Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowa Szosa Z Alu + 105

canyon endurance cube peloton giant fuji roubaix 1.3 defy 1

22 odpowiedzi w tym temacie

#21 crux

crux
  • Użytkownik
  • 65 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 11 wrzesień 2015 - 22:26

No to nie fajnie... przymierze się do niego, ale skoro tak piszecie to muszę się nad nim zastanowić.

#22 lukasz318

lukasz318
  • Użytkownik
  • 883 postów

Napisano 12 wrzesień 2015 - 19:04

Nie sądziłem że mogą być takie duże rozbieżności przy poszczególnych rozmiarach tym bardziej trzeba się przymierzyć choć czasem tym bardziej na początku przygody z szosa ciężko samemu ocenić i wybrać dobry rozmiar. Ja kupiłem 54 przy wzroście 165 cm bo sprzedawca mi tak doradzil wydawał się wygodny a po 30km plecy nie dawały rady. Inny sprzedawca (właściciel) z jednego z najbardziej znanych sklepów w Polsce proponował przymiarke do 56 no cóż czasem chęć sprzedaży jest większa niż etyka.

#23 crux

crux
  • Użytkownik
  • 65 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 12 wrzesień 2015 - 19:16

Niestety obawiam się zakupu szosy, zwłaszcza Cube, którego kalkulator nie przewiduje doboru ramy poza pomiarem wzrostu. Obawiam się ze względu na wasze opinie oraz na całym szosowym forum. Nie mam nikogo znajomego kto by miał szosówkę więc nawet nie mam się z kim wybrać do sklepu.

Ten Cube jest tylko jeden i tylko w tym rozmiarze więc jeżeli mam wydać >4k to z głową. W takim razie nie ma się co spieszyć i poczekać na ceny i wybór w zimę. Może jeszcze ten Canyon.





Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: canyon, endurance, cube, peloton, giant, fuji, roubaix 1.3, defy 1