http://www.naszosie....t-huragan-race/
I nie ma to nic wspólnego z tym z lat 60-tych...
Pozdrawiam
Marek
Napisano 01 marzec 2010 - 23:17
Napisano 02 marzec 2010 - 09:00
Ciekawe co to za ramka i po ile złociszy będzie w sprzedaży
Napisano 02 marzec 2010 - 10:29
Powiem tak, fajna maszynka. Określają jej wagę na 6800g, ale jak zapytałem o cenę :evil:
to mimo wysokiej temperatury w hali ..... zmroziło mnie. W zależności od zastosowanych kół
(były dwa egzemplarze) kosztował 25 lub 30 tysi :!:
Napisano 02 marzec 2010 - 10:47
Dotykałem tego cuda na targach
Powiem tak, fajna maszynka. Określają jej wagę na 6800g, ale jak zapytałem o cenę :evil:
to mimo wysokiej temperatury w hali ..... zmroziło mnie. W zależności od zastosowanych kół
(były dwa egzemplarze) kosztował 25 lub 30 tysi :!:
Napisano 02 marzec 2010 - 20:25
Napisano 02 marzec 2010 - 21:09
<p>
Napisano 02 marzec 2010 - 23:42
Rama i widelec może celowo są cięższe. Przypomnijmy, że restrykcje UCI nie pozwalają na więcej. W takim razie, po co odchudzać ramę, widelec itp. rzeczy, skoro rower i tak nie może być lżejszy niż te 6.8 ;-)