :-? ) Zajebioza, mówię wam.

EDIT:
Światełka dostałem gratis  :roll:



#24 kryniu

kryniu
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądKórnik

Napisano 23 lipiec 2014 - 10:38

Za to teraz jaka radość z roweru  - normalnie jak za komuny ,kiedy się towary "załatwiało" lub "zdobywało"  :-D


  • hofier lubi to

#25 drm

drm
  • Użytkownik
  • 359 postów

Napisano 23 lipiec 2014 - 10:47

Samogona - urzekła mnie Twoja historia :)



#26 Gosc_pdf2014_*

Gosc_pdf2014_*
  • Gość

Napisano 23 lipiec 2014 - 11:27

Skoro światełka były to nie rozumiem dlaczego nie przejechsłeś się w ramach testów do Rzeszowa?Co to jest dla takiego Tribana ;)

#27 samogona

samogona
  • Użytkownik
  • 172 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 23 lipiec 2014 - 13:38

Za to teraz jaka radość z roweru  - normalnie jak za komuny ,kiedy się towary "załatwiało" lub "zdobywało"  :-D

 

No właśnie rano byli u mnie rodzice to się śmiali z ,,komuny" w Decathlon'ie :D
 

 

Skoro światełka były to nie rozumiem dlaczego nie przejechsłeś się w ramach testów do Rzeszowa?Co to jest dla takiego Tribana ;)

 

Dopiero w domku odkryłem jak się włącza je... :roll:
Tylna ma taki cyngiel z tyłu - wygląda jakby ,,nadtop?" plastiku. W życiu bym nie pomyślał że coś co wygląda jak wada produkcyjna, może być włącznikiem. 8-)
Przednią musiałem dopiero rozebrać (pod baterią była folia)

 

 

Samogona - urzekła mnie Twoja historia :)

 

Mi nie bylo do śmiechu... Serio :roll:



#28 drm

drm
  • Użytkownik
  • 359 postów

Napisano 23 lipiec 2014 - 13:46

Pewnie tak. Rozumiem. Ale fajnie się czytało. I swoje słowa napisałem w jak najbardziej pozytywnym kontekście :)



#29 Monowiec

Monowiec
  • Użytkownik
  • 835 postów
  • SkądKraków

Napisano 23 lipiec 2014 - 19:33

Ważne, że wszystko się dobrze zakończyło. Długa batalia ale rower jest :) Mam nadzieje, że będzie dobrze służył. A gościu od serwisu uparty z tą regulacją :D W sumie jego praca, jakby coś Ci się stało na tym rowerze to miałby kłopoty z powodu braku tej regulacji.

#30 samogona

samogona
  • Użytkownik
  • 172 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 23 lipiec 2014 - 21:31

Spedzilem kilka godzin zeby to ustawic :(
Na 3 (przednia kaseta) i 1 (tylna kaseta) jest szum ocierania. Na 1 (przednia) i 8 (tylna) tak samo... Ale oprocz tego dziala swietnie :D Lancuch wydaje sie byc krzywy albo cos... bo jak wyjade na drogo to slychac tylko lekki szum (kwestia ustawienia jeszcze)



Dodaj odpowiedź