Skocz do zawartości


Ben gay czerwony rozgrzewający


47 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gosc_michaelk_*

Gosc_michaelk_*
  • Gość

Napisano 17 marzec 2010 - 18:25

Maść Ben Gay rozgrzewająca została wycofana z polskiego rynku.
To chyba zła wiadomość dla nas.
Już od dłuższego czasu próbowałem ją dostać bezskutecznie, ostatnio się dowiedziałem, że już nigdy tej maści nie kupie.
Co robić ? Macie jakieś zamienniki z podobnym składem?

Ja znalazłem coś takiego:

olejek Sixtus
http://www.sport-sho...0ml-p-1708.html

i jeszcze jakaś maść
Neo-Capsiderm
http://www.herbapol....o-capsiderm.php

#2 zorrospecialized

zorrospecialized
  • Użytkownik
  • 171 postów
  • SkądLubin

Napisano 17 marzec 2010 - 19:33

ja uzywam masci konskiej rozgrzewajacej"czerwonej",jest jeszcze chlodzaca "niebieska"

#3 majsst

majsst
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • SkądPiaseczno

Napisano 17 marzec 2010 - 20:11

Neo-capsiderm zdecydowanie nie, przynajmniej w celu rozgrzania mięśni.

#4 Kolarzyk

Kolarzyk
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Skądpodkarpacie

Napisano 17 marzec 2010 - 20:12

EkstraStrong

#5 satan

satan
  • Użytkownik
  • 73 postów
  • Skąd???

Napisano 17 marzec 2010 - 21:08

A do czego to?

#6 Kolarzyk

Kolarzyk
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Skądpodkarpacie

Napisano 17 marzec 2010 - 21:47

Pytasz o sens mojego postu czy o działanie balsamu rozgrzewającego EkstraStrong? Na to drugie pytanie odpowiedź jest na stronie, do której link podałem w poście wyżej (kilknij w "EkstraStrong").

#7 wili666

wili666
  • Użytkownik
  • 96 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 17 marzec 2010 - 22:56

Polecam maść "niebieską sosnową rogrzewającą" z Zakonów Ojców O. Bonifratrów rozlokowanych w dużych miastach całej Polski. Są to nie tylko moim zdaniem, najlepsi zielarze w Polsce. Taka maść kosztuje około 4 zł, jest to produkt naturalny. Polecam także wiele innych pozycji.
http://www.bonifratrzy.pl/ - Są tu miasta i adresy zakonów w Polsce.

#8 Gosc_kosai_*

Gosc_kosai_*
  • Gość

Napisano 17 marzec 2010 - 23:51

"dip hot' http://www.i-apteka....t-krem-67g.html pachnie i rozgrzewa tak samo jak ben gay.

#9 satan

satan
  • Użytkownik
  • 73 postów
  • Skąd???

Napisano 18 marzec 2010 - 07:37

Pytasz o sens mojego postu czy o działanie balsamu rozgrzewającego EkstraStrong?


Chciałem się dowiedzieć do czego są te maści. Wszyscy się tym smarujecie? W jakim celu? Jakie części ciała?

Jestem nowy w tym sporcie :-)

#10 GreQ

GreQ
  • Użytkownik
  • 524 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 marzec 2010 - 21:52

Neo-capsiderm zdecydowanie nie, przynajmniej w celu rozgrzania mięśni.


nie wiem jak z punktu medycznego ale kiedy ja trenowałem to wszyscy używaliśmy maści Capsiderm w temp -12 w cieniutkich długich gaciach na nogi jak znalazł.

A myślałem że już tego nie robią :mrgreen:

#11 Lubomir

Lubomir
  • Użytkownik
  • 83 postów
  • SkądWarszawa Bemowo

Napisano 18 marzec 2010 - 23:16

tylko trzeba uważać gdy po smarowaniu pójdzie się na siusiu

#12 Tobek

Tobek
  • Użytkownik
  • 28 postów
  • SkądMysłowice

Napisano 20 marzec 2010 - 13:46

Potwierdzam, Neo-Capsiderm jest to bardzo dobra maść rozgrzewająca.
Najlepsza na zimne dni, niemiłosiernie rozgrzewa mięśnie, przy czym zalecane stosowanie to co dwa tygodnie, ponieważ wypala receptory czuciowe :]

Polecam też moment, gdy po treningu z posmarowanymi nogami wskoczymy do gorącej kąpieli... 8-)

#13 kaziklcd

kaziklcd
  • Użytkownik
  • 583 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 kwiecień 2010 - 14:57

Zastanawiam się czy ze mną coś nia tak? Miałem ze starych zapasów czerwony BenGay, posmarowalem nim bolącą łydkę bardzo delikatnie bo pamiętam, ze palił jak diabli. A tu nic. Zacząłem mocno wcierać. Nic. Nawet zaczerwienienia. Pomyślalem, że się przeterminowała i kupiłem DipHot. Nałożyłem i też nic. Wcierałem, masowałem... nic. Absolutnie żadnego grzania. Co jest grane? Czyżby z wiekiem człowiek się uodparniał na działanie tego typu maści?

#14 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 02 kwiecień 2010 - 19:36

Maść Ben Gay rozgrzewająca została wycofana z polskiego rynku.

I dobrze ;-)
To maść dla mięczaków :-D

Od dłuższego czasu używam jadu teściowej (czyt. wspomniany wyżej neo capsiderm).
Neo stosuje głównie na plecy w okolicach krzyża, ewentualnie kiedy boli mnie kolano, bądź miejsce, w którym miałem stłuczony mięsień.

Do rozgrzewania nóg polecam raczej różne olejki. Sixtus, elite, jeden grzyb. Działanie podobne.

#15 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 02 kwiecień 2010 - 20:26

Po co używać czegokolwiek? Przecież natura nie może się mylić i wyposażyła człowieka w naturalne mechanizmy obrony przed niekorzystnym działaniem na organizm różnych czynników. ;-)

#16 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 02 kwiecień 2010 - 20:30

Po co używać czegokolwiek? Przecież natura nie może się mylić i wyposażyła człowieka w naturalne mechanizmy obrony przed niekorzystnym działaniem na organizm różnych czynników. ;-)


rozumiem że kolega masochista?

#17 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 03 kwiecień 2010 - 06:01

Po co używać czegokolwiek? Przecież natura nie może się mylić i wyposażyła człowieka w naturalne mechanizmy obrony przed niekorzystnym działaniem na organizm różnych czynników. ;-)


rozumiem że kolega masochista?


Co tu ma do rzeczy masochizm. Nie rozumiem zupełnie zarzutu. Prędzej naturalista ;-)

#18 Gosc_Arek_*

Gosc_Arek_*
  • Gość

Napisano 03 kwiecień 2010 - 07:22

Owa natura nie uwzględniła niestety, że będzie istniało coś takiego jak wyczynowe uprawianie sportu. Dla potrzeb tegoż konieczne są niektóre zabiegi, których nijak sam nasz organizm w skuteczny i powtarzalny sposób wykonać nie może.

#19 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 03 kwiecień 2010 - 10:06

Arnoldzik miał chyba na myśli, że natura nas wyposażyła w owłosienie, które niektórzy z nas usuwają.


#20 kubano

kubano
  • Użytkownik
  • 936 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 05 kwiecień 2010 - 22:05

I Wy się tak tym po każdej jeździe smarujecie :?:



Dodaj odpowiedź