Jump to content


Photo

Specialized Tarmac Pro Race Vs Venge Pro Race, Który Do Czego?

specialized Tarmac vs Venge

23 replies to this topic

#21 sum

sum
  • Użytkownik
  • 723 posts
  • SkądWłocławek

Posted 29 December 2014 - 10:59

 

Albo amator, którego stać i mu się podoba - w tym przypadku reszta czynników nie ma znaczenia  :)

 

tylko taki człowiek nie zadaje takich pytań jak w pierwszym poście - po prostu kupuje i już

a nie zastanawia się czy na płaskim jednak venge będzie lepszy ...

 

 

Wróciłem do domu, przemyślałem wszystko kilka razy i doszedłem do wniosku, że w tych pieniążkach lepiej będzie kupić lżejszy rowerek na lepszym osprzęcie a mniej "markowy". Poza tym mieszkam w południowej Polsce; teren bardzo pagórkowaty. Rama aero będzie zdecydowanie mniej uniwersalna...

 

to są właśnie 2 szkoły - "mniej" markowy na lepszym osprzęcie czy "markowy" rower na gorszym

 

 



#22 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2,600 posts
  • SkądKońskie

Posted 29 December 2014 - 23:11

............

 

to są właśnie 2 szkoły - "mniej" markowy na lepszym osprzęcie czy "markowy" rower na gorszym

 

 

Albo - jeden zwróci uwagę na piękną kobietę, a inny na ... biżuterię.


"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#23 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8,609 posts
  • SkądSzczecin

Posted 30 December 2014 - 00:59

Albo: składaj rower dla siebie, a nie dla tych, którzy mogliby na niego zwracać uwagę.

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#24 Master_of_Velo

Master_of_Velo
  • Użytkownik
  • 5 posts
  • SkądPoznań

Posted 30 December 2014 - 16:18

Najtrudniejsza sytuacja kiedy piękna kobieta ma piękną biżuterie wtedy wpadasz na całego :-P

Jeśli chodzi o sprzęt markowy czy mniej markowy to jak pewnie powszechnie wiadomo są dwie szkoły "otwocka" i "opalenicka":

 

W przypadku markowego sprzętu, za którym ja osobiście optuję jest dodatkowa kwestia, która ma znaczenie później tzn. odsprzedaż dużo łatwiej i w lepszej cenie i to rekompensuje początkowe większe wydatki.

A i w przypadku Tarmaca i Venge, tarmac będzie pewnie łatwiejszy przy odsprzedaży po kilku latach niż venge





Reply to this topic