Skocz do zawartości


Propozycje rozwiązania problemu DUBLUJĄCYCH się tematów


29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ERDE

ERDE
  • Użytkownik
  • 1010 postów
  • SkądLublin

Napisano 07 grudzień 2010 - 23:38

Cóż, ja od siebie napiszę kilka słów, nie wiem od kiedy szczerość jest zwana arogancją, ale w kraju obłudy to całkiem możliwe. Nie chcę też broń boże wywoływać kolejnej wojny, aczkolwiek prawdzie zadość uczynić muszę, otóż: Dead, nie obraź się, ale jeżeli chodzi o bzdurne posty to miałeś ich kiedyś co nie miara, i chociaż faktycznie, ostatnio jak Ciebie czytam to się dziwię, bo dojżałeś niesamowicie (na FS siedzę teraz 1/100 czasu co kiedyś, ale mam nadzieję, że nie to jest przyczyna) to jednak uważam Cię za człowieka o dość silnie wpojonych swoich przekonaniach (i dobrze!), które jednak mogą wpływać na Twoją obiektywność podczas moderowania FS. Mam nadzieję, że się mylę, ponieważ serce się cieszy kiedy człowiek widzi, że ludzie mądrzeją i przestają zaśmiecać forum. Ja jednak póki co jesem na nie.

Powracając do tematu, pomysł z wyskakującymi tematami pokrewnymi to jest to, jednak nie mam pojęcia jak wygląda procedura wprowadzenia go na FS, wydaje mi się, że jeżeli było by to proste, to już byśmy to mieli...

A Malik co? Na narty się wybrał? ;-)

#22 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 08 grudzień 2010 - 08:53

Cóż, ja od siebie napiszę kilka słów, nie wiem od kiedy szczerość jest zwana arogancją, ale w kraju obłudy to całkiem możliwe. Nie chcę też broń boże wywoływać kolejnej wojny, aczkolwiek prawdzie zadość uczynić muszę, otóż: Dead, nie obraź się, ale jeżeli chodzi o bzdurne posty to miałeś ich kiedyś co nie miara, i chociaż faktycznie, ostatnio jak Ciebie czytam to się dziwię, bo dojżałeś niesamowicie (na FS siedzę teraz 1/100 czasu co kiedyś, ale mam nadzieję, że nie to jest przyczyna) to jednak uważam Cię za człowieka o dość silnie wpojonych swoich przekonaniach (i dobrze!), które jednak mogą wpływać na Twoją obiektywność podczas moderowania FS. Mam nadzieję, że się mylę, ponieważ serce się cieszy kiedy człowiek widzi, że ludzie mądrzeją i przestają zaśmiecać forum. Ja jednak póki co jesem na nie.

Powracając do tematu, pomysł z wyskakującymi tematami pokrewnymi to jest to, jednak nie mam pojęcia jak wygląda procedura wprowadzenia go na FS, wydaje mi się, że jeżeli było by to proste, to już byśmy to mieli...

A Malik co? Na narty się wybrał? ;-)


Ja nie chcę być sędzią lub kogoś adwokatem, po prostu chce pomóc robić czystki zdublowanych tematów i w wolnych chwilach poprawiać posty by napisane były poprawną polszczyzną (nie cwaniakować i rzacuać na prawo i lewo ostrzeżeniami, bo ktoś nie umie ortografii). Mój zasób wiedzy nt. kolarstwa nie jest godzien by być ekspertem rozstrzygającym spory innych na największym forum kolarskim w Polsce. Pisałem to wyżej, dla mnie to zaszczyt i ogromna satysfakcja by móc przyczynić się do poprawy wizerunku i funkcjonowania forum.

#23 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 08 grudzień 2010 - 10:06

Dead, , moze raczej zabierz sie za porzadne treningi bo znowu będziesz pisał setki postów jak to czasu nie było, forma nie ta i górka za ostra , jesl.i w robocia nic nie robisz i grzebierz bez sensu po kompie to możesz sobie korygować, ale jeśl.i to ma zajmować Twój czas wolny to rowerek i śmigaj ku chwlae Forum.

Modem może zostać osoba , która ma obojętny stosunek do każdego użytkownika coby problemów nie było natury personalnej.

Znam takie forum na którym nikt sie nie pi....i , po prostu wali bany, albo kasuje jak leci to co nie jest odpowiednie , albo własnie wkółko to samo.

Po paru moich postach , gdzie pisałem aczkolwiek kulturalnie co mi sie czasem zdarzy , widać że ludzie po prostu maja w dupie przeglądanie wstecz nawet paru stron , a to szczyt arogancji , zwłaszcza jak ktoś już zmarnował sobie czas i wypluł sie .
To nie szanowanie cudzego czasu i arogancja, za to z bańki ostrzeżenie powinno być jeśli ktyoś na dodoatek jeszcze głupio to komentuje.

Na tym forum można znależć praktycznie wszystko, a mod nie jest informacja katalogową , ani encyklopedią aby wskazywać gdzie co jest.

Każdy nowy uzytkownik powinien po zarejestrowaniu dostać tekst, aby przed zadaniem pytania przeglądnął forum - jest wyszukiwarka, a jak zada znowu głupie pytanie w stylu " nie wiem czy takie temat już był, jak dobrać rame, albo jakie obręcze na 80 kg wagi " , średnio co tydzień mozna walnąć ramówke sobie z gotowymi odpowiedziami.

To nie są dublujące sie tematy - to po prostu lenistwo.

Jest - było setki już pytań czy ten rower będzie dobry itd, sa tematy przyklejone i jak ktoś zakłada tysięczny raz to samo to do kosza , beż żalu .

Poza tym Mod podlega tylko szefowi i jak ktoś ma ale to niech sie zastanowi wcześniej zanim zacznie awantury że coś mu znikło a to było najważniejsze w jego życiu jak i życiu setek przed nim tego samego zapytania.

Moze po prostu czas jest na karanie a nie głaskanie, bo smietnik faktycznie sie robi , a sezon na to sie zacznie za chwile już .

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#24 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 08 grudzień 2010 - 12:18

Malik będzie miał ból brzucha jak to przeczyta... ja prawie się popłakałem.


Hehe.. nie jest aż tak źle/dobrze. ;-)
Dawno mnie tu nie był... oj dawno. Ech.. co zrobić, nie mam ostatnio za bardzo czasu na śledzenie forum. Dzisiaj wieczorem postaram się trochę ogarnąć.

Dead, przemyślę Twoją propozycję. Może jakiś okres próbny na początek, zobaczymy ;-)

#25 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 08 grudzień 2010 - 12:57

Że się wtrącę, mod to już chyba jeden został....@kobrys zrezygnował, @Karbon zaginął w akcji, @speedek to nie wiem jak z nim....@maciej1986 sam wszystkiego nie ogarnie. Zróbcie jakiś konkurs czy coś w tym stylu.
Co do kandydatury @dediego to nie widzę nic przeciw, prywatna opinia to jest tylko :-P

#26 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 08 grudzień 2010 - 13:24

Hm, faktycznie. A ostatnio to tylko Maciek został.
Nie ma na co czekać. http://www.forumszos...p=120427#120427
Zapraszam ;-)

#27 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 grudzień 2010 - 18:46

A i mnie ostatnio czasu brakuje, kiedyś było go więcej. Kolejna sprawa, że po kilku miesiącach nudzi się jak co dzień wracając z pracy siadam przy kompie, a tam znów afera lub tematy do zamknięcia... zamkniesz to pytania "a po co??", "a dlaczego?"... ale twardym trzeba być i się nie bać ;-)


#28 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 08 grudzień 2010 - 18:56

Nie bój sie w końcu jesteś wybrańcem :lol:

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#29 szpiler

szpiler
  • Użytkownik
  • 229 postów
  • SkądRacibórz

Napisano 17 luty 2012 - 20:52

Przez przypadek znalazłem dwa podobne tematy o rękawicach zimowych:
1. http://www.forumszos...pic.php?t=11626
2. http://www.forumszos...opic.php?t=2102

Jakiś dobry moderator mógłby je scalić ;-)

#30 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 luty 2012 - 21:36

Gotowe:)




Dodaj odpowiedź